سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پیشروی دلار به سمت ۱۳۰۰ تومان / رانت هر دلار: ۲۱۲ تومان...

پیشروی دلار به سمت ۱۳۰۰ تومان / رانت هر دلار: ۲۱۲ تومان

چکیده :نرخ دلار آمریکا در بازار آزاد ارز تهران 1285 تومان شد. نرخ بانکی دلار آمریکا نیز به 1073 تومان رسیده است. هر یورو 1775 تومان و هر پوند انگلیس 2040 تومان فروخته شد. نرخ این دو ارز از سوی بانک مرکزی به ترتیب 1489 و 1716 تومان اعلام شده است. ...


نرخ دلار آمریکا در بازار آزاد ارز تهران 1285 تومان شد.

به گزارش خبرآنلاین، نرخ بانکی دلار آمریکا نیز به 1073 تومان رسیده است.

امروز همچنین هر یورو 1775 تومان و هر پوند انگلیس 2040 تومان فروخته شد. نرخ این دو ارز از سوی بانک مرکزی به ترتیب 1489 و 1716 تومان اعلام شده است.

بدین ترتیب رانت دلالی هر یورو بین بانک و بازار آزاد به 286 تومان، این رانت برای دلار 212 تومان و رانت خرید و فروش هر پوند به 324 تومان افزایش یافت.


5 پاسخ به “پیشروی دلار به سمت ۱۳۰۰ تومان / رانت هر دلار: ۲۱۲ تومان”

 1. حركت اقتصادي گفت:

  كلمه!
  به نظر مياد خوبه جنبش سبز يه حركت اقتصادي داشته باشه. هم همبستگي و هماهنگي اش ارزيابي ميشه. هم بعضي رو به تكاپو ميندازه.
  از فضاهاي مجازي ميشه بزرگترين تبليغات رو به راه انداخت.
  مثلا همه اونايي كه پولي تو بانك دارن پول رو بيرون بيارن. مبلغش مهم نيست.فقط بيرون بكشن و حسابا رو خالي كنن. يا يه چيزايي شبيه اين. نتايجش ارزيابي بشه مدت زمانش اعلام بشه و حركت.

 2. Mosalman گفت:

  دلار تنها کالأیست که دولت هنوز از جیب ملت سوبسید آنرا میدهد تا راه فرار مفسدین اقتصادی چون رئیس بانک ملی‌ و دوستانش را فراهم کرده و آنها بتوانند با خیال راحت اموال خود را به کانادا و آمریکا انتقال دهند. اکنون که بیت‌المال از دینار تهی گشته و مردم عادی هم پس‌انداز‌های خود را در حال اضمحلال می‌بینند دلار نایاب به سمت قیمت اصلی‌ خود یعنی‌ ۴۰۰۰ تومان میرود. حال چه دولت بخواهد و چه نخواهد. از گفتمان یک سیستمدار انگلیس است که؛ ایرانی‌ را گرسنه نگه دار تا انقلاب نکند و اعراب را سیر. چون عرب شکم سیر انقلاب نمیکند ولی‌ ایرانی‌ سیر چرا. انقلاب ایران را با انقلاب تونس مقایسه کرده به صحت این گفته پی‌ ببرید.

 3. ناشناس گفت:

  اگر این حاکمیت ادامه داشته باشد دلار به 5هزار تومان هم می رسد نه اینکه فکر کنید دلار قیمتش ترقی می کند ها خیر ارزش ریال این اندازه به پهن نزدیک می شود.

 4. ناشناس گفت:

  سال جهاد اقتصادی بود آخه!
  جهاد اقتصادی به نفع دزدان و اختلاسگران

 5. ناشناس گفت:

  افزایش واحد پولی هر کشور نسبت به کشور دیگر نشان دهنده نزول کشوری است که واحد پولی اش به این شکل افت می کند.با دست خودمان ثابت کردیم کشورهای دارای ثبات اقتصادی کدام کشور ها هستند.آمریکا انگلیس فرانسه کانادا ^ ایران لیبی بحرین سوریه لبنان V