سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پنجمین بازداشت مهدی خزعلی/ بی عدالتی در حیاط عدالتخانه...

پنجمین بازداشت مهدی خزعلی/ بی عدالتی در حیاط عدالتخانه

چکیده : در حالی که ماموران برای بازداشت وی کمین کرده بودند با شدت عمل و خشونت این چشم پزشک منتقد را برای پنجمین بازداشت کردند....


بدنبال انتشار”جنتی نامه” و انسداد وبسایت مهدی خزعلی، این فعال سیاسی با ضرب و شتم بازداشت و برای پنجمین بار راهی اوین شد.

به گزارش رسیده به کلمه،  ظهر دوشنبه در حالی که ماموران برای بازداشت وی کمین کرده بودند با شدت عمل و خشونت این چشم پزشک منتقد را بار دیگر بازداشت کردند.

این فرزند آیت الله خزعلی پیش از این احضاریه ای برای حضور در شعبه نهم دادسرای انقلاب دریافت کرده بود، اما پیش از برگزاری این جلسه ماموران با کمین خیابانی وی را دستگیر و در محل زندان تفهیم اتهام شد.

مورد اتهام وی انتشار نوشته ای در وبلاگ شخصی مهدی خزعلی به نام جنتی نامه است. او نوشته بود: “کودک درون جنتی به علت کهولت سن درگذشت …!

وی پیش از این نیز خطاب به جنتی نوشته بود: نمی دانم، چرا جنتی  نمی خواهد پیام زیبا و ظریف نکته پردازان و طنازان را بشنود، شاید خود را به خواب زده باشد، شاید گوشی برای شنیده و چشمی برای دیدن ندارد، شاید کهولت سن و ثقل سامعه و ضعف بصر او را کر و کور کرده؟ یا حب جاه و مقام و مال و منال و مکنت و حشمت و ریاست او کر و کور کرده است، نکند مصداق صم بکم عمی فهم لایعقلون شده باشد!

مهدی خزعلی پس از انتخابات مهندسی شده ریاست جمهوری بارها بازداشت و راهی زندان شده است. تیرماه سالجاری نیز وی با ضرب و شتم و آسیب دیدگی از ناحیه گردن بازداشت و پس از یک ماه اعتصاب غذا به قید وثیقه آزاد شد.

وی چندی پیش در نامه ای به آقای خامنه ای با انتقاد از شرایط جاری پیشنهاد کرد مختارید پاسخ مرا حضوری دهید یا برای پنجمین بار راهی سلول انفرادی ام نمایید.

مهدی خزعلی محقق، پزشک و وبلاگ نویس منتقد در نامه ای خطاب به رهبری با اشاره به شهید رجایی و جلسه هایی که برگزار می کرد تا نقد شود و هر کس می خواد بر وی خرده بگیرد، پیشنهاد کرد: یک معاونت “نِق” یا “نقد” تشکیل دهید، نقادی بی پروا و جسور بر آن بگمارید که مخالف شما باشد، به او اجازه دهید تا بدون رعایت آداب و بدون لکنت کلام، نقد های جامعه را برایتان بگوید.

این فعال سیاسی همچنین تذکر داده بود: می دانم، کسی زیر بار این مسئولیت نمی رود، شاید خیلی زود، زبان سرخ سر سبزش را به باد دهد، اینجانب آماده ام تا بدون تعظیم و تکریم و کرنش، بدون خضوع و خشوع و رکوع و سجود، بدون عظمی و معظم، نق و نقدهای جامعه را جمع کنم و هفته ای یکبار با زبانی تند و تیز و برنده به عرض برسانم.

ابوالقاسم خزعلی پیش از این از دیدگاه های فرزندش اعلام برائت کرده بود.

