سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده مینودشت: دولت 4.2 میلیارد دلار مازاد درآمدهای نفتی را به خزانه واریز نکرده ا...

نماینده مینودشت: دولت 4.2 میلیارد دلار مازاد درآمدهای نفتی را به خزانه واریز نکرده است

چکیده :بر اساس بررسی‌های اعضای کمیسیون از میزان ۶ میلیارد دلار مازاد درآمد بودجه نزدیک به ۴/۲ میلیارد دلار به خزانه کشور واریز نشده است که دستگاه‌های مسئول باید درباره این تخلف پاسخگو باشند. اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات، گزارش این تخلف دولت را به هیئت رئیسه مجلس ارجاع دادند....


یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه از ۶ میلیارد دلار مازاد درآمدهای نفتی پیش‌بینی شده در بودجه ۴/۲ میلیارد دلار به خزانه واریز نشده است، گفت: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه گزارش این تخلف را برای تعیین و تکلیف به هیئت رئیسه ارجاع کردند.

به گزارش تابناک، سید نجیب حسینی در تشریح نشست امروز(یک‌شنبه هشتم آبان ماه) کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات گفت: در این جلسه اصلاح ماده ۴۸ قانون مالیات بر ارزش افزوده و افزایش سهم دو درصدی به پنج درصد سهم شرکت فرودگاه‌ها و همچنین افزایش عوارض هفت هزار تومانی به ۲۵ هزار تومانی مسافران خارجی به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

نماینده مینودشت، کلاله و گالیکش در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین در نشست امروز طرح تصویب فوق‌العاده جذب کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی بررسی شد ولی به تصویب نمایندگان نرسید.

وی با بیان اینکه بررسی گزارش ۶ میلیارد دلار مازاد درآمد بودجه نیز در نشست امروز به نتیجه رسید، گفت: بر اساس بررسی‌های اعضای کمیسیون از میزان ۶ میلیارد دلار مازاد درآمد بودجه نزدیک به ۴/۲ میلیارد دلار به خزانه کشور واریز نشده است که دستگاه‌های مسئول باید درباره این تخلف پاسخگو باشند.

نجیب حسینی ادامه داد: اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات با تصویب این گزارش آن را به هیئت رئیسه مجلس ارجاع دادند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه تأکید کرد: بانک مرکزی و وزارت نفت باید درباره عدم واریز ۴/۲ میلیارد دلار مازاد درآمد بودجه به خزانه کشور پاسخگو باشند.


4 پاسخ به “نماینده مینودشت: دولت 4.2 میلیارد دلار مازاد درآمدهای نفتی را به خزانه واریز نکرده است”

 1. ناشناس گفت:

  دوست ِ من. یه تذکر نگارشی تو قسمت خلاصه‌ی خبرت. آخر خلاصه برای این‌که ادامه یافتن متن رو نشون بدی فقط و فقط لازمه 3 تا نقطه بذاری؛ نه کمتر، نه بیشتر.
  با تشکر

 2. علي گفت:

  كلمه جان، تريبون تبليغاتي كساني كه در تمام اين سالها خاموش نشسته اند و كارنامه اي شفاف ندارند و بنا به موقعيت و با توجه به فضاي شهرهاي حوزه انتخابيه خود در صدد مطرح شدن در رسانه هاي سبز و اصلاح طلب هستند، نشو، كاش اين آقايان زودتر حساس و پي گير و دلسوز مي شدند نه حالا و چنين دير هنگام و زير آبي.

 3. ناشناس گفت:

  فعلا جیب احمدی نژاد خزانه کشور است. حالا هرکی جرات داره اعتراض کنه!!

 4. ناشناس گفت:

  نوش جان اش. از دولتی که از همه به مقام معظم رهبری نزدیکتر است بهتر از این هم انتظار نمیرود. همه پول نفت را هم بخورند حق دارند.