سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » افتتاح سه باره یک پروژه پتروشیمی با حضور احمدی‌نژاد...

افتتاح سه باره یک پروژه پتروشیمی با حضور احمدی‌نژاد

چکیده :نماینده بندر ماهشهر در مجلس گفت پروژه طرح تولید پی وی سی پتروشیمی اروند که امروز با حضور احمدی نژاد افتتاح شده، پیش از این هم دو بار افتتاح شده بوده و اکنون با چهار سال تاخیر و به طور ناقص بهره برداری می رسد....


نماینده بندر ماهشهر در مجلس گفت پروژه طرح تولید پی وی سی پتروشیمی اروند که امروز با حضور احمدی نژاد افتتاح شده، پیش از این هم دو بار افتتاح شده بوده و اکنون با چهار سال تاخیر و به طور ناقص بهره برداری می رسد.

خلیل حیات‌مقدم که با خبرگزاری خانه ملت گفت و گو می کرد، با بیان اینکه این پروژه از طرح‌هایی بوده که انحراف از مسیر فراوانی داشته است، همچنین گفت: در شرایط کنونی حدود ۴۰ درصد از ظرفیت این طرح فعال است و طرح تولید پی وی سی پتروشیمی اروندهنوز به ظرفیت کامل نرسیده است.

وی با تاکید بر اینکه افتتاح امروز سومین مراسم افتتاحیه است که انجام شد، افزود: حتی رسانه‌ها و جراید هم در انعکاس مراسم‌های افتتاحیه قبلی حضور داشتند.

هفته پیش هم احمدی نژاد وعده احداث فرودگاهی را داده بود که سالها قبل در دولت خاتمی افتتاح شده و به بهره برداری رسیده بود.

در همین حال رستم قاسمی وزیر نفت امروز خبر داد که احمدی نژاد به كاركنان پروژه‌های طرح پتروشیمی اروند و طرح اسكله دوم مایعات وعده یک ماه حقوق تشویقی داده است که به گفته وزیر نفت تا سوم خرداد (پس فردا) پرداخت می شود.

مجتمع پتروشیمی اروند، بزرگ‌ ترین زنجیره تولیدکننده پی وی سی جهان معرفی شده که قرار است درمجموع ظرفیت تولید سالانه دو میلیون و ۸۳۴ هزار تن انواع محصولات پتروشیمی را داشته باشد و 900 نفر در ان مشغول به کار شوند.


6 پاسخ به “افتتاح سه باره یک پروژه پتروشیمی با حضور احمدی‌نژاد”

 1. سید حسین گفت:

  احتمالاً از این افتتاح‌ها فیلمی هم در دست هست که سایت بتونه به عنوان سند ارائه کنه؟ منظورم چیزیه که واقعا ثابت کنه که مشخصا عین همین پروژه بوده که برا‌ی بار سوم افتتاح شده.

 2. ناشناس گفت:

  دیگی، مشعلی، مخزنی، موتوری منفجر نشد؟ چندنفر جان باختند وچه تعدادی راهی بیمارستان شدند؟

 3. ناشناس گفت:

  پیشنهادمی کنم، حضرت جناب مستطاب رئیس جمهورهرچه سریعتر پروژه های ذیل را هم افتتاح نمایند:
  دانشگاه تهران
  پالایشگاه آبادان
  برج آزادی
  پارک وی
  ایستگاه راه آهن تهران وفرودگاه مهرآباد
  موزه ایران باستان (اگرچیزی ازآن مانده باشد)
  تخت جمشید
  پاسارگاد
  ….

 4. انتخابات آزاد گفت:

  خوب منطق رییس دولت کمی محترم این است که کار از محکم کاری عیب نمیکند! بخاطر همین هم هست که یک پروژه را چندین بار افتضاح میکنند تا مطمئن شود چیزی از خرابکاری کم نگذاشته باشد.البته پیشنهاد میکنم روان شناسان روی روحیات کودکی مموتی کار کنند تا معلوم شود مموتی جون چه نوع عقده حقارتی در کودکی داشته است یا بابای مرحومش از چه چیزی او را محروم میکرده است که یک ملتی را با محرومیت روبرو کرده است!یا به نوع بازی علاقه داشته یا اصولا دارای آلزایمر هستند ؟ بالاخره این موجود یک چیزیش هست چون اصولا موجود نا آرامی است که نشان از روان پریشی و اختلالاط روانی در او هویدا است.یک اسکن از مغزش هم بد نیست.

 5. ناشناس گفت:

  واقعا که خامنه ای و چاپلوسان و دزدان و شکنجه گران و سرکوب گران و واپسگرایان او چه دولت مسخره و بی ربطی بر گرده مردم سوار کردند که در تاریخ ایران بی نظیر است امروز خودشان هم گرفتار او شده اند

 6. ناشناس گفت:

  شاید درسبزوار میخواهد فرودگاه بین المللی بسازد که سبزواریهای محترم جهت رفتن به اروپا جهت تفریح نیاز به مراجعه به فرودگاه تهران را نداشته باشند