سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اصغر همت: متاسفم که آدمی زهدفروش، سینما را متهم می‌کند/ امثال سلحشور به راحتی دروغ ...

اصغر همت: متاسفم که آدمی زهدفروش، سینما را متهم می‌کند/ امثال سلحشور به راحتی دروغ می‌گویند

چکیده :متاسفم برای سینمایی که در آن آدمی با ظاهری زهدفروشانه هرگونه اتهامی را به سینما روا می‌دارد، آن هم آدمی که به کمک گروهی از همان‌ها که به آن‌ها توهین کرده، سریال ساخته و دستمزد میلیاردی می‌گیرد. این آقا قادر است بدون کمک آن‌ها که بهشان فحش داده حتی یک فیلم کوتاه بسازد؟...


اصغر همت، بازیگر فیلم سینمایی «یه حبه قند» که که این روزها روی پرده سینماست، از اظهارات اخیر سلحشور درباره سینما به شدت انتقاد کرد و گفت: بی‌ادبی هیچ سنخیتی با فرهنگ ما ندارد، نه فرهنگ ملی و نه فرهنگ مذهبی، اما امثال فرد موردنظر به راحتی دروغ می‌گویند، در حالی که دروغ گناهی کبیره است و در هر فرهنگی مذموم است.

او که سخنان روز یکشنبه از رادیو نمایش پخش شد، همچنین گفت: متاسفم برای سینمایی که در آن آدمی با ظاهری زهدفروشانه هرگونه اتهامی را به سینما روا می‌دارد، آن هم آدمی که به کمک گروهی از همان‌ها که به آن‌ها توهین کرده، سریال ساخته و دستمزد میلیاردی می‌گیرد.

بازیگر نقش مروان در سریال امام علی(ع) ابزار امیدواری کرد که: بازیگران سینمای ما آن قدر هوشیار باشند که راحت خود را در اختیار پروژه‌های آدمی که چنین توهینی کرده، قرار ندهند.

وی ادامه داد: یک سئوال هم دارم از این آقا و آن هم اینکه آیا ایشان قادر است بدون کمک آن‌ها که بهشان فحش داده حتی یک فیلم کوتاه بسازد؟


4 پاسخ به “اصغر همت: متاسفم که آدمی زهدفروش، سینما را متهم می‌کند/ امثال سلحشور به راحتی دروغ می‌گویند”

 1. ناشناس گفت:

  زهد فروشي تنها متاع رايج اين مرز و بوم شده است

 2. ایران داد عمارلویی گفت:

  جناب همت فیلم نمیسازد ولی فجش و فحش نامه چطور.

 3. فاطی گفت:

  سینماگران ما باید سلحشور را تحریم کنند و در هیچ فیلمی با او همکاری نکنند.

 4. حماسه ایرانی گفت:

  یا رب این نو دولتان را بر خر خودشان نشان.