فرزند این فعال سیاسی ساعتی پیش با تشریح این دستگیری در صفحه فیس بوک خود نوشت: “امروز صبح زمانی که از امتحان برگشتم، از دفتر تماس گرفتند که پدر در کارگر شمالی سر کوچه عبدی نژاد دچار سانحه شده است که من خود را فورا به محل رساندم و پدر را دیدم که در داخل ماشین نشسته بود و دو نفر در دو طرفش. پس از پرس و جو متوجه شدم که پدر در حال گذر کردن با موتور بودند که یکی از ماشین های وزارت اطلاعات که در سر کوچه کمین کرده بوده به محض رسیدن پدر در را باز کرده و پدر را نقش بر زمین کرده است و سپس 4 ماشین وزارت اطلاعات همراه با مامورین پدر را بازداشت نمودند.پدر از ناحیه ی دست راست و دندان دچار شکستگی شده بودند و زانویشان زخم شده بود. بعد مامورین پدر را به دادستانی نزد همان بازپرسی (منصوری) که حکم جلب ایشان را داده بود بردند. ما خود را به دادستانی رساندیم که پدر در جلسه تفهیم اتهام بودند با همان وضع شکستگی و خونریزی. بعد از جلسه برای پدر حکم بازداشت موقت صادر شد و پدر در هنگام خروج از بازپرسی با صدای بلند گفتند که: اعتصاب غذا میکنم تا شهادت و لب به غذای اینان نمیزنم بعد پدر را به حیاط دادستانی بردند تا سوار ماشین شود زمانی که من رسیدم به حیاط دیدم پدر در ماشین وزارت هستند در حالی که چهار نفر اسکورت داشتند یکی از آنها که در کنار پدر نشسته بود با یک دستش دست شکسته ی پدر را فشار میداد و با دست دیگرش جلوی دهان پدر را گرفته بود که پدر فریاد میزد و من هم فریاد زدم چه میکنید که سریع سوار ماشین شدند و رفتند، این حیاط عدالت خانه ی ماست.


72 پاسخ به “پنجمین بازداشت مهدی خزعلی/ بی عدالتی در حیاط عدالتخانه”

 1. حمید رفعتی گفت:

  پدر و دوستانش در سن حضرت نوح به فکر دنیا به هر وسیله ، پسر در جوانی با داشتن دنیا به فکر آخرت.
  واقعا این دنیا طلبی آقایون تربیت و تحصیل در حوزه ها را زیر سوال می برد.
  درود بر دکتر خزعلی که به خاطر دین و مردم حاضر نشد زیر بار تملق معاویه صفتان برود و با علم به عواقب برخورد دیکتاتور حامی کودتا حاضر به سازش نشد. این است راه پیروان میر حسین.
  یا حسین میر حسین
  یا مهدی شیخ مهدی

 2. ناشناس گفت:

  احتمالا یکی از اینها همان عالیجنابیست که چندی پیش به هنگام بازدید دکتر خزعلی از نمایشگاه کتاب او را مورد بازجویی قرار داده و چیزی نمانده بود حتی ایشان را مورد ضرب و شتم هم قرار دهد

 3. سعید گفت:

  حکومتی که سرانش قدرت را بر هر چیزی دیگری ترجیح می دهد نمی تواند دو کلمه حرف حساب را تحمل کند اسلام و دین صرفا بازیچه ی دست آقایان می باشند به جرات می گویم این جماعت حتی الفبای دین را نمی دانند در این میان عده ای هم که متاسفانه کم نیستند و عمده ی گرفتاری کشور از این عده می باشد فریب ظاهر دینی و الفاظ قشنگ حضرات را خورده اند و می خورند امیدوارم بساط زر و زور و تزویر این جماعت با آگاهی بخشی به ملت هر چه سریعتر برچیده شود.

 4. مانى گفت:

  دوام بيار دكتر اينها آخرين تيرهاى تركش ديكتاتوره ، پاينده باشى دكتر خزئلى عزيزم

 5. فرهاد گفت:

  الله اکبر
  الله اکبر

  مرگ بر استبداد

 6. ناصر گفت:

  ياحسين ميرحسين براي من يكي حجت شد رهبر دستور بده اين ها دست از كارشون بر دارند نكنه شما دستور مي ديد دهنشون رو سرويس كنيد اما جلو تلوزيون مقدس بازي در ميار مهدي بييا مهدي جان بييا ما را از دست اين ها نجات بده

 7. یاوران خزعلی گفت:

  ننگ بر دیکتاتور
  با بازداشت خزعلی و امثال خزعلی نمی توانند ملت ایران را خفه کنند ، مهدی خزعلی صدای ما بود و ما این گستاخی مزدوران دیکتاتور را به نحوی شایسته پاسخ خواهیم داد.

