سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » با قول مساعد مسئولان؛ آرش هنرور به اعتصاب غذای خود پایان داد...

با قول مساعد مسئولان؛ آرش هنرور به اعتصاب غذای خود پایان داد

چکیده :محمدصادق (آرش) هنرور شجاعی، روحانی منتقد پس از گفتگو با هیئت نمایندگی ویژه معاون اول قوه قضائیه و دادستان کل ویژه روحانیت در بند روحانیت اوین و دریافت قول مساعد مبنی بر تحقق مطالبات خود، به اعتصاب یازده روزه ی خود پایان داد....


محمدصادق (آرش) هنرور شجاعی، روحانی منتقد دربند پس از گفتگو با هیئت نمایندگی ویژه معاون اول قوه قضائیه و دادستان کل ویژه روحانیت در بند روحانیت اوین و دریافت قول مساعد مبنی بر تحقق مطالبات خود، به اعتصاب یازده روزه ی خود پایان داد.

به گزارش کلمه، محمدصادق (آرش) هنرور شجاعی، روحانی منتقد زندانی در بند ویژه روحانیت زندان اوین که از یازده روز پیش وارد اعتصاب غذا شده بود، امروز پس از دریافت پیام محمد ملکی از فعالان سرشناس ملی و اولین رییس دانشگاه تهران پس از انقلاب و همچنین پس از حضور هیئت نمایندگی ویژه حجت الاسلام رییسی، معاون اول قوه قضائیه و دادستان کل ویژه روحانیت در بند روحانیت اوین و دیدار و گفتگو با وی و دادن قول مساعد مبنی بر تحقق چهار مطالبه وی و اعطای مرخصی درمانی پس از برگزاری دادگاه فردا به اعتصاب غذای اعتراضی خود پایان داد.

هنرور شجاعی در تماس تلفنی با خانواده اش ضمن اعلام این خبر در پاسخ به نامه محمد ملکی ضمن قدردانی از او گفته است: پیام شما را چونان پیام پدرم یافتم و بر دیده اش نهادم. خداوند عمر پربرکت شما را مستدام و سایه تان را بر سر ملیون ایران حفظ کند.

صبح امروز کلمه گزارش داده بود که محمد ملکی در پیامی با درخواست پایان اعتصاب غذا به آرش هنرور با بیان اینکه شما را امید آینده ایران می دانم تاکید کرده بود که می بایست از گزندهایی چنین دور بمانید تا در ایران فردا جای عالمان را دگربار جاهلان نگیرند.

محمدصادق هنرور شجاعی، روحانی منتقد زندانی در زندان اوین که از آبان ماه سال 89 در بازداشت به سر می برد و در حال حاضر نیز در حال تحمل محکومیت 4 سال زندان در بند ویژه روحانیت زندان اوین از 11 روز پیش دست به اعتصاب غذا زده است.

مادر این وبلاگ نویس منتقد هفته ی گذشته در گفتگو با کلمه گفته بود: داروها ناقص به دستش رسیده و حالش خیلی بد است. چون این داروها تخصصی و برای بیماری صرع است و حتی اگر یک وعده هم تاخیر داشته باشد، حال پسرم بد می شود و تشنج می کند. الان آرش اصلا وضع جسمی خوبی ندارد و ما واقعاً نگرانش هستیم و نمی دانیم چه کار باید بکنیم.

این زندانی سیاسی دو روز پیش در نامه ای به رییس قوه ی قضاییه نوشته بود: چنانکه اعلام داشته ام اعتصاب غذای بنده در اعتراض به 4 مورد اعلام شده است و تا زمان تحقق تمامی آنها به اعتصاب خود ادامه خواهم داد. بدیهی است که شما و تنها شما به عنوان رییس قوه قضائیه نهایتا مسئول عملکرد نیروها و نهادهای تحت امرتان نزد خداوند منان بوده ، مسئولیت هر گونه رخداد احتمالی درباره بنده بر عهده شما می باشد.


یک پاسخ به “با قول مساعد مسئولان؛ آرش هنرور به اعتصاب غذای خود پایان داد”

  1. شبح سبز گفت:

    خوشحالم. بسيار خوشحالم براي تو آرش عزيز و براي خانواده ات. سربلند باش كه سربلندي حق توست. گفته ام و باز ميگويم روحاني اي چون تو ميتواند قدري بازگرداند شرافت از دست رفته ي روحانيت را. نه كه با روحانيون ميانه ي خوبي داشته باشم، اصلاً، آدم خوب، آدم خوب است ديگر، چه آخوند چه غيرآخوند.