سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بیست هزار تن پیاز به خاطر اهمال مسئولان دولتی از بین رفت...

بیست هزار تن پیاز به خاطر اهمال مسئولان دولتی از بین رفت

چکیده :نماینده دزفول در مجلس با بیان اینکه پیاز خریداری شده را در مدت طولانی بر روی هم تلنبار می‌کنند تا این پیاز گندیده شود، گفت: در چند روز گذشته در دزفول حداقل 20 هزارتن پیاز با اهمال برخی از مسئولان با این روش از بین رفته است....


سخنگوی کمیسیون کشاورزی خبر داد که در چند روز گذشته در دزفول حداقل 20 هزار تن پیاز به دلیل اهمال برخی از مسئولان از بین رفت.

عباس پاپی زاده در گفت و گو با مهر با انتقاد از عملکرد دولت در حمایت از تولیدکنندگان محصولات کشاورزی به ویژه پیاز، اظهارداشت: متاسفانه دولت پیاز را کیلویی 105 تومان از کشاورزان خریداری می کند درحالی که قیمت تمام شده این محصول بیش از 200 تومان است.

نماینده دزفول در مجلس با بیان اینکه پیاز خریداری شده را در مدت طولانی بر روی هم تلنبار می‌کنند تا این پیاز گندیده شود، گفت: در چند روز گذشته در دزفول حداقل 20 هزارتن پیاز با اهمال برخی از مسئولان با این روش از بین رفته است.


یک پاسخ به “بیست هزار تن پیاز به خاطر اهمال مسئولان دولتی از بین رفت”

 1. سلام گفت:

  پس چرا یه ایمیلی چیزی برای تماس نگذاشتید که عکسا و خبر براتون بفرستیم .
  بله دوستان متاسفانه به خاطر بی خردی دولت هزاران تن پیاز تبدیل به یک گنداب تمام عیار شدن که یه نمونه از عکساشو می تونید در زیر ببینید و باقیش هم در ته این نوشتار با کیفیت بالا گذاشتم .
  http://i48.tinypic.com/351ehvm.jpg
  من خودم به شخصه توی یکی از این مکان ها بودم که بسیار بسیار پیاز رو هم تلنبار شده بود و بعد از مدتی به زیر آفتاب گندیده خواهد شد . از مسئولین تعاونی روستایی و جهاد کشاورزی هم خبر دارم که گفتن دولت حتی اجازه نمیده اینا رو به ارگان هایی مانند سپاه و ارتش پادگان ها و … بدن . تازه این یکی از چند جایی که این پیازا رها شدن تو افتاب . شهرهای شمالی خوزستان چندین جا هست علاوه بر اینکه خیلی از انبار های تعاونی روستایی ها پر شده . البته یه سمت قضیه هم کشاورزا هستن که بدون آگاهی این محصولو کاشت میکنن . البته باز هم به دولت برمیگرده که هیچ برآوردی از کاشت محصولات نداره که در اختیار کشاورزا قراره بده که کار به اینجا بکشه
  http://s3.picofile.com/file/7423492361/onion.rar.html