سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتشار قسمت اول فیلم محمد نوری‌زاد با عنوان «شعبون بی‌مخ‌ها»...

انتشار قسمت اول فیلم محمد نوری‌زاد با عنوان «شعبون بی‌مخ‌ها»

چکیده :محمد نوری زاد که در این فیلم بار دیگر رهبری را خطاب قرار می‌دهد، صحنه‌هایی از رفتارهای حمله‌کنندگان به بیت آیت‌الله صانعی و تصاویری از تجمعات گروههای فشار موسوم به حزب‌الله، حمله به مسجد آیت‌الله دستغیب، حمله به منزل حجت‌الاسلام مهدی کروبی و سرکوب مردم در اعتراضات پس از انتخابات را به نمایش می‌گذارد و رهبری را درباره عملکرد این افراد که با شعار حمایت از رهبری و تصاویر وی به این اقدامات غیرقانونی می‌پردازند، مورد سؤال قرار می‌دهد....


کلمه: محمد نوری زاد، کارگردان، نویسنده و جهادگر دفاع مقدس، اولین قسمت از فیلم کوتاه خود با عنوان «شعبون بی‌مخ‌ها» را در اینترنت منتشر کرد.

او که در این فیلم بار دیگر رهبری را خطاب قرار می‌دهد، صحنه‌هایی از رفتارهای حمله‌کنندگان به بیت آیت‌الله صانعی و تصاویری از تجمعات گروههای فشار موسوم به حزب‌الله، حمله به مسجد آیت‌الله دستغیب، حمله به منزل حجت‌الاسلام مهدی کروبی و سرکوب مردم در اعتراضات پس از انتخابات را به نمایش می‌گذارد و رهبری را درباره عملکرد این افراد که با شعار حمایت از رهبری و تصاویر وی به این اقدامات غیرقانونی می‌پردازند، مورد سؤال قرار می‌دهد.

نوری زاد در مقدمه خود بر این فیلم می نویسد:

 

شعبون بی مخ ها کسانی هستند که به هیچ قاعده ای متقاعد نیستند.
دهانشان از فحش و ناسزا و البته از الفاظ دینی پراست.
مشت هایشان همیشه مهیای فرود آمدن است و دهانشان مهیای فحش های ناموسی حتی!
چهره هایشان بیش از گشایش و لبخند، با عبوسی و ترش رویی و اخم های غلیظ آشناست.
ادب؟ هرگز. تعقل؟ مباد. رعایت حریم خصوصی؟ حرفش را هم مزن. پس چه؟ یک کپسول انباشته از نفرت و فحش و ضرب و شتم و تخریب و هیاهو و بی آبرویی که بالاشاره رو به کسانی که “باید ترتیب شان داده شود” واگشوده می شود.
بضاعت فیلم های کوتاه من اساساَ در حد و اندازه ای نیستند که بتوانند از پس تعریف استوانه ی شخصیت این جماعت برآیند. مختصری هستند ازیک منجلاب.
“شعبون بی مخ ها” را من در ده قسمت به شما معرفی می کنم. البته تنها گوشه ای از شخصیت جهنمی شان را. وگرنه مگر خدا از پس این جماعت که در هرکجای این کشور مهیای زدن و تخریب کردن و ترساندن و بی آبرو کردن و غارت اند برآید.
قسمت نخست “شعبون بی مخ ها” را به همه ی آنانی که از این نظام ادب و قانون و انصاف و عدالت و پاکی انتظار داشتند و سالهاست که این چشم انتظاری را در بقچه ای نهاده و به تاریخ سپرده اند تقدیم می دارم:
برای دریافت این ویدیو اینجا کلیک کنید.
برای دریافت نسخه با کیفیت پایین اینجا کلیک کنید.
همچنین می توانید این ویدیو را از طریق یوتیوب در این آدرس ملاحظه فرمایید.


34 پاسخ به “انتشار قسمت اول فیلم محمد نوری‌زاد با عنوان «شعبون بی‌مخ‌ها»”

 1. shahnaz.badjelan گفت:

  Vaghyat zaman ma

 2. ناشناس گفت:

  اجوبه جنبش سبز محمد نوري زاد خدا وكيلي آخر تفكر قلم و هنر و ايده از هر نوع در هر ساعت خدايي كسي مثل شما نيست يعني انسان با ارزشي هستيد من هميشه اين به يادم مياد كه خدا شما را در اين مرحله از تاريخ قرار داد تا مردمان را بيدار كنيد

 3. توانستن یا نتوانستن مسئله اینست! گفت:

  “”“شعبون بی مخ ها” را من در ده قسمت به شما معرفی می کنم. البته تنها گوشه ای از شخصیت جهنمی شان را. وگرنه مگر خدا از پس این جماعت که در هرکجای این کشور مهیای زدن و تخریب کردن و ترساندن و بی آبرو کردن و غارت اند برآید.””
  با عرض پوزش البته بعضی قسمتها رو هم برای رعایت ادب و عفت جامعه هم که شده نمیتوانید نشان دهید.

