سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتقال مجدد احمد قابل به بیمارستان در پی وخامت حال جسمی اش...

انتقال مجدد احمد قابل به بیمارستان در پی وخامت حال جسمی اش

چکیده :احمد قابل نویسنده منتقد حکومت و محقق نواندیش دینی چهار روز پس از ترخیص از بیمارستان، در پی تشنج شدید بار دیگر به بیمارستان منتقل شد....


احمد قابل نویسنده منتقد حکومت و محقق نواندیش دینی چهار روز پس از ترخیص از بیمارستان، در پی تشنج شدید بار دیگر به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش جرس، وی که سوم مرداد ماه از بیمارستان میلاد مرخص شده بود تا دوران نقاهت خود را در منزل بگذراند، از روز شنبه ۷ مرداد دچار تب شدید شد و به دنبال آن حوالی اذان صبح امروز یکشنبه ۸ مرداد دچار تشنج شد و بلافاصله به اورژانس منتقل و متعاقب آن دوباره در بیمارستان میلاد بستری شد.

صبح امروز فشار خون او بسیار پائین آفتاده بود، داروی تزریق شده به وی برای بالا اوردن فشار خون با مقاومت بدن وی مواجه شده کهیر می زند. پزشکان متخصص برای بهبود وی در تلاشند. خانواده قابل از همه دوستان در این ماه مبارک برای بازگشت سلامتی وی التماس دعا دارند.


6 پاسخ به “انتقال مجدد احمد قابل به بیمارستان در پی وخامت حال جسمی اش”

 1. mohammad گفت:

  خداوندا به برکت این ماه عزیز ایشان را شفای عاجل بفرما آمین یا رب العالمین

 2. شیرفهم شد؟ گفت:

  گناه آقای قابل چیست؟ ازآنجا که شما روحانیون قلابی لباس روحانیت را ملوث کرده اید، او آن لباس را به دور انداخت و همرهنگ جماعت شد. شاگرد ممتاز آیت الله منتظری بود و به او وفادار ماند. مثل بعضی از شاگردان ناخلف او نبود که ازاستاد هیچ نیاموختند و به کینه، وی را سالها در خانه اش حصر کردند. مطالبی که می نویسد مطابق روز است و درعین حال که به اسلام احترام می گذارد، اما اسلام را با دید امروزی نه عصر حجری نگاه می کند. من اتفاقا بوسیله او با اسلام آشتی کردم. همان اسلامی که به واسطه اعمال شما از آن زده شده بود. او را رها کنید. هرقدر بیشتر آزارش دهید محبوبیت او بالا میرود و مردم بیشتر از شما نفرت به دل خواهند گرفت. آقا زور که نیست مردم شما را دوست ندارند اما مخالفان شما را روی چشمشان می گذارند. امروزه حتی این پسره سعید مرتضوی هم که به خونش تشنه هستیم، علیه شما صحبت کرده و به شما بد و بیراه بگوید فورا در دل مردم برای خودش جای خاصی باز خواهد کرد. دوستی ما با او نه از حب علی که از بغض و عنادی است که با معاویه داریم. این مطلب بسیار ساده است و نمیدانم شماها که خود را عالم دهر میدانید چرا این مطلب به این سادگی را متوجه نمی شوید.

 3. ناشناس گفت:

  خدایا در این روزهای سخت افراط وتفریط ما به این انسان های فرهیخته نیازمندیم…برای فردای سبز ایران آن ها را لازم داریم…

 4. ناشناس گفت:

  خدایا سلامتیش را به او بازگردان

 5. ناشناس گفت:

  قابل و مانند او کسانی بودند که نان به نرخ روز نخوردند و سر در استانه زرو زور تزویر قرود نیا وردند

 6. مهدی گفت:

  خداوند مهربان به ایشان شفای عاجل عطا فرماید آمین