 8. سامان 12 گفت:

  واقعا باید به نیروهای امنیتی که چنین بیرحمانه به یک دکتر ونویسنده ای که سلاحش یک خودکار وعاشق مردم و میهنش بود حمله ور شدند ودستش راشکستند افرین باید گفت.!!!اقایانی که در حوزه های علمیه تدریس دین میکنند وادعای زعامت دارند مگر استخوان دست دکتر خزعلی حرمتش از خلخال پای یک زن یهودی کمتر است؟ایا از شدت ناراحتی میمیرند؟مردن از این فاجعه مختص زمان مولا علی(ع)بود!!امروز مردن پیشکش اقایان حداقل یک اعتراض به این ظالمان که میتوانند بکنند.!!؟؟

 9. سنی سبز گفت:

  دلم خیلی گرفت گریستم
  دکترجان چندروزپیش درجواب دکترنوریزاداین راپیش بینی میکردی که بایدبه خطمقدم بریم
  دکترجان وقتی اززبان همسرت شنیدم که اینگونه باهات برخوردکردن ودندانت راشکستند اشکم سرازیرشد
  غصه نخوردکتر دندان رسول خداهم راشکستند امااوماند ومعاندان نابودشدند
  خدای مهربان درقران کریم به رسول خدامی فرماید که به حضرت ابوبکرصدیق بگو((لاتحزن ان الله معنا)) اندوهگین نباش خداهمراه ماست
  من هم همین آیه رابرایت میخوان
  نمیدانم چگونه برایت بنویسم جایی پیدانمیکنم سایتت رابستند دندان واستخوانت راشکستند امامن بااینکه ازنظرمذهب باهات تفاوت دارم
  اماآرمانت رادوست دارم وهدفت رامی ستایم درددلهای مارادرسایتت ثبت میکردی وگوش میدادی
  میخواستی حزبی ایجادکنی بنام ایران سبزکه دران همه مذاهب واقوام یک رای داشته باشند
  دلم گرفته است دکترفقط برایت دعامیکنم
  وامشب بعد ازنمازعشادرمسجدحضرت عثمان شهرستان …….باعده ای ازجوانان اهل سنت برایت دعاکردیم
  خداحافظ ونگهدارت باشد
  ((فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین))
  کلمه جان خواهشا دکترخزعلی راتنهانذارید
  جوانان اهل سنت حامیان دکترخزعلی

 10. باعث جرقه شد تا برم شعار نويسي گفت:

  حالا كه اين كار را كرديد من هم ميرم شعار نويسي همه جا مي نويسم تحريم انتخابات دوزدان 3 هزار ملياردي خيال نكن در حد يك كامنت وشعار هست به خدا اين كار را مي كنم مارفتيم شعار نويسي ياحق

 11. ناشناس گفت:

  کلمه برای چی کامنت من و حذف کردی. بذار دق دلیمی سر این بس شرفا خالی کنم. برای چی دست و دندونش شکستین ای لا مذهبا. خدا دندوناتون تو دهنتون خورد کنه

 12. یارمیر حسین گفت:

  در حکومت جهل جور شنیدن این حرفها قصه نیست واقعیت هر روز ماست .دورد بر دکتر ومیر حسین ویاران سبزش

 13. یک پرسشگر متمدن گفت:

  رئیس جمهور بارها گفته است در جمهوری اسلامی کسی را به خاطر اختلاف عقیده سیاسی زندانی نمی کنند. صدای او هر روز بارها از رادیو فردا در سرتاسر جهان پخش می شود. حال سخنگوی قوه قضاییه یا وزارت اطلاعات به من شنونده رادیو فردا وخواننده نشریه کلمه بدنیست توضیح دهد که جرم دکتر خزئلی غیر از اختلاف عقیده سیاسی با شما چیست بعلاوه در قرن بیست و یکم آیا انسانها را باید به زیر کتک انداخت و با ضرب و شتم با آنان رفتار کرد؟ امروزه باور کنید در بسیاری از کشورها حتی دست روی سگ و گربه و گاو اسب و الاغ هم نمی توان بلند کرد برای آنکه بلافاصله شهروندان ازاین شخص شکایت کرده و پلیس او را جلب و برای محاکمه خواهد برد.(البته بدون کتک زدن وضرب و شتم).حال یک کسی به من بفرماید که به چه مناسبت اولا ایشان را به سبب داشتن عقاید مخالف با شما دستگیر می کنید و بعد چرا با ضرب و شتم؟ یادم هست وقتی سخنگوی قوه قضاییه وزیر اطلاعات بود عادت داشت گوش متهمان را گاز گرفته و قندان پرازقند به سوی آنان پرتاب کند. آنهم رفتار شما با کسانی که محترمانه و متمدنانه تراکت به دست گرفتند که رای ما کو که زدید و بسیاری را کشتید، این هم ازضرب و شتم یک شهروند تحصیل کرده اما مخالف. لطفا توضیح دهید به موجب چه اصلی (به غیراز اصل توحش و بربریت) دست روی ایشان بلند می کنید. آیا وقتی مرا هم میخواهید دستگیرکنید با ضرب و شتم توام خواهد بود؟ آخر منهم مخالف کارها و حرفها و تصمیات نادرست شما هستم.