 4. ناشناس گفت:

  ریشهٔ شعبان بی مخها آقای خامنهٔ ای ست که حاضره جانشو فدا کنه اما قدرتش رو حفظ کنه

 5. ناشناس گفت:

  متاسفانه کیفیت پخش این کلیپ بسیار پائین بود. از مسئولین سایت محترم کلمه درخواست بازنگری و فراهم کردن کیفیت بهتر را داریم.
  انشاءالله که در خبر رسانی موفق باشید.

 6. امیدسبز گفت:

  خدا حفظت کنه نوری زاد عزیز …خیلی دوستت دارم
  هنوز فیلم شما رو ندیدم …تازه دانلود کردم…اما مطمئنم مثل تمام کارهای قبلی تان دلنشین و محکم و زیباست
  برای سلامتی شما و خانواده ی محترم ات دعا می کنم

  الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم

 7. محمدرضا گفت:

  ببخشید این لینک فک کنم خرابه

 8. ایوب گفت:

  ای خدا این آقای نوری زاد کجاها را می بیند؟ وبه چه حساسیت هایی متمرکزمی شود. بله، پرداختن به این شعبون بی مخ ها یکی از اساسی ترین خواست های مردم فلک زده ایران است. ما هیچوقت ازدست این ها امن و امان نداشته ایم. پلیس کجاست که اینها می زنند و نابود می کنند؟ قانون کجاست که اینها به خانه و زندگی مردم وارد می شوند و وقت و بی وقت به زیروبالای زندگی مردم سر فرو می برند؟ اینها ابزار دست حاکمیت هستند. هروقت که دلشان بخواهد این شعبون بی مخ ها را می فرستند برای بهم زدن فلان مجلس و آبرو بردن ازکسی که گفته بالای چشم فلان آقا ابروست. این شعبون بی مخ ها مستقیم از خانه رهبر فرمان می گیرند. اینها بقول آقای نوری زاد همین بسیجی ها هستند که زیر نظر فرمانده سپاه هستند و سپاه هم که حیاط خلوت رهبراست و رهبرهم مملکت را سپرده دست اینها تا خودش بدون هیچ مانعی بتواند به هست و نیست ما تسلط داشته باشد. ای خدا این نوری زاد را یاری کن تا دست این روسیاهان را برای ما برای تاریخ برای خودشان رو کند. من پیشنهاد می کنم همه ما ازاین به بعد بجای ساندیس خورها همین اسم “شعبون بی مخ ها” را روی اینها بگذاریم و درتکثیر این فیلم و قسمت های دیگرآن دست به دست هم بدهیم. خدا می داند که اگر بتوانیم این شعبون ها را مفتضح کنیم یک کوه را بالا برده ایم و برسراینها کوبیده ایم. غفلت نکنید عزیزان . تا می توانید این فیلم را تکثیر کنید و تماشای آن را بهم دیگر توصیه کنیم. من به سهم خودم ازآقای نوری زاد که انگشت به لانه این لاشخورها برده تشکرمی کنم.

 9. ناشناس گفت:

  عجب فیلم جالبی بود. من بعضی ازاین صحنه ها را قبلا دیده بودم اما دریک اثریکجا خیلی موثربود. مخصوصا اون آخرفیلم که برعکس می شد. موسیقی هم خیلی خوب انتخاب شده . اسم خوبی هم برا فیلم انتخاب شده. هنرمندای ما یاد بگیرند از این کار نوری زاد. خودش هم مسئولیتش رو بعهده گرفته

 10. ناشناس گفت:

  من از دیار حقم الهی من بخونم از آزادی ایران
  من از دیارسبزم الهی من بخونم ازنابودی دیکتاتور
  درود آقای محمد نوری زاده
  راستی چه حکمتی است که امام زمان نمیاید؟
  میشه این جمعه بیاد…

 11. 1391 گفت:

  با سلام و به امید فردای سبز آقای نوری زاد مایه افتخارید بارقه امید در تاریکی نامیدی امیدوارم از تبار شما بازهم شیرمردانی از این خاک و بوم برخیزند

 12. سعید(1) گفت:

  وقتی رهبر حاضر می شود برای حفظ قدرتش مادری از فرزند جدا افتد فرزندی به سینه ی قبرستان رود و میلیونها انسان دچار افسردگی شوند چنین شخصی بویی از انسانیت نبرده است خامنه ای اگر ورق برگردد که برمی گردد خدا هم نمی تواند بفریادت برسد آنقدر در وجودمان کینه نسبت به تو و همین شعبون بی مخ ها جمع شده است که سر انجام قذافی را آرزو خواهید کرد.

