سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » وزارت اطلاعات: دستگیری عوامل ترور دانشمندان هسته‌ای...

وزارت اطلاعات: دستگیری عوامل ترور دانشمندان هسته‌ای

چکیده :یک ماه قبل، مجید جمالی فشی، به عنوان عامل ترور مسعود علی‌محمدی، اعدام شد و اکنون نیز وزارت اطلاعات با اعلام دستگیری عوامل دو ترور دیگر، وعده داده که: در روزهای آینده و به محض برطرف شدن برخی ملاحظات امنیتی و حفاظتی،‌ اطلاع رسانی بیشتری پیرامون ابعاد مختلف این عملیات بزرگ صورت خواهد داد....


وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان موفق به دستگیری عوامل ترور شهید شهریاری، شهید احمدی‌روشن و شهید قشقایی شدند.

در این اطلاعیه به «شناسایی عده‌ای از افسران اطلاعاتی» اسرائیل اشاره شده و آمده است: سلسله عملیات سنگین و همه جانبه اطلاعاتی که پس از وقوع اوین ترور هسته‌ای آغاز شده بود، با ترورهای بعدی هرچه شدیدتر و گسترده‌تر و متهورانه‌تر استمرار یافت تا با حصول اشراف اطلاعاتی بر تعدادی از پایگاه‌ها و ایستگاه‌های اطلاعاتی و عملیاتی رژیم صهیونیستی و با گستراندن تور اطلاعاتی بر آنها به شناسایی عده‌ای از افسران اطلاعاتی رژیم جعلی حاکم بر سرزمین‌های اشغالی و تروریست‌های مزدور آنها انجامید و با تعقیب و مراقبت‌های شبانه روزی و ره گیری سوژه‌ها و سرنخ‌ها در داخل و خارج از کشور، نهایتاً عوامل اصلی ترور شهید شهریاری، شهید احمدی‌روشن و شهید قشقایی شناسایی شده و طی سلسله عملیات برق‌آسا و مقتدرانه و در مناطق مختلف دستگیر شده و به بازداشتگاه ها منتقل گردیدند.

در سه سال گذشته، مسعود علی‌محمدی، مجید شهریاری، و داریوش رضایی‌نژاد که از آنها به عنوان دانشمند هسته ای یاد شده، ترور شده اند و اقدام برای ترور فریدون عباسی دوانی نیز به مجروح شدن او انجامیده است. عباسی هم اکنون رئیس سازمان انرژی اتمی است.

در دی ماه گذشته نیز رسانه ها گزارش دادند که در يک بمب‌گذاری در تهران، مصطفی احمدی روشن از فعالان صنایع هسته ای کشور و نیز رضا قشقایی، محافظ و راننده اتومبیل وی، به شهادت رسیده اند.

یک ماه قبل، مجید جمالی فشی، به عنوان عامل ترور مسعود علی‌محمدی، اعدام شد و اکنون نیز وزارت اطلاعات با اعلام دستگیری عوامل دو ترور دیگر، وعده داده که: در روزهای آینده و به محض برطرف شدن برخی ملاحظات امنیتی و حفاظتی،‌ اطلاع رسانی بیشتری پیرامون ابعاد مختلف این عملیات بزرگ صورت خواهد داد.


11 پاسخ به “وزارت اطلاعات: دستگیری عوامل ترور دانشمندان هسته‌ای”

 1. ناشناس گفت:

  ایا شناسایی تروریستها سختر است یا شناختن دزدان بیت المال و جلوگیری از فرار انها به کانادا ؟

 2. ناشناس گفت:

  قاتلين شهيدان سبز راهم بكيريد شماكه مكس را تو هوا مي زنيد

 3. یزدان گفت:

  جمهوری اسلامی امروز مثل چوپان دروغ شده وباور کردن ازاین نوع خبرها خیلی مشکله چندی پیش هم گفتند قاتل شهید علی محمدی اعدام شد اما هزار اماو اگر هم درمورد پاسپورت ایشان بوده و هم اینکه تردید است در مورد اینکه آیا واقعا اعدامش کردند ؟ حالا هم درمورد خبر جدید باور کردنش سخت است آنهم درست در سال روز 25خرداد شاید می خواهند اقتدار شان رو نشان دهند الله اعلم

 4. ناشناس گفت:

  دروغ است. اینها فشی را با ان رسوایی ها، مسئول ترور دکتر دکتر علیمحمدی اعلام کردند. اما یک شکایت علیه اسراییل به نهاد های بین المللی ارسال نکردند!

  باید دید چه کسی از کشته شدن این آدمها سود میبرد؟
  همه اینها طعمه سناریوهای احمقانه جریانهای خودسر داخل اجزای نظام شده اند، برای جوسازی در دنیا و مظلوم نمایی در داخل.
  این اعلام رسیدگی به پرونده قتلها و اعدام عاملین آن، صرفا به قصد بستن این پرونده های مشکوک، و از بین بردن شواهد است.

 5. خلق الله گفت:

  انا لله و انا الیه الراجعون
  طی چند روز آینده منتظر ترورهای بعدی هسته ای باشید چون آنها که اصلی کاری هستند دست به ترور میزنند تا بگویند کسانی که دستگیر شده اند قلابی هستند!

 6. ناشناس گفت:

  این وزارت اطلا عات و ان وزیرش مصلحی مانند چو پان دروغ گو شده اند . اگر یک بار راست هم بگویند کسی باور نمی کند

 7. ناشناس گفت:

  وقتی لباس شخصی ها اماکن عمومی را برای تشویش اذهان آتش می زنند حتما خود اطلاعاتی ها هم دست به ترور می زنند. دشمن نظام درون دستگاههای ما به شدت نفوذ کرده و امور خود را به آسانی به پیش می برد.

 8. ناشناس گفت:

  بازهم بهانه برای کشتن چند نفردیگر…این حمام خونی که حضرت آقا و”خواص” راه انداخته اند انتها ندارد…

 9. ما همه یک صداییم گفت:

  ای بابا ایندفعه چه قصه ای رو می خواهند سر هم کنند. ماشالله تخیلاتشون عین ساعت سوییسی کار می کنه.

 10. بابک گفت:

  آقا شما راست میگید، کار اسرائیل بوده و شما گفتید و مردم هم باور کردند البته من نمیدونم اگر اسرائیل نبود شما میخواستین چیکار گنید؟ لابد اونموقع خودتون ادم میکشید . بعدش میگفتید از مریخ یه سری تروریسیت ضد دینی و ضد ایرانی اومدن اینها رو کشتند. ولی باور کنید شما حق دارید حتی اگه بگید از مریخ اومدند بازهم مردم باور میکردند

 11. ناشناس گفت:

  کسی دیگر به این حکو مت اعتماد ندارد که حرف های انها را باور کند