 14. ناشناس گفت:

  درود بر دکتر خزعلی

 15. تو شرف داری؟!... از تو می‌پرسم، این انتخابات آزاد است؟ گفت:

  اعتصاب غذا میکنم تا شهادت و لب به غذای اینان نمیزنم
  دوای درد ایران آزادی انتخابات است؛ ملت باید به هر قیمتی آن را به‌دست آورده و آن را حفظ کند
  کاش آیت ‌الله خامنه‌ای می‌خواند توصیه‌ی رهبر نهضت ملی دکتر مصدق را که گفت: «مملکتی که رجال ندارد هیچ چیز ندارد مخالفت من با دیکتاتوری این بود که از خصائص دیکتاتوری یکی اینست که مملکت فاقد رجال و دیکتاتور رجل منحصر به فرد باشد.»

  مصدق برای تحقق خواسته‌هایش از کنش عینی و اقدام عملی تبری نمی‌جست؛ او نخستین کسی بود که برای تحقق ایده‌ها و سخنان خود پا پیش می‌نهاد. چنان‌که در مهرماه 1328 با جمعی از همفکرانش برای برگزاری انتخاباتی آزاد، در دربار تحصن کردند. همان‌‌جا، مصدق بر سر هژیر، وزیر دربار، داد زد: «عبدالحسین خان! تو شرف داری؟!… از تو می‌پرسم، این انتخابات آزاد است؟ تو را به وجدانت، این انتخابات آزاد است؟!»

 16. ناشناس گفت:

  نوشتن طنز جنتی نامه جرمه در حالی که هجویات جنتی حتی بدون نامه و تنها با زبان الکن سند قتل عام فرزندان پاک ایرانه.خدایا به توناه می بریم از شر شیاطین.

 17. داوود گفت:

  المنة لله كه چو ما بى دل و دين بود/ آن را كه لقب عاقل و فرزانه نهاديم(نهادند)

  حافظ شيرازى

 18. sms گفت:

  كلمه > تحريم . انتخابات . راي . مخابرات فيلتر كرده دوستان sms‏ هاي خود را درباره تحريم انتخابات اين جوري بنويسيد مثال : ت ح ر ي م يا اين جوري بنويسيد/ ا / ن / ت / خ / ا / ب / ا / ت / دوستان سبز sms ها را شروع كردن حجم ارسال بين مردم عوام و خواص انقدر زيياد بود و تعداد sms‏ ها بين مردم انقدر زياد هست تو اين روزها كه مخابرات باعث فيلتر كردن آن شد

 19. یاران خزعلی گفت:

  مرگ بر دیکتاتور
  این جنایت مزدوران دیکتاتور پلید را بی پاسخ نمی گذاریم.
  من که به سهم خودم انتقام دکتر خزعلی رو میگیرم .
  هر کس به روش خودش و با شرایط و امکاناتی که داره باید به این مزدوران پاسخ دندان شکنی بده.
  زنده باد خزعلی
  این جنایت خون مردم رو به جوش آورده است

 20. میر حسین پاینده باد گفت:

  دروغگوبی عین این جملات را گفته است:
  ( در کشور ما آزادی بیان بطور کامل وجود دارد ، حالا رادیوهای بیگانه خلاف این میگن ، خب بگن ، مردم دارن میبینن خودشون )
  بله آزادی بیان وجود دارد ، چون مردم ما را نمیشود خفه کرد و دهانشان را بزور بست … اما آزادی بعد از بیان وجود ندارد.
  ما هم میگوییم : مردم دارن میبینن خودشون ، پس از همین باید بترسید

 21. بی زار از هر دیکتاتوری به خصوص نوع دینی اش گفت:

  مرگ بر دیکتاتور ! دکتر خزعلی عزیز راحت ادامه دارد و آرمانت در وجود ما خانندگان سایتت زنده خواهد بود. هر کدام از ما ها تبدیل به یک دکتر خزعلی خواهیم شد. ما بی شماریم

 22. بهار ایران گفت:

  هر کس هرکاری می تونه برای آگاهی بخشی به دیگران، انجام بده. من خودم یه جیمیل درست کردم و نامه های آقای نوری زاد و دیگر عزیزان و اخبار مهم رو با اون ایمیل ناشناس به دوستان خودم می فرستم. از اطرافیان خودتون شروع کنید. یه نفر یه نفر اطلاع رسانی کنید. به امید روزی که همه مون نوری زاد و خزعلی بشیم….