 13. سبزینه گفت:

  چقدر قشنگ و با احساس این قسمت رو خوند

  ای ایران ای مرز پر غرور
  میسوزی از ظلم و جور و زور
  سرمایه های تو شد تباه
  افسرده جا ماندگی ز راه
  آه
  بر تنت نشسته خنجر حرامیان . . .

  خداوند نگهدارت باشه نوری زاد عزیز

 14. ناشناس گفت:

  داستان این شعبون بی مخ ها را درهمه جا می شود دید. یکی ازاینها همین سید احمد خاتمی امام جمعه تهران است

 15. ناشناس گفت:

  من چند شعبون بی مخ می شناسم شما هم اضافه کنید:
  سید احمد خاتمی
  شجونی
  ضرغامی
  لاریجانی ها
  رستم قاسمی
  نقدی
  جعفری
  مصباح یزدی
  حسینیان
  کوچک زاده
  شریعتمداری
  دهنمکی
  سردارقاسمی
  باهنر
  احمدی نژاد
  صادق محصولی
  مشایی
  محمد رضا رحیمی
  جعفری دولت آبادی
  اژه ای
  والبته : جناب جنتی
  والبته تر: ….

 16. مهدی گفت:

  مردی از خویش برون آمد و کاری کرد!

 17. ناشناس گفت:

  زنده باد نوری زاد عزیز
  عجب فیلمی وعجب سوژه ای
  من هم می گویم :
  هنرمندان ما فیلمسازان ما مگر مرده اند که دست بکارشوند و گوشه ای از فساد این حکومت را نه به اسم خودشان بلکه به اسم مستعار برملا کنند؟
  این حاتمی کیا کجاست؟
  کمال تبریزی کجاست؟
  کیومرث پوراحمد کجاست؟
  کیارستیم و جعفرپناهی کجا هستند؟
  تعهدی که می گویند درسینما و درهنرنهفته کجاست؟

 18. ناشناس گفت:

  نوری زاد انگشت روی موضوعی گذاشته که جزو اولویت های ماست. ماباید تا می توانیم این شعبون ها را مفتضح کنیم. هو کنیم.

 19. ناشناس گفت:

  فیلم تاثیرگذاری بود به سهم خودم تشکرمی کنم ازآقای نوری زاد

 20. ناشناس گفت:

  اگرهنرمندان ما دست به دست هم بدهند و بدون اسم خودشان هرکدام کاری هنری تولید و پخش کنند این آبروی نداشته جمهوری اسلامی را نقش برآب می کنند. نوری زاد با این فیلم و فیلم های قبلی اش نشان داده که یک تنه کار یک عده را دارد انجام می دهد. دوربین را گذاشته توی ماشین دریک جای مخوف و دارد با دوربین که همان خامنه ای است صحبت می کند. می بینید چه ساده اما چه درست و هوشمندانه؟ کاری که ازدست همه ما برمی آید و من مانده ام که چرا ماها این کاررا نمی کنیم. می گوییم بلد نیستیم مگر هنرمندان ما بلد نیستند. خیلی بهترش را بلدند. اما چون می خواهند زندگی کنند کاری نمی کنند. درحالی که زندگی در همین روال و رویه است. شما بسازید ما تکثیرمی کنیم. خانه به خانه. مرسی نوری زاد بزرگ

 21. ناشناس گفت:

  می رسد مردی که زنجیرغلامان بشکند

  نوریز زاد بمان وزنجیرغلامان بشکن
  دوستت داریم وبه بودن درکنارتو می بالیم

 22. سعيد گفت:

  با تشكر از شما و مخصوصاً جناب آقاي نوري زاد . اما دو تا مشكل داريم . يكي كيفيت فيلم . حتي درختها هم شناسايي نمي شوند تا چه رسد به آدمها . دوم براي تكثير اين فايل . بايد يك فرمت استاندارد داشته باشد تا بشود به سادگي آن را بر روي سي دي رايت كرد و احتياج به تبديل دوباره نداشته باشد . البته اول هم عرض كردم منكر زحمات شما نيستم . خيلي خيلي ممنون .

