سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بازداشت حمید موذنی، فعال سیاسی در بوشهر...

بازداشت حمید موذنی، فعال سیاسی در بوشهر

چکیده :دلیل بازداشت وی نیز همچنان در هاله ای از ابهام است. نزدیکان آقای موذنی گفته‏ اند که ماموران اداره اطلاعات بوشهر ساعتی پس از بازداشت حمید موذنی منزل او را نیز مورد تفتیش قرار داده ‏اند. ...


حمید موذنی، روزنامه نگار، فعال سیاسی و عضو شعبه بوشهر سازمان دانش آموختگان ایران اسلامی (ادوار تحکیم وحدت) روز سه شنبه توسط ماموران اداره اطلاعات این استان بازداشت شد.

به گزارش خبرنگار کلمه، علی رغم گذشت بیست و چهار ساعت از بازداشت این عضو ادوار تحکیم وحدت تا کنون هیچ خبری از محل نگهداری وی در دست نیست.

از سویی دلیل بازداشت وی نیز همچنان در هاله ای از ابهام است. نزدیکان آقای موذنی گفته‏ اند که ماموران اداره اطلاعات بوشهر ساعتی پس از بازداشت حمید موذنی منزل او را نیز مورد تفتیش قرار داده ‏اند.

حمید موذنی پیشتر به دستور مقامات امنیتی از ادامه تحصیل در دانشگاه منع شده بود. از وی کتابهایی همچون «تاریخ سینما در بوشهر » و « بازنگری انتقادی» به چاپ رسیده است و آثاری دیگر همچون تاریخ عکاسی، توتالیتاریسم ایرانی، سینما و فوتبال، چشم آشیل و پاشنه اسفندیار مدرنیته، کاریکاتور در بوشهر، بیا گوش ماهی جمع کنیم» (شعرهای علی باباچاهی و عکس های موذنی) و «تاریخ فوتبال در بوشهر» را در دست چاپ دارد. وی همچنین از اعضای فعلی شورای صنفی خانه مطبوعات مستقل محلی است.


2 پاسخ به “بازداشت حمید موذنی، فعال سیاسی در بوشهر”

  1. آذری ترک گفت:

    کلمه! مگر ما آذربایجانیها چندین ایران را احیا نکردیم اما دریغ ازاحترام شما
    حداقل در راه ما زندانی نمی دهید اخبار زندانیان و شکنجه آنها را پوشش بده نزدیک به یکصد نفر در یک مراسم تشییع جنازه دستگیر می شوند، در قفس زندانیانمان که تنها جرمشان اعتراض به عدم بازشدن سدهای دریاچه ارومیه است شکنجه می شوند و شما ساکتید …….. متاسفم برای همه

  2. صداي اهواز گفت:

    اي برادر اذری مگر تصور میکنی اصلاح طلبان ملیتهای ساکن در محدوده جغرافیایی بنام ایران را به رسمیت میشناسند زهی خیال باطل هر انچه هست باید فارس باشد ویا بشود 33 سال از انقلاب میگزرد ولی اصل 19و 14 قانون اساسی که اموزش ابتدایی را (برای مناطق غیر فارس)به زبان مادری مجاز دانسته را اقایان تاکنون ان اجرا نکرده اند همین اصلاح طلبان امروزی سالها در مسند قدرت بودند هیچ کاری هم برای قومیتها نکردند می دانی برای چه برای انکه انچه در ایران است فارس است وبسسسسسسسسسسسسسسسسسس دیگرانی وجود ندارند حق وحقوقی هم ندارند!!!!!!!!!!! بیدار شوید ملتهای ایران!!!!!!!!!!!!!!!!