سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رئیس بانک مرکزی: ارز دانشجویی قطع نشده...

رئیس بانک مرکزی: ارز دانشجویی قطع نشده

چکیده :محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی در جلسه مشترک اعضای کمیسیونهای صنایع و معادن و اصل نودم مجلس، نمایندگان اقتصادی دولت و نمایندگان بخش خصوصی گفت: ما ارز دانشجویی و ارز بیماران را قطع نکرده‌ایم....


رئیس کل بانک مرکزی با بیان علل قطع ارز مسافرتی، گفت: ارز دانشجویی قطع نشده است.

به گزارش مهر، محمود بهمنی در جلسه مشترک اعضای کمیسیونهای صنایع و معادن و اصل نودم مجلس، نمایندگان اقتصادی دولت و نمایندگان بخش خصوصی افزود: ما ارز دانشجویی و ارز بیماران را قطع نکرده‌ایم.

وی با بیان اینکه به میزان کافی ارز در اختیار داریم و سیاستهای درستی در زمینه ارزی اتخاذ کرده‌ایم تا لطمه از این بابت به کشور وارد نشود، افزود: هیچ دلیلی وجود ندارد کسی که می خواهد به سفر تفریحی برود ارز دولتی دریافت کند.

پیش از این، برخی رسانه ها از توقف ارائه ارز به نرخ دولتی به دانشجویان ایرانی خارج از کشور خبر داده بودند.

ارسلان فتحی پور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس هم با بیان اینکه ارز دانشجویی جزء ارزهای غیرضروری به شمار می‌آید و باید حذف شود، گفته بود: با حذف ارز دانشجویی جلوی فرار مغزها از کشور گرفته می‌شود.


5 پاسخ به “رئیس بانک مرکزی: ارز دانشجویی قطع نشده”

 1. ناشناس گفت:

  خوبه نگفته برای جلوگیری از فرار مغزها همه دانشجویان را زنده به گور کنیم؟!

 2. ناشناس گفت:

  از هفته دیگه قراره ارز دانشجویی قطع بشه این … چطوری اینقدر راحت دروغ میگن و مردم رو الاغ فرض میکنن و نگران اینم نیستن کسی ازشون بخاطر دروغ گفتنشون انتقاد کنه
  این بی آبروهای الهی

 3. ناشناس گفت:

  اگر هم قطع نشه شما که گوشت خانوادهایی که دانشجو در خارج دارند را در این روزها اب کردید اخر پدر سوخته ها با این مرغ گران نان گران گوشت گران تورم و گرانی چهار مثقال گوشت مردم را اب کردن مقبول خداوند است در این روزها ؟

 4. ناشناس گفت:

  به زودی با این راهی که خامنه ای و دارو دسته دزد و رانت خوارش و سرکوب گرش پیش گرفته اند ارز برای عبا عمامه رهبر هم گیر نخواهد امد

 5. عبید گفت:

  اگر واقعا چنین است و این حرف شما نیز مانند بقیه حرفها و آمارتان قلابی نیست، آفرین برشما ارز دانشجویی به مراتب واجب تر از ارز زیارتی است که دود شده و به هوا می رود.