سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رسول منتجب‌نیا: كانديداي انتخابات مجلس نمي‌شوم...

رسول منتجب‌نیا: كانديداي انتخابات مجلس نمي‌شوم

چکیده :این فعال سیاسی تاکید کرد: در شرایط فعلی که احزاب و گروه‌های سیاسی اصلاح طلب از جمله حزب اعتماد ملی فعال نیستد و وارد صحنه نمی‌شوند صلاح می‌بینم که نه کاندیدا شوم و نه از کسی به عنوان کاندیدای انتخابات مجلس نهم حمایت کنم. ...


رسول منتجب نیا با اشاره به فضای موجود در عرصه سیاسی کشور، گفت: متاسفانه هیچ تغییری در شرایط سیاسی کشور به ویژه شرایط حضور گروه‌های اصلاح طلب ایجاد نشده است.

این فعال سیاسی در گفت‌و‌گو با ایلنا، تاکید کرد: در شرایط فعلی که احزاب و گروه‌های سیاسی اصلاح طلب از جمله حزب اعتماد ملی فعال نیستد و وارد صحنه نمی‌شوند صلاح می‌بینم که نه کاندیدا شوم و نه از کسی به عنوان کاندیدای انتخابات مجلس نهم حمایت کنم.

رسول منتجب نیا در بخش دیگری از گفت‌و‌گوی خود با اشاره به بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در مورد عدم ارائه لیست انتخاباتی از سوی این شورا در انتخابات مجلس نهم گفت:‌ من به صورت فردی یا به نمایندگی از طرف حزب اعتماد ملی در این شورا عضویتی ندارم، اما طبق اساسنامه این شورا که متشکل از حدود ۲۰ گروه و حزب سیاسی اصلاح طلب است، تصمیماتی که بر اساس رای اکثریت اتخاذ شده باشد برای همه گروه‌هاي عضو جبهه اصلاحات لازم الاجرا است.

وی افزود:‌ شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در سال‌های بعد از دوم خرداد به منظور رایزنی و هم افزایی گروه‌های اصلاح طلب یا دوم خردادی تشکیل شد، که البته ممکن است گروه‌هایی هم که نمایندگان خود را به این شورا معرفی می‌کنند، به صورت رسمی عضویتی در آن نداشته باشند.


3 پاسخ به “رسول منتجب‌نیا: كانديداي انتخابات مجلس نمي‌شوم”

 1. حبیب تبریزیان گفت:

  تکلیف ستون پنجم سیاسی رنگ و لعاب شده با هاله اصلاح طلبی چه میشود!
  آقای کواکبیان و حزب نامردمسالاری ایشان منکر هر گونه شاخصی برای اصلاح طلبی است. و میگوید اصلاح طلبی نه تعریف مشخصی دارد و نه چهره شاخصی تا بخواهد خط گذاری کند!

 2. سبزه قبای بصیر گفت:

  از نطر آقای کواکبیان، معیار اصلاح طلبی، میزان حقوق نمایندگی است. به خصوص که اقای آرادانی (احمدی نژاد) می خواهد پایتخت را ببرد سمنان. در این صورت آقای کواکبیان هم می شود بچه تهران. پس صرف بر این است که معیار اصلاح طلبی بشود خود آقای کواکبیان و مواضعش در مجلس. در ضمن از اینکه آقای منتجب نیا بالاخره تصمیم آخر را گرفت خوشحال شدیم. داشتیم فکر می کردیم این حقوق آقای کواکبیان نکند دارد ایشان را هم اغوا مب کند که خدا را شکر نکرد.

 3. ایران داد عمارلویی گفت:

  پس این خانم ها و اقایانی که دارند دوران لیسانس تا دکترا تا پروفسوری را در دانشگاه های سراسر ایران از جمله دانشگاه اوین سپری مینمایند لابد از کواکب دیگری عز وصول گردیده اند.یا مرتزقون؟