سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » عکس/ فرار از اتهام اختلاس با ادعای دینداری...

عکس/ فرار از اتهام اختلاس با ادعای دینداری

چکیده :مدیرعامل بانک ملی که از متهمان پرونده اختلاس بزرگ است، از کشور خارج شده و هنوز بازنگشته است. با این وصف برخی تلاش می‌کنند دولت را از بدنامی پرونده موسوم به اختلاس 3000 میلیارد تومانی رها کنند و ادعای استعفای شجاعانه! مدیر بزرگترین بانك دولتی را به میان بکشند. تصویری که امروز در صفحه اول سایت بانک ملی دیده می‌شد، نمادی از تلاش است؛ تصویر رئیس مستعفی بانک ملی با چفیه در کنار عکسی از رهبری و با خرج کردن از ادعای دینداری و تکلیف‌گرایی و ......


مدیرعامل بانک ملی که از متهمان پرونده اختلاس بزرگ است، از کشور خارج شده و هنوز بازنگشته است. با این وصف برخی تلاش می‌کنند دولت را از بدنامی پرونده موسوم به اختلاس 3000 میلیارد تومانی رها کنند و ادعای استعفای شجاعانه! مدیر بزرگترین بانك دولتی را به میان بکشند. تصویری که امروز در صفحه اول سایت بانک ملی دیده می‌شد، نمادی از تلاش است؛ تصویر رئیس مستعفی بانک ملی با چفیه در کنار عکسی از رهبری و با خرج کردن از ادعای دینداری و تکلیف‌گرایی و …


33 پاسخ به “عکس/ فرار از اتهام اختلاس با ادعای دینداری”

 1. ناشناس گفت:

  ضرب المثلی هست که میگه: یک بز گر ، یک گله رو گر میکنه. حالا امکان داره این آدم در گذشته انسان خوبی بوده باشه اما آشنایش با این دولت باعث شروع بدبختی ها و فسادش شده.

 2. ناشناس گفت:

  Shojaee farari, ba lebase DIN
  NANG BAR IN DOLATE KOODETAGARE KHODFORUKHTE

 3. ناشناس گفت:

  عکس دقیقاً با اعمالش همخونی داره. چرا بیخودی سفسته میکنی.

 4. سبزه قبای بصیر گفت:

  درست مثل جهرمی که میگوید خاوری چون خارج نشین است به این کشورو نظا م تعهد ندارد. تجربه 30 ساله اخیر نشان داده هرکه بلند تر شعار داد
  دروغ گو تر است.

 5. فرهنگ سبز گفت:

  رییس بزرگترین بانک جهان اسلام دزد از اب در امد- چگونه شد که استعفا داد و فرار کرد یا فراریش دادند و پولها را چه کردند؟؟؟

 6. شیدا گفت:

  اینها هم دین را خراب و هم ایران را ویران می کنند و از رو هم نمی روند چون کسی که در مسیر دروغ افتاد هر روز تزاید دروغش چشمگیرتر خواهد شد و چون آبرویی ندارند ککشون هم نمی گزد از این همه فساد ودروغ چرا که مردم را هم بی حافظه و نادان فرض می کنند.

 7. میم.تهران گفت:

  شرم باد بر این نمایندگان که بدنام ترین و غیر مردمی ترین نمایندگان طول تاریخ هستند
  مردم هیچ گاه این خیانت ها و ننگ ها را فراموش نخواهند کرد
  اینها اینقدر وقاحت دارند که به جای استعفای جمعی و پوزش از مردم و دستگیری و محاکمه ی تیم اختلاس گر (نه فقط یک یا دو نفر) به هم مدال افتخار هم می دهند!

