سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پدر شهید کامرانی خبر از کیفرخواست سعید مرتضوی داد...

پدر شهید کامرانی خبر از کیفرخواست سعید مرتضوی داد

چکیده :در حالی که بدنبال شکایت نمایندگان مجلس، دیوان عدالت اداری در حال بررسی پرونده سعید مرتضوی است، پدر یکی از قربانیان حادثه کهریزک از صدور کیفرخواست برای سعید مرتضوی تا اوایل ماه آینده خبر داد....


در حالی که بدنبال شکایت نمایندگان مجلس، دیوان عدالت اداری در حال بررسی پرونده سعید مرتضوی است، پدر یکی از قربانیان حادثه کهریزک از صدور کیفرخواست برای سعید مرتضوی تا اوایل ماه آینده خبر داد.

علی کامرانی در گفتگو با مهر، در مورد روند رسیدگی به حادثه کهریزک و محاکمه متهمان آن اظهارداشت: اخیرا حیدری فرد معاون مرتضوی و یکی از متهمان پرونده بازداشت شده است و دادسرا هم قول داده است که تا پایان این ماه و یا اوایل ماه آینده کیفرخواست سعید مرتضوی صادر می شود.

وی افزود: این پرونده ابتدا در دادسرای قضات تشکیل و برای تکمیل به دادسرای کارمندان ارجاع داده شد و نهایتا در دادگاه عمومی نیز رسیدگی شد. به زودی نیز با صدور کیفرخواست، پرونده به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده خواهد شد.

سعید مرتضوی دادستان سابق تهران که در پرونده حادثه کهریزک متهم بود، بیش از این در زمینه های “معاونت در قتل”، “نقض حقوق شهروندی” و “هتک حیثیت ناجا” تفهیم اتهام شده است و پرونده کهریزک هنوز مفتوح است.


یک پاسخ به “پدر شهید کامرانی خبر از کیفرخواست سعید مرتضوی داد”

  1. آرش ایرانی گفت:

    الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم