سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتقال آریا آرام نژاد به انفرادی زندان بابل/ همچنان ممنوع الملاقات است...

انتقال آریا آرام نژاد به انفرادی زندان بابل/ همچنان ممنوع الملاقات است

چکیده :آریا آرام نژاد به دستور مقامات امنیتی و اطلاعاتی و دادستان شهرستان بابل، ممنوع الملاقات و ممنوع از تماس تلفنی می باشد....


آریا آرام نژاد هنرمند و آهنگ ساز از بازداشتگاه اداره اطلاعات کل استان مازندران به زندان متی کلای بابل منتقل شد.

به گزارش کلمه، در روزهای گذشته آریا آرام نژاد از بند انفرادی بازداشتگاه شهید کچوئی اداره اطلاعات ساری به بند انفرادی زندان متی کلای شهرستان بابل منتقل شد.

یک منبع مطلع از منابع محلی گفته که بند انفرادی زندان متی کلا 1.5 در 2 متر و از لحاظ امکانات بهداشتی در سطح پائینی است. این بند محل نگهداری مجرمین خطرناک و همچنین مجرمینی که دچار تخلف در بند عمومی زندان متی کلا شده اند، می باشد.

بر اساس این گزارش آریا آرام نژاد به دستور مقامات امنیتی و اطلاعاتی و دادستان شهرستان بابل، ممنوع الملاقات و ممنوع از تماس تلفنی می باشد.

آریا آرام نژاد در پی هجوم ماموران امنیتی به منزلش مورد ضرب و شتم قرار گرفته و بازداشت شده است. این هنرمند جوان و آهنگ‌ساز نام‌آشنای هوادار جنبش سبز پس از عاشورای ۱۳۸۸ هم پس از انتشار ترانه‌ای با عنوان «علی برخیز» که با استقبال قابل توجهی روبه‌رو شد، برای حدود ۵۰ روز بازداشت بود. دادگاه بدوی او را به ۹ ماه حبس تعزیری محکوم کرده که این پرونده در مرحله تجدیدنظر قرار دارد.


3 پاسخ به “انتقال آریا آرام نژاد به انفرادی زندان بابل/ همچنان ممنوع الملاقات است”

 1. م.ج گفت:

  زنده باد آریا آرام نژاد، زنده باد سید ضیا نبوی، زنده باد دکتر علی اکبر سروش، زنده باد علیرضا شهیری، زنده باد علیرضا فلاحتی، زنده باد میری بزرگ و زنده باد همه مبارزین سرافراز مازندرانی…

 2. یه سبز گفت:

  در مقابل آریا چه داریم بگوییم؟

 3. ناشناس گفت:

  free Arya Aramnejad