 8. کاوه سبز گفت:

  فرار به همان جا ئی که رهبرش به انها فحش میدهد و عوام می فریبد .بدبخت ان هائی که فریب این دربری ها را به غرب باور میکنند .اکثر این مسئولین
  پول ها را توسط خانواده هاشان به غرب میبرند مانند همین جنتی که فر زندش کلی حساب در همین کانا دا دارد و پول های دزدی شده و رانت را برده
  در انجا برای روز مبا دا .اگر ازرا ئیل اجازه داد جنتی به انجا فرار کند

 9. ناشناس گفت:

  تازه خونش تو كانادا چهار ميليارده و تابعيت اونجا رو هم داره

 10. شیرازی گفت:

  بی خود نبود که شخصی می گفت مثل علامه طباطبایی هر 100 سال یا 1000 سال به دنیا می یاد :
  مرحوم علامه طباطبائی در المیزان میگوید آن زمان که مظاهر دین در جامعه زیاد شود روح دین از بین می رود و این امر فساد آور است.

 11. شیرازی گفت:

  البته از مظاهر دین عکس پشت سر ایشون در بنر های بزرگ از پول بیت المال هم هست …

 12. ناشناس گفت:

  این مدعیان که دعوی ارشاد می کنند
  در خرقه شان غیر منم تحفه ای میاب

 13. مادر سبز گفت:

  ادم می مونه چی باید بگه ؟؟! دیگه چفیه شده نماد ریا و فریبکاری !! شده سمبل نفرت !! دروغ .. توی این عکسی که انتخاب کردید خیلی واضحه که این اقایون دزد زیر سایه چه کسی پول بیت المال رو بالا کشیدن. فرخ رو پارسا وزیر فرهنگ هویدا به دلیل حیف و میل بیت المال به اعدام محکوم شد اون وقت این اقایان در کمال امنیت و به نام دین چه کارها که نمی کنن؟؟؟ خدایا به تو پناه می بریم.

 14. اشکان گفت:

  استبداد دینی بیداد میکند

 15. ناشناس گفت:

  دوستان 3000 میلیارد یک بحث انحرافی است.این دولت پانصد هزار میلیارد را در این شش سال نابود کرده و همه آقایان تایید کردند.موضوع خاوری و جهرمی نیست.موضوع یک سیستم سراپا آلوده است.

 16. ناشناس گفت:

  از رهبري و ريس جمهور گرفته تا همه ارکان دولتي که تحت امر رهبري هستند همه بايد جوابگوي مردم ايران باشند

 17. ناشناس گفت:

  نمادی از مدعیان بصیرت و بت پرستی

 18. ایرانی 2 گفت:

  ز دزد پاسبان زند ز پاسبان کلانتری
  دزد به دزد میزند، وای به دزد آخری

 19. ناشناس گفت:

  مرگ بر غارتگران بیت المال که گرگان درنده ای هستند در پوستین میش

 20. یادگار گفت:

  گر حکم شود که مست گیرند./ در شهر هر آنچه هست گیرند!!! فساد دیگه نه قابل محاسبه است ونه قابل جلو گیری!! ضمنا هر گز در این کشور کسی را برای فساد بزرگ مجارات نکرده و نمیکنند!! همینکه کسی نباید اسم امیر منصور خسروی را بداند خودش گویای ماست مالیست در آینده نزدیک!! البته مسئول اصلی ماه آفرید خسروی( پسر امیر منصور خان!!) بوده که 3000 ملیارد را گرفته و 2000 ملیاردشه فرستاده خارج!! تکبیر!! ضمنا همین عالیجناب مبتکر ماشین پژو دکتر احمدی نژاد را 2 ملیارد تومان خرید برای ثواب آخرت و کمک به جنجال تبلیغاتی چند سال پیش!! دمش گرم . آن زمان هم نذاشتند اسم ایشان در رسانه ها آورده شود!! دم ارشاد هم گرم!!

 21. کامران گفت:

  بنده خیلی متاسفم که ملت ما هنوز هم نمی خواهند قبول کنند که این مومن گری وریاکارهای مذهبی آافتی بر میهن و ملت وسلاحی است برای چپاول وغارت

 22. ایرانی گفت:

  این بابا تا به حال ایرانی بود حالا چطور کانادایی از آب در آمد.مرگ بر دیکتاتور.مرگ بر متظاهر.مرگ بر دولت عوام فریب.

