سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اعتراف دیرهنگام حامیان دولت به فحاشی در بازداشتگاه‌ها/ ماموران: به زودی احمدی‌نژ...

اعتراف دیرهنگام حامیان دولت به فحاشی در بازداشتگاه‌ها/ ماموران: به زودی احمدی‌نژاد را هم چشم‌بسته می‌آوریم اینجا

چکیده :وبلاگ‌نویسان و خبرنگاران حامی دولت در حالی برخوردهای خشن و فحاشی با بازداشت‌شدگان در بازداشتگاه‌ها را تایید کرده‌اند که دو سال قبل و در جریان ناآرامی‌های سال ۱۳۸۸ وقتی بسیاری از بازداشت‌شدگان از برخورد‌های زننده و فحاشی ماموران با آن‌ها در بازداشتگاه‌ها خبر می‌دادند، این وبلاگ‌نویسان و رسانه‌های آنها همچون روزنامه ایران، این گزارش‌ها را از اساس تکذیب می‌کردند....


دو وبلاگ‌نویس حامی دولت، نیرو‌های دادستانی و مهاجمان به دفتر روزنامه ایران را «اراذل و اوباش» خوانده و خبر داده‌اند که بازداشتی‌های روز دوشنبه با «بد‌ترین فحاشی» در بازداشتگاه مواجه شده‌اند.

روز گذشته -دوشنبه ۳۰ آبان- در جریان دستگیری نافرجام علی‌اکبر جوانفکر٬ مشاور احمدی‌نژاد در موسسه ایران میان نیرو‌های دادستانی و کارکنان این موسسه درگیری‌هایی رخ داد که منجر به بازداشت دست‌کم ۴۰ نفر شد.

به نوشته سایت دیگربان، یک خبرنگار سابق روزنامه ایران به نام روزی‌طلب در واکنش به این درگیری‌های خشونت‌بار در وبلاگ خود نوشته است که این «حمله یادآور حمله اراذل و اوباش به روزنامه‌ها در دوران مصدق است.» وی حمله نیرو‌های دادستانی به موسسه ایران و شلیک گاز اشک‌آور را با «فاجعه کوی دانشگاه تهران» مقایسه کرده است. او همچنین گزارش داده که نیرو‌های دادستانی با پرتاب گاز اشک‌آور در ساختمان روزنامه ایران اقدام به ضرب و جرح و فحاشی به پسران و دختران شاغل در این موسسه کردند.

نویسنده وبلاگ «گزارش اقلیت» نیز در گزارشی از حوادث روز گذشته موسسه ایران نوشته که ۳۹ تن از بازداشت‌شدگان این موسسه از «نیروهای حزب‌اللهی فعال در درگیری‌های فتنه ۸۸ بوده‌اند.» وی همچنین خاطرنشان کرده است که در بازداشتگاه «بد‌ترین فحاشی‌ها» به بازداشت‌شدگان و محمود احمدی‌نژاد شده، به طوری که یکی از ماموران همه این کارکنان را «نوچه‌های» مشایی و بقایی نامیده است.

این وبلاگ‌نویس حامی دولت در ادامه گزارش خود، نوشته است که ماموران در بازداشتگاه خطاب به این کارکنان گفته‌اند به زودی محمود احمدی‌نژاد را با چشمان بسته به بازداشتگاه مذکور خواهند آورد.

وبلاگ‌نویسان و خبرنگاران حامی دولت در حالی برخوردهای خشن و فحاشی با بازداشت‌شدگان در بازداشتگاه‌ها را تایید کرده‌اند که دو سال قبل و در جریان ناآرامی‌های سال ۱۳۸۸ وقتی بسیاری از بازداشت‌شدگان از برخورد‌های زننده و فحاشی ماموران با آن‌ها در بازداشتگاه‌ها خبر می‌دادند، این وبلاگ‌نویسان و رسانه‌های آنها همچون روزنامه ایران، این گزارش‌ها را از اساس تکذیب می‌کردند.

در گزارش وبلاگ «گزارش اقلیت» آمده است:

روز گذشته روزنامه ایران شاهد حوادث تلخی بود که به طور خلاصه بخشهایی از آن را برای شما بازگو می کنم.

اول اینکه، در حین کنفرانس خبری، حدود 20 نفر از ماموران پلیس امنیت، وارد کنفرانس شدند و اعلام کردند بر اساس دستور “شفاهی” که از دادستانی در اختیار دارند، قصد بازداشت جوانفکر را دارندف

پس از کنفرانس جوانفکر به طبقه چهارم رفت که در حین صحبت با ماموران، ناگهان آنها در حرکتی عجیب اقدام به خواباندن جوانفکر بر زمین کردند و مانند یک متهم به قتل قصد داشتند به وی دستبند بزنند که این صحنه تاسف بار، ناراحتی کارکنان روزنامه را به دنبال داشت و به همین دلیل آنها مانع این طرز برخورد با جوانفکر شدند که در ادامه همین موضوع منجر به درگیری شد.

آنها سعی کردند از خروج جوانفکر به این شکل خودداری کنند، اما ماوران پلیس امنیت با پرتاب گاز اشک آور، سعی کردند سد 40 نفری آنها را بشکنند که کارکنان با آتش زدند تعدادی از روزنامه ها تاثیر گاز را از بین بردند.

در ادامه چند ماشین از یگان های ویژه ! وارد موسسه شدند و پس از شکستن فک یکی از کارکنان و زد و خورد های صورت گرفته، با بازداشت 39 نفر از کارکنان روزنامه که همگی از نیروهای حزب الهی فعال در درگیریهای فتنه 88 بودند، ماجرا تمام شد.

