سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سید هادی خامنه ای در دیدار با خانواده کروبی: کسی نمی‌تواند تعهد و صداقت آقای کروبی ...
» ابراز امیدواری نسبت به آزادی هرچه سریعتر آقایان کروبی و موسوی و خانم رهنورد

سید هادی خامنه ای در دیدار با خانواده کروبی: کسی نمی‌تواند تعهد و صداقت آقای کروبی را انکار کند

چکیده :سیدهادی خامنه ای با تاکید بر اینکه آقای کروبی به حق از معدود چهره هایی بود که در صحنه های خطر با شجاعت وارد می شد و نگران هزینه های آن هم نبود در ادامه خاطر نشان کرد: تعهد، صداقت و مسئولیت پذیری آقای کروبی را همه از نزدیک دیده اند و کسی نمی تواند آن را انکار کند....


حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه ای دبیر کل مجمع نیروهای خط امام با حضور در منزل مهدی کروبی با خانواده این روحانی دربند دیدار کرد.

به گزارش کلمه، وی در این ملاقات ضمن اشاره به سابقه آشنایی خود با شیخ اصلاحات گفت: سابقه دوستی ما قدمتی نزدیک به پنجاه سال دارد که از همان ابتدا با همکاری در امر مبارزه تداوم و گسترش یافت.

سیدهادی خامنه ای با تاکید بر اینکه آقای کروبی به حق از معدود چهره هایی بود که در صحنه های خطر با شجاعت وارد می شد و نگران هزینه های آن هم نبود در ادامه خاطر نشان کرد: تعهد، صداقت و مسئولیت پذیری آقای کروبی را همه از نزدیک دیده اند و کسی نمی تواند آن را انکار کند.

وی همچنین با تمجید از همراهی و شکیبایی همسر و خانواده کروبی آن ها را به صبر و توکل دعوت و اظهار امیدواری کرد تا هرچه سریعتر با آزادی آقایان کروبی، موسوی و خانم رهنورد و سایر زندانیان، چشم همه علاقمندان به آن ها روشن شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای چندی پیش نیز در دیدار با فرزندان میر حسین موسوی و زهرا رهنورد با اشاره به خاطره ای از دیدار با میرحسین موسوی گفته بود: وقتی در سال 56 از زندان آزاد شدم، پس از چند سال که آقای میرحسین را ندیده بودم، ایشان تماس گرفت و دعوت کرد که به منزلشان بروم. اتفاقا تعدادی از نیروهای سیاسی و مبارز را هم ایشان به این میهمانی دعوت کرده بود. آن جلسه و مباحث مطرح در آن از خاطرات فراموش نشدنی من از آن روزهاست.

این نمایندۀ سابق مجلس در آن دیدار مواضع این عزیزان در ایام انتخابات را سندی ماندگار در بیان کاستی های موجود و چشم انداز آینده دانسته و گفته بود: مباحثی که در ایام انتخابات مطرح شد، همگی کارشناسانه و حاکی از تسلط آقای موسوی به حوزه های مختلف فرهنگی، سیاسی و اقتصادی بود.

وی با اظهار خرسندی از آن دیدار گفته بود به هر میزان اهداف بزرگتر و متعالی تر باشد زحمات و سختی ها برای رسیدن به این اهداف نیز بیشتر است. جمع شما فرزندان و این خانواده اهل علم و فضل و هنر هستید و ان شاء الله این ایام را با صبوری و توکل بر خدا پشت سر خواهید گذارد. من امیدوارم تلخی ها و سختی های این روزها هر چه زودتر با آزادی آقایان موسوی و کروبی و خانم رهنورد به شیرینی مبدل گردد.


6 پاسخ به “سید هادی خامنه ای در دیدار با خانواده کروبی: کسی نمی‌تواند تعهد و صداقت آقای کروبی را انکار کند”

 1. کاظم گفت:

  درود بر شرف سید هادی که همچنان در کنار مردم است

 2. شهروند گفت:

  چه روزهای تلخی است. ولی جالب اینجاست که بشدت امیدوارم!

 3. ناشناس گفت:

  اگر این برادرت را می بینی اقلکم به او بگو که مردم تا چه اندازه از او بیزارند و تا کار از کار نگذشته یه فکری بحال خودش بکند. وگرنه تکه بزرگه همان گوش یا دماغش است.

