سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بازداشت دوباره آرش صادقی، فعال دانشجویی...

بازداشت دوباره آرش صادقی، فعال دانشجویی

چکیده :آرش صادقی صبح امروز در حالی که بهمراه پدربزرگ و مادربزرگش به بهشت زهرا و بر مزار مادرش می رفتند در  توسط ماموران بازداشت شد. مادر آرش صادقی سال پیش بدنبال حمله نیروهای امنیتی، دچار حمله قلبی شده و پس از چهار روز دربیمارستان فوت می‌کند. به گزارش رسیده به کلمه، این بازداشت که با...


آرش صادقی صبح امروز در حالی که بهمراه پدربزرگ و مادربزرگش به بهشت زهرا و بر مزار مادرش می رفتند در  توسط ماموران بازداشت شد.

مادر آرش صادقی سال پیش بدنبال حمله نیروهای امنیتی، دچار حمله قلبی شده و پس از چهار روز دربیمارستان فوت می‌کند.

به گزارش رسیده به کلمه، این بازداشت که با درگیری و فحاشی همراه بود موجب شد که آرش صادقی از ناحیه ی سر آسیب دیده ببیند و به مکان نامعلومی منتقل شد.

گفته می شود طی چند روز گذشته، بازجوی آرش صادقی، وی را تهدید کرده بود که با دوستانش تماس نداشته باشد و بازجویان مدعی شده بودند که وی قصد اغتشاش در زمان انتخابات را دارد.

آرش صادقی  به تازگی از بند رهایی یافته و هنوز حکم 4 سال تعلیق را در پرونده دارد.

از مکان نگهداری وی اطلاعی در دست نیست.

آرش صادقی از اعضای انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی در جریان سرکوب های پس ازانتخابات ۸۸ اولین بار در تاریخ ١٨ تیر ٨٨ بازداشت و بعد از ۵٠ روز انفرادی، آزاد شد.

او مجددا در پی حوادث عاشورای ٨٨ بازداشت و در ١۵ اسفند همان سال آزاد شد.

بر اساس این گزارش، آرش صادقی در شعبه های ٢٨ و ٢۶ دادگاه انقلاب تهران به ترتیب به ٣ و ۶ سال محکوم و در دادگاه تجدید نظر حکم ٣ سال به برائت و ۶ سال حبس تعزیری اش به ۴ سال تعلیقی و ١سال تعزیری کاهش یافت.


یک پاسخ به “بازداشت دوباره آرش صادقی، فعال دانشجویی”

  1. ناشناس گفت:

    dare tekrari mishe v cheghad bade k tekrari beshe