سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

عباس پالیزدار در ICU بستری شد

چکیده :پالیزدار در سال 87 بدنبال گزارش تحقیق و تفحص مجلس و گزارش فساد برخی از مسئولان و مقامات بلندپایه به اتهام‌ سوء استفاده مالی، افترا، نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و پخش شایعه به ده سال زندان محکوم شد. ...


عباس پالیزدار به دلیل حمله قلبی و به خاطر اثرات شیمیایی باقی مانده از جنگ تحمیلی در یکی از بیمارستان‌های تهران در بخش ICU بستری است.

مصطفی ترک همدانی وکیل عباس پالیزدار در گفت‌و‌گو با ایلنا با اعلام این خبر گفت: چند روز پیش عباس پالیزدار که به دلیل عدم تحمل کیفر در خارج از زندان به سر می‌برد به دلیل حمله قلبی و اثرات ناشی از شیمیایی شدن در جنگ تحمیلی به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل و بستری شد.

وکیل پالیزدار با بیان اینکه به دلیل عدم تحمل کیفر پالیزدار از سوی پزشکی قانونی برای وی گواهی صادر می‌شود، اظهار کرد: گواهی پزشکی قانونی که به صورت زمان دار صادر می‌شود، اخیرا مدت ۳ ماهه آن نیز تمام شده و به دنبال تمدید زمان این گواهی هستیم.

پالیزدار در سال 87 بدنبال گزارش تحقیق و تفحص مجلس و گزارش فساد برخی از مسئولان و مقامات بلندپایه به اتهام‌ سوء استفاده مالی، افترا، نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و پخش شایعه به ده سال زندان محکوم شد.


2 پاسخ به “عباس پالیزدار در ICU بستری شد”

  1. ایرانی گفت:

    ایشالله که شفا پیدا کنن و سلامتی شون برگرده. کاش ایشون اطلاعاتی که دارند رو منتشر کنند یا اینکه به دوستان معتمد بسپارند تا در روز مبادا در دادگاهها برای اثبات جرم متهمان بکار گرفته بشه.

  2. ناشناس گفت:

    انشااله مسئولین بیمارستان جهت بهبود ایشان دقت بیشتر مبذول دارند . بخصوص دقت شود دارو ی نظافت با دوز مناسب و با تجویز پزشک متخصص اعمال گردد .
    چه تا آنجاییکه اطلاع رسانی شده در ماجرای قبلی فقط بیمار از دست رفت لیکن متخصصین امر و عامرین بزرگوار مطبشان دایر و پابرجاست