سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رفع برخی اشکالات فنی و اعلام آدرس فید کلمه برای استفاده در خبرخوان‌ها...

رفع برخی اشکالات فنی و اعلام آدرس فید کلمه برای استفاده در خبرخوان‌ها

چکیده :با تلاش تیم فنی کلمه، مشکل ایجاد شده برای سامانه‌ی خبرخوان سایت خبری تحلیلی کلمه برطرف شده است. کاربران می‌توانند با افزودن یکی از دو فید کلمه به گوگل‌ریدر و دیگر سایت‌ها و نرم‌افزارهای خبرخوان، محدودیت‌های ایجاد شده از طریق فیلترینگ و ... را دور بزنند و حتی بدون نیاز به مراجعه به آدرس سایت، از خلاصه خبر یا متن کامل تمام خبرهای منتشر شده استفاده کنند....


با تلاش تیم فنی کلمه، مشکل ایجاد شده برای سامانه‌ی خبرخوان سایت خبری تحلیلی کلمه برطرف شده است.

پیش از این به اطلاع مخاطبان کلمه رسیده بود که برخی مشکلات فنی ایجاد شده در سرورهای وب‌سایت، به‌روز‌رسانی، ثبت نظرات مخاطبان، جست‌و‌جوی اینترنتی و مشاهده خبرها توسط کاربران را با مشکل روبه‌رو کرده است.

اکنون تیم فنی اعلام کرده که در ادامه‌ی تلاش‌ها برای رفع ایراد از بخش‌های مختلف از جمله به‌روز رسانی منظم و سیستم نظردهی (کامنتینگ)، مشکلات موجود در سامانه‌ی خبرخوان (فید) کلمه نیز به طور کامل برطرف شده است.

بر اساس اعلام تیم فنی، فید سایت کلمه از دو آدرس زیر قابل استفاده است:

http://www.kaleme.com/feed/rss/

http://feeds.feedburner.com/kaleme/rss/

کاربران محترم می‌توانند با افزودن هر یک از آنها به گوگل‌ریدر و دیگر سایت‌ها و نرم‌افزارهای خبرخوان، محدودیت‌های ایجاد شده از طریق فیلترینگ و … را دور بزنند و حتی بدون نیاز به مراجعه به آدرس سایت، از خلاصه خبر یا متن کامل تمام خبرهای منتشر شده استفاده کنند.

همچنین صفحه کلمه در سایت فیس‌بوک نیز در این آدرس قابل دسترسی است و کاربران این شبکه اجتماعی می‌توانند با عضویت در این صفحه، به طور لحظه‌ای از آخرین افزوده‌های سایت مطلع شوند.

http://www.facebook.com/kaleme

همچنین بر اساس اعلام تیم فنی کلمه، بخش عمده مشکلات موجود در بخش ثبت نظرات نیز برطرف شده و کاربران می‌توانند مانند گذشته، نظرات خود را در زیر هر خبر، اعلام کنند. این نظرات پس از بازبینی، در صورتی که حاوی توهین به کسی نباشد، منتشر خواهد شد.

تیم فنی کلمه در حال رفع سایر مشکلاتی است که در روزهای گذشته به اطلاع مخاطبان رسیده بود، و وعده داده است که دیگر مشکلات جزئی باقی‌مانده نیز به زودی برطرف خواهد شد.


7 پاسخ به “رفع برخی اشکالات فنی و اعلام آدرس فید کلمه برای استفاده در خبرخوان‌ها”

 1. سبز گفت:

  در پناه حق موفق باشید

 2. میرحسینی گفت:

  واقعاً از همه ی همکاران کلمه تشکر میکنم که با وظیفه شناسی بالای خود راه مبارزه ، راه سبز امید را ادامه میدهند.

 3. مملکته؟ گفت:

  شما که غیر از حقایق مطلبی نمی نویسید یعنی اینها جشم دیدن نشریه شما و مطالب خواندنی به ویژه کامنت های جانانه آنها راهم ندارند؟ خیلی عجیبه ها مملکته؟

 4. ناشناس گفت:

  تیم هکران منتظران باز هم در کمین است والسلام

 5. کامران گفت:

  حق یارتان باد

 6. ناشناس گفت:

  این دکمه (تب) اشتراک هم مدتی است کار نمی‌کند. تا چند ماه پیش درست بود. کاش زحمت این را هم بکشید.

 7. ناشناس گفت:

  مشکلی که هنوز وجود داره اینه که وقتی پاسخ یک نظر رو میدیم،زیر همون نظر ثبت نمیشه ومانند سایر نظرات ثبت میشه