 4. امیر گفت:

  اقای هادی خامنه ای طوری حرف میزند و ارزوی ازادی برای اسیران میکند که گویی هیچ نسبتی با اقای علی خامنه ای ندارد _سهل است _ او هم مثل من انسانی عادی و بی نام و نشان است. ایشان محبت کنند. نهاری یا شامی را مهمان اخوی شده و انچه را که واقعیت است به عرض مبارکشان برساند. گرچه خود آقا همه چیز را میداند. اقای هادی خامنه ای اگر میخواست برسالت و مسولیت انسانی و دینی خود عمل کند باید یا اکنون مهمان هتل اوین باشد یا مثل موسوی و کروبی و خانم رهنورد در قلعه سنگبارانی مثل ایشان محصور باشد. گرچه ایشان هم مثل جناب شیخ علی تهرانی مصونیت خدایی دارند. ما بدخت شده همین تفکر غلط هستیم که (از چشم کوری همین چند قطره اشک هم غنیمت است)

 5. عبید سن خوزانی گفت:

  وقتی کسی میرفت سراغ هویدا و ازوضع نابسامان و کاغذبازی شکایت می کرد، هویدا دست پیش را میگرفت و شروع به آه وناله می کرد که بله آقا این دولتی ها حتی به حرف من نخست وزیر هم گوش نمی کنند و کاری می کرد که شاکی دلش به حال نخست وزیر می سوخت و آخر سر با فراموش کردن مشکل و شکایت خود میگفت آقای هویدا اگر کاری از دست من ساخته است بفرمایید برایتان انجام دهم .
  حالا حکایت ما با این آقای هادی خامنه ای همان حکایت شاکیان با هویداست. آقا شما یا خدعه می کنید و با ما روراست نیستید، یا از کسانی هستید که از درگاه رانده شده اید. به عبارت بهتر ما باید این رهبر را بهتر بشناسیم که حتی به برادرش هم رحم نمی کند و او را نیر عاق کرده است. البته حضرت علی هم برادرش را نقره داغ کرد. اما چه فرق هاست از آن علی تا این علی
  برادر تکلیف خودت را با مردم روشن کن. هم توبره و هم آخور فایده ندارد. یا اعلام تبری کن و بگو ای مردم من از این برادر قطع امید کرده ام و او راه راست را نمی رود و اشکالاتش اینست یا اینکه برو طرف او و ازهمان امکانات و مزایایی که احتمالا حالا هم برخورداری، بهرمند شو و قضیه یار دارا بودن و دل با سکندر داشتن نشود. درست میل یک انسان پاک اندیش و پاک قلب عمل کن. تو برادرش هستی با تو هیچ کاری نمی توانند بکنند. از آنجا که سرنخ تمام کارها دست برادر شماست یا اینگونه وانمود می کند که در دست او، اگر شما هر انتقادی هم بکنید، هیچ کاری با شما نخواهند کرد. فوق مبگویی “داشمه، به شماها چه ربطی داره؟” یادتان رفته که ایشان با شیخ علی که تازه شوهر خواهرش بود با آن حرفها و آن کارها و آن مصاحبه ها با رادیو های دشمن و برون مرزی، کاری نکردند و او حالا نشسته نان وماستش را میخورد. اگر شما هم به همان نان و ماست قانعی کاری کارستان بکن. بگذار بگویند برادر با برادر فرق دارد یکی جهانشاه میشود و دیگری اللهیار صالح. همه برادر ها مثل قوام السلطنه و وثوق السلطنه نیستند. صدایت را بلند کن و به فرموده قرآن تو راه را انتخاب کن خداوند ترا هدایت و حمایت خواهد کرد البته اگر صادقی اما اگر میخوانی یکی به نعل بزنی و یکی به میخ و فردا هم ادعا کنی که درست که من برادرش بودم اما فلان حرف را زدم، این کارها شما را از مصیبتی که در انتظارش هستیم بری نخواهد کرد.

 6. رضیئی گفت:

  امیر جان چرا ما تخریب و توهین را کنار نمی گذاریم ؟ با این ادبیات ما چه فرقی با کیهان و حسین شریعتمداری داریم؟ برادر عزیز اگر سید هادی خامنه ای مصونیت داشت سه روزنامه او توقیف نمی شد! اگر مصونیت داشت بارها به دادگاه ویژه احضار نمی شد! اگر مصونیت داشت در قم مورد ضرب و شتم قرار نمی گرفت ! اگر مصونیت داشت در انتخابات مجلس چهارم و انتخابات خبرگان رد صلاحیت نمی شد!
  برادر عزیز اگر کسی با یک مسول نسبت فامیلی داشت باید همه کار بکند؟ مگر میر حسین با رهبری نسبت فامیلی ندارد؟ مگر هابیل و قابیل برادر نبودندو…