اما طبق تعریف یکی از دوستان در بازداشتگاه، بدترین فحاشی ها نسبت به آنها و حتی رئیس [دولت] صورت گرفت، بطوریکه که یکی از ماموران به کارکنان روزنامه که در بازداشت بودند، گفت: همه شما نوچه های مشایی و بقایی هستید، مطمئن باشید چند وقت دیگه احمدی نژادتون هم چشم بسته میاریم اینجا!!!

در ضمن جرم همه این افراد را گذاشتند گروگانگیری معاون دادستان!!! و از همه آنها عکس گرفتند.


67 پاسخ به “اعتراف دیرهنگام حامیان دولت به فحاشی در بازداشتگاه‌ها/ ماموران: به زودی احمدی‌نژاد را هم چشم‌بسته می‌آوریم اینجا”

 1. ناشناس گفت:

  اقامون یه اشاره کنه احمدی نزادو داردستشو میبریم کهریزک حواستونو جمع کنیدا

 2. iu7yyyyyyyy گفت:

  رهبری اگر موفق به خروج پرونده های خود و اهل بیتش از دست یار غارش شود، حتما کار را یکسره خواهد کرد….

 3. مازیار گفت:

  دست خدا صدا ندارد.

 4. ناشناس گفت:

  هیچکس نباید از اینکه مخالفی از طرف کانون استبداد هرچند از جناح خود آنها، مورد توهین وضرب وشتم وحمله قرار می گیره خوشحال شود.همه باید تلاش کنیم که قانون وآنهم قانون مجلس آزاد وواقعی حاکم شود.آن هموطنی که مورد آزار حکومت واقع شده شاید انسان شریفی است که بنا بر اعتقادش هرچند آن اعتقاد مقابل اعتقاد ما باشد عمل میکنه بنابراین حق اوست که با او رفتار شریفانه شود.دوستان وجوانان آزاده حامی همه مظلومان باشید اجازه ندهید استبداد ما مردم را در مقابل هم قرار دهد.ما باید یاد بگیریم همه به اندازه ما حق دارند پس ملاک باید قانون باشد نه فرد یا گروه خاصی هر طور خواستند عمل کنند مثل اراذل واوباش حکومت!

 5. ناظر گفت:

  دوستان صاحب بصیرت و کرنا و بوق توی این دو سال و اندی نشون دادند چه نوابغی هستند

 6. اعلان خطر گفت:

  اي حكومت هوشيار باش!
  نجات جمهوري اسلامي در شريط فعلي كه با عدم مشروعيت داخلي و اختلافات دروني و تهديدهاي جدي و تحريمهاي خارجي مواجه ايد ،هرچند كمي دير شده، تن دادن به اصلاحات، آزادي زندانيان سياسي ، دلجويي از آسيب ديدگان بعد از انتخابات ، خروج سپاه و بسيج از سياست و اقتصاد، عذرخواهي رهبري از مردم يا كناره گيري ايشان از قدرت و عدم مداخله ايشان در جزييات مسايل حكومتي ميباشد .

 7. ناشناس گفت:

  عده ای اراذل و اوباش جانثار رهبر به عده ای اراذل و اوباش جانثار منصوب رهبر حمله کردند ، به همدیگر فحش دادند و به همه مردم اعلام کردند که منتظر حوادث مهمی در آینده نزدیک باشید… ضمنا بنده با هر گونه خشونت و رفتار غیر قانونی و توهین و … حتی با کسانی مانند جوانفکر که حرمت هیچ کس را نگه نداشتند و امروز نوبت به رهبری رسانده اند.. مخالفم… به ایران فردا بیندیشیم که باید همه با هم در کنار هم زندگی کنیم بدور از خشونت و بدور از انتقام…

 8. حسن گفت:

  خداوند سرنوشت هیچ قوم و جماعتی را عوض نمکند مگر خودشان مسبب آن باشند .
  عوض گله ندارد عزیز . روز شود به دست پای خاتمی بیافتید که سکان دار این مملکت کوروش کبیر به دست گیرد.

 9. ناشناس گفت:

  چيزي كه عوض داره گله نداره ،حالا كو تا بقيش………………..

 10. reza گفت:

  به قول آغای دکتر نابغه “اونایی که یک جاشون میسوزه یکم آب بریزن روش نسوزه”

 11. سبز گفت:

  گهی زین به پشت و گهی پشت به زین….

 12. ناشناس گفت:

  چوب خدا اما از نوع صدادارش حقشونه

 13. ناشناس گفت:

  اجابت دعای اللهم اشغل الظالمین بالظالمین

 14. جواد گفت:

  با کمال احترام به دوستان اعتراض به بیقانونی مفهومش تایید بی قانونی دیگری نیست هرچندهمگی دلپرخونی داریم ازظالمان دیروزیکه امروز مظلوم نمایی میکنند

 15. محمد گفت:

  ظلم به هر کسی درست نیست. آنچه بر خود نمی پسندی بر دیگران هم مپسند.
  حتی اگه طرف دشمنت باشه. به یاد آقای خاتمی ( زنده باد مخالف من)

 16. ناشناس گفت:

  اللهم اشغل الظالمین بالظالمین. واجعلنا بینهم سالمین غانمین!
  خدایا در این میانه ما را از شر آنان مصون بدار و دین و ایمان مردم ما و مردم بیچاره ای که در خارج از این کشور دل به این حکومت ( مثلا شیعه) خوش داشته اند را از شر این بی دینان حفظ بفرما بحق الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه

 17. zakros گفت:

  ناشناس عزیز حرفهایت درست ولی اونها میدونند با کی طرفند . بخش عمده افکار عمومی روستایی هستند و با همین بازیها ی سیاسی تا اکنون از آن قشر اجتماع استفاده کرده اند و اهدافشان را بخوبی پیش برده اند.