 23. ناشناس گفت:

  این چیزا زو میبینیم و بعد توی خونه نشستیم و فقط چهار تا مطلب تو فیس بوک میگیم و چهار تا خبر تو کلمه و .. میخونیم.
  همش همین.
  چرا این به اصطلاح بیداری اسلامی رو ما ها تاثیر نمیزاره.نکنه که سر ماها رو با مادیات دنیا بند کنن و وقتی بیدار بشیم که دیگه کار از کار گذشته.
  چرا از مردم کشور های مسلمان دیگه یاد نمیگیریم.
  نکنه که ماها از سر هوس و خواسته های زود گذر و مادی چند وقتی اعتراض کردیم.
  نکنه اعتراضامون از سر جهل بوده باشه.
  نکنه از آنچه که دور و اطرافمون میگذره راحت بگذریم و در حد خوندن خبر و فحش دادن تمومش کنیم.
  چرا دیگه به اسلام و ایران فکر نمیکنیم.
  بعضی وقتا از خودم میپرسم که هدف مسلمانان کشورهای همسایه که اینقدر مقاومت میکنن چیه که ما این هدف رو نداشتیم و خیلی زود برگشتیم خونهامون؟!! میگم شاید هدف ما پوچ و بیهودست. بعد میگم نه این مسولان دارن دروغ میگن و فساد همه جارو گرفته و ما با این مشکل مبارزه میکنیم.
  ولی بعد یاد جونایی میوفتم که روز ها و شب ها درگیر هوس بازی و تفریح و هزار کار دیگن و نمیدونن که کجا چه خبره و فقط توی جشن آببازی شرکت میکنن و دیگر هیچ.بعد میگن حکومت اینه و حکومت اونه.
  خطاب به همه ی کسانی میگم که در اعتراضات شرکت کردنشون از سر هوس بود(فکر میکردن که اگر کشور آزاد باشه چه کیف و حالی بکنن) یا شاید بدون هدف بود یا شاید بدون اعتقاد داشتن به هدفشون بود
  این حکومت شما رو شناخته که چه افراد سست اراده و ترسویی هستید.
  و فقط میتونم بگم اللهم عجل لولیک الفرج. شاید ریشه کن کردن ظلم و جهل و فساد کار خود خودشه.

 24. ناشناس گفت:

  شورای هماهنگی نسبت به اختلاس 3000 میلیار تومانی خیلی ضعیف عمل کرد. باید فراخوان راه پیمایی می داد. اصلاً مثل موسوی و کروبی درخواست راهپیمایی را به وزارت کشور بفرستد. مثلاً اعلام کند که به دلیل عدم امنیت جانی درخواست مجوز راهپیمایی را به نمایندگی از مردم به وزارت کشور ایمیل کردیم. یا از طریق رسانه ها اعلام کنید و بگویید که نیروی انتظامی موظف به حفظ امنیت تظاهرکنندگان است. البته اینها همه در جهت اطلاع رسانی و خلع سلاح کردن طرف مقابل است. که بعد نگویند قبلش اعلام نکرده بودند. موسوی و کروبی خیلی زیرکانه درخواست مجوز راهپیمایی می دادند تا دشمن ملت را خلع سلاح کنند.

 25. ناشناس گفت:

  اولاً این 3000 میلیارد تومان دزدی بوده است نه اختلاس. (به تفاوت بین اختلاس و دزدی دقت شود) منتهی در این مملکت همه دزدیها را اختلاس اعلام می کنند. و بعد اینکه دزدی در این ابعا جز با همراهی و هماهنگی بالاترین مقام مملکت غیر ممکن است. می گویم غیر ممکن است چون این حد از دزدی نیاز به هماهنگی هایی دارد که حتی از دست کل دولت نیز به تنهایی ساخته نیست.

