سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » هشدار سید محمد خاتمی درباره بهانه‌گیری‌های جدید علیه ایران: برخورد خشن و خصمانه، ...
» "مسئولان در گفتارها و رفتارها، بهانه به دست قدرت‌ها و جریانات بیرونی ندهند"

هشدار سید محمد خاتمی درباره بهانه‌گیری‌های جدید علیه ایران: برخورد خشن و خصمانه، اقدامی است علیه کل ملت و کشور

چکیده :رییس دولت اصلاحات همچنین تاکید کرد: مسائل و بحث و گفت و گوها و نقد و انتقادهایی که در درون ما هست امری است داخلی و نمی تواند و نباید دست آویز توجیه دخالت بیگانگان در امور داخلی شود....


سیدمحمد خاتمی در دیدار با جمعی  از کارشناسان و مسؤولان سابق و صاحب نظر در امور سیاسی، امنیتی و اطلاعاتی نسبت به موضع گیریهای جدید غرب و بخصوص آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران ابراز نگرانی کرد.

به گزارش وب سایت رسمی سیدمحمد خاتمی، رییس جمهور پیشین کشورمان در پی ارائه دیدگاهها و نظرات کارشناسی امنیتی – سیاسی درخصوص رفتار منسجم و تدبیر شده سیاسی – تبلیغاتی علیه ایران و ارزیابی این رویکرد غیرمنتظره، تصریح کرد: من نیز مانند شما نگرانم! به نظر می رسد که بهانه گیری ها علیه ما روز به روز بیشتر و در این اواخر تشدید شده است و چه بسا که مصارف انتخاباتی برای بعضی جریان ها در غرب و آمریکا داشته باشد.

وی در این باره گفت: برای کسانی که به اصل انقلاب، مصالح ملی، حقوق مردم و سربلندی ایران می اندیشند به هیچ وجه قابل قبول و تحمل نیست که قدرت ها و کسانی درصدد ضربه زدن به ایران مصالح و منافع باشند و هرگونه برخورد خشن و خصمانه با ایران مطرود است و زیان آن بیش و پیش از هر کس و هرجا متوجه مردم بزرگوار ایران خواهد بود و اقدامی است علیه کل ملت و کشور که همگان باید در مقابل آن بایستند.

خاتمی افزود: لازم است هوشیاری خود را در برابر توطئه ها و بدخواهی ها افزایش دهیم.

رییس دولت اصلاحات همچنین تاکید کرد: مسائل و بحث و گفت و گوها و نقد و انتقادهایی که در درون ما هست امری است داخلی و نمی تواند و نباید دست آویز توجیه دخالت بیگانگان در امور داخلی شود.

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: مواضع و رفتارها و گفتارها بخصوص از سوی مسؤولان نیز باید به گونه ای باشد که بهانه ای به دست قدرت ها و جریانات بیرونی که مصالح ملی و امنیت و تمامیت ارضی ما را هدف قرار داده اند ندهد.


57 پاسخ به “هشدار سید محمد خاتمی درباره بهانه‌گیری‌های جدید علیه ایران: برخورد خشن و خصمانه، اقدامی است علیه کل ملت و کشور”

 1. یوزف گفت:

  آقای خاتمی عزیز! لازم نیست واسه اینکه بگی میخوام واسه دوره بعد کاندید بشم وآقا باید تاییدم کنه خودت رو به اب وآتیش بزنی!مگه توهم مثل اینها میگی تهمت دروغیه؟مطمئنی؟ مگه چندین نمونه از کشتار سپاه در خارج رو خودت نمیدونی وخودت جلوی بیشترشون رو نگرفتی؟ وقتی یک نهاد خودسر بدون در نظر گرفتن امنیت واوضاع مردم کشورش دست به این کارهای ابلهانه در کجا؟ اونهم در امریکا میزنه، انتظار داری واسه اینکه یه وقت به گوشه عبای تو بربخوره که بگی من وطن پرستم ، اوباما بیاد و سکوت کنه تا بار دیگه برن وخودش رو ترور کنند؟ کدوم دخالت در امور داخلی؟دوست بارانی من که خدا میدونه چقدر دوستت دارم، موضوع امنیت ملی امریکاست! میدونی که تنها موردی هست که دشمنان خونی رو در کنگره وسنا وکاخ سفید واحد میکنه!؟ تهدید کرده نه دخالت در امور داخلی مون! تازه اگه همینها نبودند که تا حالا خدا میدونه چیکارمون کرده بودند هم لباسهای جنایتکارت در اونطرف خط! حاکمیت جهل وفساد رو میگم! امریکا اگه نبود پشتیبانیش از شما وزندانیهای مظلومی که کاری نمیتونی واسشون بکنی الا نامه های فدایتن شوم واسه آقا و بعد هم حتی دریغ از یک نقطه جواب! پس نذار طوری بشه که توی بند 350 التماس امریکاییها کنی که لطفا” در امور خیلی داخلیمون هم دخالت کنید!

 2. ناشناس گفت:

  آقای خاتمی شاید آخرین امید بازگشت اصلاح طلبان به صحنه باشد دقت کنید کاری نکنید که به او هم لقب فتنه گر بدهند چون این به نفع هیچ کس نخواهد بود. برای ایشان برای بازگشت دوباره به کرسی ریاست جمهوری آرزوی موفقیت میکنم.

 3. ناشناس گفت:

  موافقم

 4. میرعماد گفت:

  آنچه که حاکمیت فعلی بر سر مردم و کشور آورده از حمله ی نظامی هم خیلی ویران گر تر بوده …

  ولی در هر حال به امید رهایی با دستان خودمان

 5. alireza گفت:

  age jang she ..
  lebase sabz mipusham..
  ba sarband alah akbar ..
  miram be jange amrica ..
  vali nemishe

 6. ناشناس گفت:

  seyed ina ke dige kam kam daran hamle mikonan ye kari kon

 7. آریوبرزن گفت:

  تویی که میگی اون همه تو کرمانشاه رفتند استقبال !!برو فیلم استقبال از صدام رو یک هفته قبل از سقوطش در قلب بغداد ببین…و بعد از یک هفته همون جمعیت رو در حال پایین کشیدن مجسمه ها و عکساش تماشا کن..تو فکر میکنی مردم احمقند که با این کارهای تبلیغاتی که میلیونها تومن خرجش میشه چیزی رو باور کنن.اگه فکرتون اینه پس در غفلتید ؛چون مردم آگاه تر از این حرفها هستند.از آقای خاتمی هم خواهشا”میخوام فیتیله حرفهایی به این سیاق رو پایین بکشه و بجاش در پی آزادی میر حسین و کروبی باشه تا بجای عراقیزه شدن ایران به آرامی و با انتخابات آزاد به طرف دمکراسی بریم