سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دیدار خانواده زندانیان سیاسی با آیت‌الله طاهری و آیت‌الله مظاهری/ دعا برای آزادی ...

دیدار خانواده زندانیان سیاسی با آیت‌الله طاهری و آیت‌الله مظاهری/ دعا برای آزادی زندانیان سیاسی

چکیده :آیت الله طاهری، امام جمعه سابق اصفهان، در دیدار با جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی و تعدادی از خانواده های شهدا و ایثارگران برای آزادی زندانیان سیاسی و صبوری و پایداری خانواده هایشان دعا کرد. آیت الله مظاهری رئیس فعلی حوزه علمیه اصفهان نیز در دیداری کوتاه با این خانواده ها، با آنها ابراز همدردی و برای دلخوشی هرچه زودتر آنها دعا کرد....


جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی با حضور در منزل آیت الله جلال الدین طاهری، امام جمعه سابق اصفهان، از ایشان عیادت کردند.

به گزارش خبرنگار کلمه، در این دیدار که تعدادی از خانواده های شهدا و ایثارگران و گروهی از فرهنگیان و جوانان اصلاح طلب نیز حضور داشتند، حاضران از شأن و مقام آیت الله طاهری و سوابق وی تقدیر و برای ایشان آرزوی سلامتی کردند.

آیت الله طاهری که در حال حاضر در بستر بیماری است، نیز در این دیدار با ذکر روایتی از امام صادق (ع) برای آزادی زندانیان سیاسی و صبوری و پایداری خانواده هایشان دعا کرد.

مضمون روایتی که توسط رئیس سابق حوزه علمیه اصفهان در ایام ولادت حضرت زهرا(س) برای میهمانان قرائت شد، این بود: به رکوع و سجود طولانی افراد نگاه نکنید که به آن عادت کرده اند و ترک عادت موجب وحشت است، به صداقت و امانتداری آنان نگاه کنید.

حاضران در این دیدار همچنین پس از اقامه نماز مغرب و عشا، دیدار کوتاهی با آیت الله مظاهری رئیس فعلی حوزه علمیه اصفهان داشتند که در ضمن این دیدار گزارشی از وضعیت زندانیان سیاسی و زنان زندانی به خصوص نرگس محمدی و مهسا امرآبادی و همسرش و نیز سید مصطفی تاجزاده که بیش از یک سال و نیم از روزه داری اعتراضی اش و نزدیک به دو سال از قرنطینه و انفرادی اش در زمان اجرای حکم می گذرد، ارائه کردند و با اظهار تأسف از بی قانونی ها و بی عدالتی هایی که در دوران حکومت اسلامی روا داشته می شود، انتظارات خود از علمای متقی و مستقل را بیان داشتند.

آیت الله مظاهری نیز در این دیدار کوتاه با خانواده های زندانیان سیاسی ابراز همدردی و برای دلخوشی هرچه زودتر آنها دعا کرد.


یک پاسخ به “دیدار خانواده زندانیان سیاسی با آیت‌الله طاهری و آیت‌الله مظاهری/ دعا برای آزادی زندانیان سیاسی”

  1. ناشناس گفت:

    کاش قم نشینان بی درد هم مانند این ایت الله های اصفهان می اندیشیدند