 23. ناشناس گفت:

  درود بر خيبري جنبش سبز ! دكتر خزعلي عزيز برايت دعا مي كنيم كه فالله خير حافظ و هو ارحم الراحمين
  رفتار وحشيانه گرگان و اوباشان ديكتاتور اشك ما را هم سرازير كرد.

 24. ناشناس گفت:

  مقاله علایی در مورد 19 دی رو حتما بخونید به در گفته که دیوار بشنوه !

 25. ناشناس گفت:

  هر روز شرمنده تر از دیروزم

 26. ولی الله ناشناس گفت:

  درود بر سرباز بزرگ اسلام و ایران ، درود بر دکتر خزعلی ،
  دیکتاتور ننگت باد که تحمل هیچ انتقادی را نداری و سریع مو بطور مکرر خالفینت را محبوس می کنی.
  ظالم لااقل تعدادی راننده مخصوص برای خط زندان – دادگاه و خیابان های مختلف شهر استخدام کنید! همه پول نفت را تنها با عیالات خود ندوزنین و نخورین! ( جمله آخر طنزی سیاسی برای مزاح بود از زندان بزگ شکه شهر و کشور باشد در رابطه با فردی شجاع در زندان کوچک که اوین است.)

 27. ناشناس گفت:

  آدرس صفحه ی فیس بوک فرزند ایشان را لطفا بما بدهید

 28. پیاده نظام سبز گفت:

  در حال حاضر تنها مردی که آزاد بود حاجی بود که اون هم زندونی شد با شناختی که ازش دارم میدونم که رو حرفش می ایسته خدا کنه که اشتباه کنم. انقدر مردونه گی تو هیچکی سراغ ندارم. به خدا قسم انتقامشو از قاتلاش می گیرم

 29. ترانه میهن تلخ گفت:

  با درود
  آخرین جمله از آخرین مطلب منتشر شده دکتر قبل از دست درازی گشاد دهانان دراز دست کم خرد به وجود نازنین خودشون و وب سایتشون این بود”شاید یکی از این روزها به خط زدم”
  جمله خیلی تاثیر گذاری بود.دلم بد جوری هوای خط کرده دکتر.شاید منم یکی از همین روزها به خط زدم

 30. Hatef گفت:

  قلبم شکست.. قلبم شکست از این همه بی عدالتی.. از جنایات بنام خدا . از استبداد دینی..از اینکه فاشیستهای مذهبی بنام اسلام و برای منافع کثیفشون… برای شهوت رانی کثیفشون چه جنایتها که نمیکنن..اما ما ملت ایران روزی… روزی متحد میشویم و این فاشیستهای جانی رو به سزای عملشون خواهیم رساند..

 31. Freedom گفت:

  ایران دوباره به دسته ضحاک افتاده و اینها مارها آای از شانه به در آمده این ضحاک هستند. کاوه اهنگر باید تا این ضحاک با مارهایش نابود شود. کاوه‌ها به پا خیزید.

 32. حامی خزعلی گفت:

  سنگهارابسته اندوسگهارادرخیابانهارهاکرده اند
  …………
  درودبه شرف دکترخزعلی
  حکومتی که اوباشان واراذل همه کاره آنست دیگرانتظاری نمیرود
  من ازجناب خاتمی ودیگرسران اصلاح طلب خواهش میکنم موضع شدیدی درباره این موضوع بگیرند
  به گفته سیدعلی در33سال هیچ تقلبی صورت نگرفته وعده ای منحرف وفتنه گرانتخابات 88رامیخواستند به مردم القائکنند که تقلب شده
  جناب اقای رهبر این اظهرمن الشمس هست که تقلب شده به هرحال جنابعالی مسول جان دکترخزعلی هستیت
  رییس پلیس شماکه میگویید250تن اراذل رادرتهران دستگیرکرده ایم ماکه چیزی ندیدیم
  پس چراهستند همین هاکه دندان دکترخزعلی راشکستند
  چرادستگیرشان نمیکنید

