سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نماینده ایلام: هیات رییسه در سوال از احمدي‌نژاد وقت‌کشی کرد...

نماینده ایلام: هیات رییسه در سوال از احمدي‌نژاد وقت‌کشی کرد

چکیده :عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که چرا این طرح سوال سر وقت مطرح نشد؟ خاطرنشان کرد: هیات رییسه فقط قصد وقت کشی داشت ولی در ‌‌نهایت نیز با جدیت نمایندگان و مطهری مجبور به جریان انداحتن این سوال شد....


نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هیات رییسه به آیین نامه داخلی توجه نمی‌کند و به طور دلخواه به آن عمل می‌کند، مثلا در خصوص استعفای مطهری رییس مجلس مدام تکرار می‌کند که طبق آیین نامه باید ظرف یک هفته استعفایش را رای گیری کنیم اما در خصوص سوال از وزرا این حساسیت وجود ندارد.

داریوش قنبری در گفت‌و‌گو با ایلنا، با تاکید بر اینکه ابزارهای نظارتی در مجلس کارآمدی لازم را ندارند، افزود: در مواردی که طرح‌های استیضاح به مزاج هیات رییسه خوش نمی‌آید آن‌ها را اعلام وصول نمی‌کند.

وی در خصوص عملکرد هیات رییسه مجلس در رابطه با به جریان انداختن طرح سوال از رییس دولت، اظهار داشت: سوال از رییس [دولت] بیش از سه ماه است که مطرح شده ولی هيات رییسه كاري كرد كه دولتی‌ها با اعمال نفوذ بر نمایندگان بتوانند امضا‌ها را کاهش دهند و به زیر نصاب برسانند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که چرا این طرح سوال سر وقت مطرح نشد؟ خاطرنشان کرد: هیات رییسه فقط قصد وقت کشی داشت ولی در ‌‌نهایت نیز با جدیت نمایندگان و مطهری مجبور به جریان انداحتن این سوال شد.

وی همچنین گفت: اگر به همین روال پیش رود و هیات رییسه به قول خودش عمل کند استعفای مطهری منتفی است.


یک پاسخ به “نماینده ایلام: هیات رییسه در سوال از احمدي‌نژاد وقت‌کشی کرد”

  1. ناشناس گفت:

    مگر شما نماینده و صاحب اختیار نیستید و این هیات رئیسه را شما انتخاب نکرده اید، غیرت کرده و دست به دست هم بدهید این هیات رئیسه را کنار بگذارید و هیات رئیسه دیگری برگزیند. یا دست کم علیه آنها اقدامی عاجل بکنید.