سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » قتل یک ورزشکار دیگر در نزاع خیابانی با سلاح سرد...

قتل یک ورزشکار دیگر در نزاع خیابانی با سلاح سرد

چکیده :محمود داودی‌نژاد اظهار داشت: سید میثم حمزه‌فر مربی اسکواش لرستان شب گذشته در یک درگیری خیابانی مجروح و پس از انتقال به بیمارستان جان باخت....


رئیس هیئت اسکواش استان لرستان از قتل مربی اسکواش خرم آبادی در یک نزاع خیابانی به وسیله چاقو خبر داد.

به گزارش مهر، محمود داودی‌نژاد اظهار داشت: سید میثم حمزه‌فر مربی اسکواش لرستان شب گذشته در یک درگیری خیابانی مجروح و پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.

وی با بیان اینکه قتل در نزدیکی محله ۲۴ متری خرم آباد به وقوع پیوسته است، تصریح کرد: اسکواش باز لرستانی شامگاه گذشته پس از چندین بار عمل جراحی ساعت حدود ۱۲ شب جان خود را از دست داد.

رئیس هیئت اسکواش استان لرستان با اشاره به اینکه «سید میثم حمزه‌فر» ۲۷ سال سن داشته است، عنوان کرد: وی علاوه بر مربیگری تیم اسکواش لرستان، سابقه مربیگری در تیم ملی نوجوانان کشورمان را نیز در پرونده دارد.

داودی‌نژاد عنوان کرد: مراسم تشییع جنازه اسکواش باز لرستانی امروز پنج شنبه راس ساعت ۹ برگزار می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خرم آباد نیز ضمن تایید قتل «میثم حمزه‌فر» عنوان کرد: تحقیقات در این زمینه در حال انجام است و نتیجه آن به زودی اعلام خواهد شد.

سرهنگ بهمن پاکزاد با اشاره به انجام تحقیقات اولیه و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی استان، یادآور شد: قاتل پس از انجام قتل از صحنه متواری شده و پیگیری جدی ماموران برای دستگیری وی ادامه دارد.

وی علت قتل را درگیری و نزاع خیابانی دانست و ارائه اطلاعات بیشتر در این زمینه را منوط به تکمیل پرونده کرد.


8 پاسخ به “قتل یک ورزشکار دیگر در نزاع خیابانی با سلاح سرد”

 1. ناشناس گفت:

  درگیری بین یک قصاب و این ورزشکار رخ داده و گویا قصاب با ساتور شاهرگ پای این ورزشکار رو زده.

 2. سپا هی سابق محمد گفت:

  کشور در گرداب خشونت و جهل و نادانی حکو مت گران دارد فرو میرود .و راه بازگشت هم نیست .در قرن 21 تئورسین کشور داری در دست مصباح نادان و جنتی احمق و اعلم الهدی و احمد خاتمی ها و چند امام جمعه واپسگرا دیگر کشور را نابود کرده .ان نظرات ناب مطهری و شریعتی و طالقانی و بازرگان وبهشتی. که جو انان را به انقلاب کشید امروز به دست این نا دانان و بی خردان از بین رفته است

 3. اقای بصیرت گفت:

  دربکش بکش در دنیا اول هستیم .البته در همه چیز هائی مانند تورم گرانی بی کاری قتل اعدام زندانی سیاسی و غیر سیاسی رشوه و محاصره اقتصادی و سیاسی هم در دنیا اول تا سوم هستیم مشا الله به این همه بصیرت !!!!!!!!

 4. مینا گفت:

  برو بابا کلی تایپ کردم مینویسه خیلی تند تند دیدگاه هایتان را می نویسید کمی آرام تر. مملکته داریم؟

 5. مینا گفت:

  هرروز داره امار قتل بالا میره و اعدامها هم به جای اینکه به قول آقایون باعث عبرت بشه فقط داره خشونت رو بین مردم رواج میده. کدوم اثر تربیتی داشت این همه اعدام؟ جز این بود که روزی نیست که از خواب بیدار بشیم و خبر قتل نشنویم.

 6. مسعود گفت:

  ياد دوران آقاي خاتمي و روزهايي كه حتي به ظاهر آسوده تر بوديم به خير
  ياد دوران موسوي عزيز به خير كه با خيال راحت خانواده ها دور هم جمع مي شدن و با مهرباني سفره كوچكشون رو پهن مي كردن به خير
  ياد باد آن روزگاران ياد باد

 7. ناشناس گفت:

  کشور دست با بصیرتان دارد هدایت میشود .همین است دیگر کاری فعلا نمی شود کرد

 8. کیوان گفت:

  این نا هنجاری ها در کشور مسئولش کیست .چه طور شد که ان همه ادعا امروز ما یکی از سیاه کار ترین و سیه روز ترین کشور های جهان هستیم .رهبر هم زندگیش و فکرش فلسطین و حزب الله شده است و هر شب خواب انها را میبیند گور پدر مردم ایران