سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » از ادعای مدیریت بر جهان تا سوء مدیریت در داخل...

از ادعای مدیریت بر جهان تا سوء مدیریت در داخل

چکیده :در رخدادی جدید، بزرگترین اختلاس تاریخ کشور در بانک ها شکل می گیرد و در شرایطی که سفارش رئیس دفتر رئیس جمهور و معتمد نزدیک او اسفندیار رحیم مشایی، در امضای پای نامه های مرتبط با جریانات مرتبط با اختلاس دیده می شود، احمدی نژاد، دولت خود را پاک ترین دولت معرفی می کند. دولت در حالی دم از مدیریت بر جهان می زند که مدیریت آن در داخل کشور در عرصه های مختلف با علامت های سوال جدی مواجه است که نمونه بارز آن اختلاس 3000 میلیارد تومانی است که سر نخ آن به رئیس دفتر رئیس جمهور و بانک های مهم تحت نظارت دولت می رسد....


روزنامه مردمسالاری نوشت:

* آقای احمدی نژاد در شرایطی از مدیریت بر جهان سخن می گوید که کشورمان با مشکلا ت متعدد اقتصادی مواجه است. ایران دارای سومین نرخ تورم بالا در میان 161 کشور در حال توسعه جهان است و از نظر رشد اقتصادی در رتبه 110 قرار دارد.

*نرخ بیکاری علی رغم تمام وعده ها هنوز تک رقمی نشده و این در حالیست که تعریف اشتغال در کشور عوض شده و فردی با دو ساعت کار در هفته هم شاغل محسوب می شود. رشد روز افزون قیمت ها به ویژه قیمت مسکن، اقشار آسیب پذیر را با مشکلا ت فراوانی مواجه کرده و گرانی گریبان مردم را گرفته است.

* فرار مغزها از کشور شدت گرفته و فقط در 80 روز ابتدای سال جاری، 1000 نفر جوان ایرانی با مدرک لیسانس برای ادامه تحصیل از کشور خارج شده اند و آمریکا اولین مقصد اغلب آنها بوده است و البته دولت همواره این آمارها را تکذیب می کند.

*در رخدادی جدید، بزرگترین اختلاس تاریخ کشور در بانک ها شکل می گیرد و در شرایطی که سفارش رئیس دفتر رئیس جمهور و معتمد نزدیک او اسفندیار رحیم مشایی، در امضای پای نامه های مرتبط با جریانات مرتبط با اختلاس دیده می شود، احمدی نژاد، دولت خود را پاک ترین دولت معرفی می کند. دولت در حالی دم از مدیریت بر جهان می زند که مدیریت آن در داخل کشور در عرصه های مختلف با علامت های سوال جدی مواجه است که نمونه بارز آن اختلاس 3000 میلیارد تومانی است که سر نخ آن به رئیس دفتر رئیس جمهور و بانک های مهم تحت نظارت دولت می رسد.

* ممکن است طرح سوال از رئیس جمهور در مجلس باز هم قربانی مصلحت اندیشی های سیاسی شود و باز هم هیات رئیسه مجلس، بدون آن که اسامی کسانی را که امضای خود را پس گرفته اند منتشر کند مدعی شود امضای طراحان سوال از رئیس جمهور از حد نصاب افتاده، اما این پرسش از ذهن افکار عمومی خارج نمی شود که دولتی با این همه نمودهای ضعف در مدیریت، چگونه می تواند ادعای مدیریت بر جهان را داشته باشد؟


یک پاسخ به “از ادعای مدیریت بر جهان تا سوء مدیریت در داخل”

  1. کیوان تهران گفت:

    این مدیریت جهان از ان حرف ها است که دنیا به ما میخندد و به خدا شرمندگی دارد .کشور ما در اعدام در اعتیاد در گرانی در تورم ودر زندانی سیاسی در شکنجه در رشوه خاری در اختلاس در قتل غارت و خود فروشی در بی کاری و.. در دنیا اول تا سوم است .حالا ما میخواهیم با کدام بصیرت دنیا را مدیریت کنیم شاید مصباح و جنتی و احمد خاتمی ویزدی و چند رو حانی متحجر از دنیا بی خبر مانند این دو لت را برای دیگران می خواهند به ارمغان بفرستند !1 به خدا مسخره عام و خاص شده ایم این چه حکو مت جهلی بود در سده 21 بر کشور ما حاکم شد