 26. ناشناس گفت:

  رهبري و ريس جمهور و همه کساني که تحت اوامر رهبري هستد بايد جوابگوي اين همه دزدي واختلاس باشند به مردم ايران

  يعني وظيفه دارند که به ملت ايران پاسخگو باشند

 27. ناشناس گفت:

  خوب ما هم حاضریم 1000 تا چفیه نفاق و ریا ببندیم یک ملیون تومان به ما بدهند!!

 28. ناشناس گفت:

  شب مناظره رو یادتون میاداین همون احساس خطری بودکه میر حسین میگفت بیجاره ایران ولی هرچی به سرمون بیاد حقمونه به خاطر ماچه آدمهاکه در بند هستن وما…..

 29. امیر گفت:

  از ماست که بر ماست.دوستان عزیز کلمه فکری به حال مردم بکنید.نیاز شدیدی به یک روانشناسی اجتماعی هست متاسفانه مردم اونهایی که به نت و ماهواره دسترسی ندارند که از دنیا بی خبرند اما فکری بحال اونهایی بکنید که به اینترنت و ماهواره دسترسی دارند هرچند از همه چیز با خبرند اما یک دلی بینشان نیست باید با تبلیغاتی مفید آنها را وادار به اطلاع رسانی و پخش خبرها کنید من دوستانی دارم دانشجو که از همه چیز بی خبرند چه رسد به مردم عادی و کوچه بازار که از همه چیز بی خبرند

 30. جنبش سبز گفت:

  ببینین بنده از روز اول معتقد بودم و حالا دیگه به یقین صد در صد رسیدم آدم خوب تو این دولت وجود نداره یعنی با بودن داش محمود و دوستان که جملگی از فرشتگان مورد رحمت مقام عظما بوده و هستن اصولن آدم نمیتونه به این جمع را پیدا کنه میخواد خوب باشه یا بد.
  نتیجه ی اخلاقی : چون فرشته ها تو کار این دولت دخالت مستقیم داشته و دارن از طرف دیگه مقام عظما هم بارها این عزیزان رو تایید فرمودن همه ی این آتیشا از گور اصلاح طلبا بلند میشه اختلاسهای انجام شده کار اونا بوده و اسناد اعتباری از شعبه ی اوین بانک ملی نقد شده و هیچ کدوم از عزیزان اصولگرا به جهت دیانت بالا و اثر مهر روی پیشونی نمیتونن مرتکب همچین کارایی شده باشن.

 31. mani گفت:

  inha hameh rafigh rofaghaye ahmadinejadand

 32. سعید گفت:

  1ساله تموم بخاطر یه وام 5میلیونی از این بانک به اون بانک میرفتم. یه روز میگفتند احمدینِژاد جلو وام هارو گرفته. یه روز میگفتند باید ضامنت اینجور باشه اونجور باشه. انقدر دنبالش دویدم آخرم بجایی نرسیدم و بیخیالش کردم.
  این نه فقط قصه من بلکه قصه خیلی از جوونای بیچاره ایه که تو این مملکت نه پارتی دارند نه کسیو دارند که به دادشون برسه.
  اونوقت یه همچین شارلاتانهایی با میرند تو خفا مهر داغ میکنند میزارند رو پیشونیشون. چفیه میندازندو میلیار میلیار میدزدند و رار میکنند.

 33. سعید گفت:

  1ساله تموم بخاطر یه وام 5میلیونی از این بانک به اون بانک میرفتم. یه روز میگفتند احمدینِژاد جلو وام هارو گرفته. یه روز میگفتند باید ضامنت اینجور باشه اونجور باشه. انقدر دنبالش دویدم آخرم بجایی نرسیدم و بیخیالش شدم.
  این نه فقط قصه من بلکه قصه خیلی از جوونای بیچاره ایه که تو این مملکت نه پارتی دارند نه کسیو دارند که به دادشون برسه.
  اونوقت یه همچین شارلاتانهایی با میرند تو خفا مهر داغ میکنند میزارند رو پیشونیشون. چفیه میندازندو میلیار میلیار میدزدند و رار میکنند.