  خدایاخودت کمکش ونگهدارش باش
  ماصدهاخزعلی هستیم

 33. راستین گفت:

  آقایون خانوم ها غر نزنید
  ما ملت مستحق اینا هستیم ، همین من و شما که میایم اینجا چند صفحه کتاب میخونیم چقدر تلاش میکنیم چشم چهار نفر دیگه رو باز کنیم ؟
  لطفا باور کنید که نصف ملت ایران هنوز عاشق این حکومت مستبده ، اینو باید باور کرد
  و باید تلاش کنیم از نزدیکان خودمون شورو کنیم و کمک کنیم چشم هاشون باز شه

 34. عبید سن خوزانی گفت:

  من با دکتر خزئلی اختلاف سلیقه سیاسی دارم. او خواهان حفظ ولایت فقیه است درحالیکه من با ولایت فقیه مخالفم و آنرا زائده ای میدانم که اصلا باید حذف شود. اما ازحق وحقوق دکتر خزئلی البته دفاع می کنم. شما حکومتگران جمهوری اسلامی مگر انسان نیستید؟ حتما نیستید. امروزه با حیوانات هم اینگونه که شما با هموطنان ما رفتار می کنید رفتار نمی کنند. حیوانات هم حق و حقوقی دارند. این درد را به که باید گفت که در مملکت اسلامی با انسانها اینگونه رفتار می کنند. بی جهت نیست مردم گروه گروه و دسته دسته از اسلام خارج شده و به ادیان دیگر درمی آیند. والله حق دارند میگویند اگر اسلام و رافت و عطوفت آن، اینست که به جوانان در زندان ها تجاوز شود. به خانواده زندانیان توهین شود. مردم را به خاطر دفاع از حقوق و آراء شان به آن وضع شنیع بکشند و تار و مار کنند. افراد تحصیل کرده این مملکت اسلامی را یا بتارانند و دانشگاهها و بیمارستانها و مراکز علمی کشورهای دنیا با تحصیل کردگان ایرانی پر شود و با آنهایی که در ایران مانده اند، مثل دکتر خزئلی و دکتر یزدی و دیگران رفتار کنند یا آنها را به بهانه های واهی جاسوس و عامل اسکتبار و… قلمداد کرده آزار دهند. والله این مملکت اسلامی به هیچ نمی ارزد ما نه این مملکت را خواستیم و نه این آیین شما را. از همین روست که اینهمه گروه گروه از ایران یا به صورت قانونی یا از راه کوه و کمر وترکیه وپاکستان میگذرند و میروند و می گویند استادی در دانشگاههای آمریکا و اروپا(البته به کوری چشم شما) به مراتب بهتر از ایرانی است که بمانی و جلو زن و بچه ات به خانه ات مثل گشتاپوهای هیتلری یورش کنند و پس از کتک و خونین و مالین کردن، ترا ببرند با دزدان و جنایتکاران و منحرفین هم سلول کنند. آقای خامنه ای اگر این کارها با اطلاع شما انجام می شود امیدوارم این بلاها سر بروبچه های خودت بیاید حتی در همین سن و سال به خودت نیز یکی از سلول های پرازمنحرفین و چاقوکشان و همجنس بازان نصیب شود تا بدانی با مردم شریف ایران چه معامله، سدوم گومارایی کردی. مرد تو از خدا شرم نمی کنی که این بلاها را سرمردم ایران درمیآوری؟

 35. ناشناس گفت:

  شرمندگی بر اقتدارگرایان ، درود بر دکتر خزئلی

 36. عابدی گفت:

  فریاد یا محمدا

 37. شقایق گفت:

  سلام به همه . متاسفم که این خبرهای احساسی و به دور از واقعیت همه مارا از موضوع اساسی که پیشرفت و اعتلای کشور هست دور می کنه

 38. شقایق گفت:

  مگر حرف بدی زدم که نشون نمی دید

 39. مهرداد ایرانی گفت:

  متاسفانه شرایط دکتر خزعلی خیلی بد است ایشون دیروز هتگام بازداشت گفته بودند از هم اکنون تا زمان مرگ اعتصاب غذا می کنم. و به هیچ وجه غذای زندان را نمی خورم.
  با توجه به اینکه هنوز عوارض اعتصاب غذای قبلی در ایشان به شدت باقی مانده .
  مانند خشک شدن بدن و ضعیف شدن چشم ها و ….
  دوستان و نزدیکان ایشون به شدت نگران دکتر هستند.
  زنده باد ایران و زنده باد تمام ایرانیان سبز اندیش