 23. مازیار گفت:

  وقتی رهبر حاضر می شود برای حفظ قدرتش مادری از فرزند جدا افتد فرزندی به سینه ی قبرستان رود و میلیونها انسان دچار افسردگی شوند چنین شخصی بویی از انسانیت نبرده است خامنه ای اگر ورق برگردد که برمی گردد خدا هم نمی تواند بفریادت برسد آنقدر در وجودمان کینه نسبت به تو و همین شعبون بی مخ ها جمع شده است که سر انجام قذافی را آرزو خواهید کرد.+++++++++++++++++++

  حرف دل مان را گفتید

  درود بر نوری زاد بت شکن

 24. امیدسبز گفت:

  متاسفانه فایل کم حجمی (3gp ) که گذاشتید ، صدا (audio) نداره! … اگر ممکنه فایل کم حجم و درستش رو بذارید… ممنون

 25. ناشناس گفت:

  خدا حفظ کند اقایان نوری زاده وتاج زاده وکسانی که برای نجات کشور با آینده خودشان بازی می کنند

 26. ناشناس گفت:

  روزی نیست که من ترا دعا نکنم. بخاطر خطری که می کنی وبخاطرخطری که کرده ای. درقلب ما حضورداری و ما با تو نفس می کشیم
  پاینده ایران درود برنوری زاد

 27. ناشناس گفت:

  من هرچه فریاد و اعتراض و انتقاد و حرفهای ناگفته درسینه دارم این آقای نوری زاد درست انگشت می گذارد برآنها. جلو جلو حرف دل مرا می رباید و با نامه ها و فیلمهایش نشان می دهد که اگر ازمردم جلو تر نیست عقب ترنیز نیست. برخلاف بسیاری که کلی ازمردم عقب اند. مهم درستی تشخیص ایشان است. تشکرودیگرهیچ

 28. محمد گفت:

  سلام

 29. ناشناس گفت:

  مرگ بر ضد ولایت فقیه

 30. ناشناس گفت:

  سكوت ما در برابر سخنان شما نشان از عظمت مجاهدات شما در راه آزادي و حقوق انساني ملت است.عاميانه تر بگويم شيري كه خردي حلالت باد قهرمان

 31. مسیحی ام من گفت:

  من یک مسیحی کاتولیکم. یک ایرانی وطن پرست. یک ایرانی مسیحی. که به ایرانی بودنم افتخار می کنم. همچنان که به ایرانی بودنم افتخارمی کنم به هموطنانی چون آقای نوری زاد نیز افتخارمی کنم. باسربلندی می گویم که اگر نوری زاد و آثار نوشتاری و فیلم های آگاهی بخش او نبود من از خیلی چیزها دل بریده بودم. نوری زاد نشان داد که ازهمین داخل می شود خیلی کارها کرد و برای ایران و ایرانی سربلندی به ارمغان آورد. دراین فیلم او باز به ایران و ایرانی تاکید می ورزد. آن لگدهایی که شعبون بی مخ ها به درخانه ای می کوبند لگدی است که اربابانشان بر ادب و فهم و ایمان مردم ایران می پرانند. من هم دربرابر این مرد بزرگ سرتعظیم فرود می آورم.

 32. ناشناس گفت:

  درود فراوان برنوری زاد و فکر عالی او. همه ما ازاین شعبون بی مخ ها زیان دیده ایم. اولین چیز هویت ما و آزادی ما و حقوق شهروندی ماست. دراین فیلم

 33. مادر سبز گفت:

  دستت درد نکنه شیر مرد که کمر همت به اگاهی مردمان بستی کاش این فیلم بصورت سی دی بین مردمی که دسترسی به اینترنت ندارند پخش شود خیلی از مردم هنوز به عمق فاجعه ای که بر سرشون نازل شده است پی نبرده اند باید انها را اگاه کرد شما خودتان با این از جان گذشتگی که در این سه سال اخیر به صف مردم تحت ستم پیوستید تا قبل از ان باور نداشتید که اینها چه جنایاتی مر تکب شده اند بنابرای راهی برای اطلاع رسانی توده ای پیدا کنید تا مردمی که به دلیل نا اگا هی هنوز این جنایات را باور نمی کنند اگاه شوند

 34. ناشناس گفت:

  من هم چند شعبون بی مخ می شناسم شما هم اضافه کنید:
  حسین الله کرم – خلج – سعید حدادیان – علم الهدا – و …..