سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آخرین آمار رسمی کشته‌های انفجار امروز: 27 نفر // اصلاحیه: 17 نفر؛ فکس ناخوانا بود!...

آخرین آمار رسمی کشته‌های انفجار امروز: 27 نفر // اصلاحیه: 17 نفر؛ فکس ناخوانا بود!

چکیده :سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف، با اشاره به حادثه انفجار زاغه مهمات در غرب تهران اظهار داشت: مقارن ساعت30/13 امروز، در پی تلاش برای جابجایی مهمات و تجهیزات جهت اجرای ماموریت های محوله جاری، متاسفانه در اثر این حادثه ناگوار27 تن از پاسداران انقلاب شهید و 16 نفر نیز زخمی شدند. ...


مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد که تعداد کشته‌های حادثه انفجار امروز به 27 تن رسیده است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف، در مصاحبه تلفنی با بخش خبری 18:30 شبکه تهران سیمای جمهوری اسلامی، با اشاره به حادثه انفجار زاغه مهمات در غرب تهران اظهار داشت: مقارن ساعت30/13 امروز، در پی تلاش برای جابجایی مهمات و تجهیزات جهت اجرای ماموریت های محوله جاری، متاسفانه در اثر این حادثه ناگوار27 تن از پاسداران انقلاب شهید و 16 نفر نیز زخمی شدند. وی افزود: حال تعدادی از مجروحان این حادثه وخیم گزارش شده است.

روند خبرهای اعلام شده از ظهر امروز تا الان را در اینجا می‌توانید پیگیری کنید.

اصلاحیه: سردار رمضان شریف، مسئول روابط عمومی سپاه، به خبرنگار بخش خبری بیست و سی گفت: تعداد صحیح کشته‌های حادثه امروز، ۱۷ نفر بوده است. وی در توضیح اینکه چرا پیش‌تر و در ساعات قبل تعداد کشته‌ها را ۲۷ تن اعلام کرده بود، ناخوانا بودن فکس دریافتی از محل حادثه را دلیل این امر اعلام کرد و بابت اشتباه خود پوزش خواست.


2 پاسخ به “آخرین آمار رسمی کشته‌های انفجار امروز: 27 نفر // اصلاحیه: 17 نفر؛ فکس ناخوانا بود!”

  1. سبزه قبا گفت:

    با ابراز تاسف از این حادثه میتوان گفت که این حوادث تکرار خواهند شد. عدم رعایت استانداردهای نگهداری مواد منفجره مخصوصا پس از جنگ ایران و عراق باعث حساس شدن برخی انواع مواد منفجره و در نهایت انفجار آنان می شود. اما کدام مسئول به این موارد توجه میکند؟ مسئولین اصلی این انفجار امشب به راحتی سر بر بالین میگذارند و به هیچکس پاسخگو نیستند .
    برای بازماندگان از درگاه خداوند صبر طلب داریم و خود را شریک غم از دست رفتن بیهوده ی عزیزانشان میدانیم

  2. پیمان گفت:

    دوستان عزیز این یک پایگاه موشکی بود و کشته شدن سردار مقدم و لاپوشانی این ماجرا مانند ماجرای سال قبل لرستان بسیار خطرناک است. لطفا سایت کلمه بخوبی این موضوع را باز کند تا فریب‌خوردگان بسیجی بدانند جنگ واقعی با الدرم بلدرم نمی‌شود و اگر خدای نکرده اتفاقی بیفتد نه از تاک نشان می‌ماند و نه از تاک‌نشان