 40. سامان گفت:

  سایت نوریزاد عزیز فیلتر شده وجایی جز سایت شما برای پیام ندارم لطفا کامنت را پخش کنید. -__- جناب نوریزادشجاع!غم دستگیری وبی حرمتی به دکترمهدی دلاورباعث تاثروتالم ماگردید.این سربازان گمنام….وماموران اطلاعات اگرحریف کوماندوهای امریکا وانگلیس نمیشوندوبایک ضرب العجل ترسان ولرزان ملوانان انگلیسی راباکت وشلواروباکادو وعذرخواهی دودستی تحویل استکبار!میدهندحریف شماواقامهدی دلاورکه میشوند!عنقریب شماهم همسایه اقامهدی ومستاجراوین خواهیدشدولی بدانیدکه17نامه توفانی وظلم ستیزشماهمواره موتورمحرکه مبارزات ازادیخواهان خواهدبود.ونیزمیدانیم که پشت دستگیری وزندان شما_قدرقدرت!قوی شوکت!نورچشمی!!(اقامجتبی)ایستاده است.لعنت الله علی القوم الظالمین.

 41. ناشناس گفت:

  دوستان بیایید همگی به تبعیت از دکتر خزئلی، بار دیگر “جنتی نامه” را احیا کنیم

 42. ناشناس گفت:

  دوستان محترم بیایید هر کدام یک خزعلی شویم و سایت هایی بنام او در هر جایی که ممکنه راه ه اندازی کنیم این حد اقلی است که میشه برای انسانی مثل او انجام داد تا حکومت بداند از هر خونی که به زمین میریزد گل های استوار و بیشمار میروید

 43. ما هستيم(يك لر سبز) گفت:

  درود بر معترض هر كه باشد حتي اگر دشمن من باشد و حتي اگر به من معترض باشد.
  اين فرهنگيست كه ما ايرانيها بايد بياموزيم
  درود بر دكتر خزعلي

 44. علی خانوا ده شهید گفت:

  این ها برای حفظ قدرت شوکت و پولهای باد اورده از روشهای ماکیاولی استفاده می کنند جای دیگر نوشتم که اورا درست نمی شناسند ولی استاد او هستند .برای حفظ سرایط باد اورده قدرت شو کت و .. برای خانواده شان حاضرند دست به هر جنایتی بزنندو اخلاق را که اساس و پایه دین است غورت
  داده اند و یک اب هم بالاش . اقای رهبری هم دو نقش دارد نقش جلو صحنه که از دین می گوید و نقش پشت صحنه که کار یزید و صدام و قذافی و همه دیکتا توری های دیگر را بد تر انجام مید هد و به نوکر چاکرانش و دزدان چاپلوسش سفارش شکنجه تجاوز اعدام سرکوب همه نخبگان و مردم را صادر می کند

 45. ناشناس گفت:

  دارفانی جنتی را وداع گفت

 46. سبز گفت:

  به خاطر این کار مزدوران رهبری با مهدی خزعلی من همین امروز قسم خوردم که هزار اسکناس را شعار نویسی کنم بر علیه انتخابات و بر علیه شخص دیکتا تور قدرت طلب

 47. ناشناس گفت:

  این دغل بازان حکومتی بدانند که روزی به دستو پای ملت می افتند و مانند قذافی اورتشان بیرون و گریه می کنند

 48. nadi گفت:

  فواره چون بلند شود سرنگون گردد. نردبان این جهان، ما و منی است. عاقبت، این نردبان افتادنی است. لاجرم هر کسی که بالاتر نشست. استخوانش سخت تر خواهد شکست. امیدوارم دکتر خزئلی سلامت باشد.

 49. رضا گفت:

  وای بر ما که حاکمان تحمل سخان هیچ کسی را ندارند.

 50. پرنده گفت:

  نفسم شرم دارد جناب دکتر خزعلی که بگوید تحمل کن برادر و با آن دل بزرگوارت ایزد را گواه بگیر…
  آه ای ملت آه ای مردمان تا بکی حکومت این …. را بر خویش صبوری میکنید …
  تا به کی زخم های به خونابه نشسته ی انسان های شریف سرزمینتان را می بینید و سکوت میکنید…