سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رفیق‌بازی دولت در مبارزه با مفاسد اقتصادی؛ فردی با حمایت دولت 1500 میلیارد تومان از ...

رفیق‌بازی دولت در مبارزه با مفاسد اقتصادی؛ فردی با حمایت دولت 1500 میلیارد تومان از بانک دولتی وام گرفته است

چکیده :این روز‌ها فردی با حمایت برخی آقایان هزار و پانصد میلیارد بدون هیچ پشتوانه‌ای از یک بانک دولتی می‌گیرد، این در حالی است که با این پول صد‌ها کارخانه راه اندازی می‌شود....


یک نماینده مجلس می‌گوید که دولت در مبارزه با مفاسد اقتصادی باید رفیق بازی و مراعات با برخی افراد را کنار گذارد و در این راه چشم به قوانین و دستورات رهبری بدوزد.

محمد تقی رهبر عضو کمیسیون قضایی مجلس در گفتگو با «فردا» ابراز تاسف کرد از اینکه این روز‌ها فردی با حمایت برخی آقایان هزار و پانصد میلیارد وام بدون هیچ پشتوانه‌ای از یک بانک دولتی می‌گیرد، این در حالی است که با این پول صد‌ها کارخانه راه اندازی می‌شود.

او معتقد است که دولت باید رفیق بازی را در دادن وام‌های نابه جا و هنگفت و همچنین مبارزه با چنین فسادهایی کنار بگذارد.

عضو کمیسیون قضایی می‌گوید: دستگاه اجرایی باید با نظارت جدی خود جلوی زمین خواری‌های گسترده و واردات بی‌رویه که به تولیدات داخلی هم آسیب می‌زند بایستد. همین فسادهای اقتصادی است که درصدد از کار انداختن چرخ کل اقتصاد کشور هستند.

وی با اشاره به موفقیت‌های ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در این رابطه، پیشنهاد داد تا ستاد شکوفایی اقتصاد هم تشکیل شود چرا که ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی یک گوشه کار را می‌گیرد و این در حالی است که باید در کشور از اقتصادیون بخش خصوصی و اتحادیه‌های صنایع بزرگ و کوچک نیز دفاع شود.

رهبر ادامه داد: دولت نباید بدون در نظر گرفتن حضور و فعالیت آن‌ها در عرصه اقتصاد، غایبانه تصمیم گیری کند. دولت باید ضمن تقویت زیر ساخت‌ها، بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی و دستور العمل‌های آن، سرمایه‌های ملی را عادلانه توضیح کند تا خدایی ناکرده فساد اقتصادی بیش از این گسترش نیابد.

وی بیان کرد: دستگاه اجرایی باید بر اساس برنامه پنجم، سند چشم انداز و دستورات اعلام شده توسط آقا نگذارند سرمایه این مملکت ساقط شود. شکوفایی صنعت و اقتصاد به حمایت محتاج است و این امر هم تنها به دست دولت و مبارزه آن‌ها با مفاسد بزرگ اقتصادی امکان پذیر است.


8 پاسخ به “رفیق‌بازی دولت در مبارزه با مفاسد اقتصادی؛ فردی با حمایت دولت 1500 میلیارد تومان از بانک دولتی وام گرفته است”

 1. ناشناس گفت:

  « سرمایه‌های ملی را عادلانه توضیح کند تا خدایی ناکرده فساد اقتصادی بیش از این گسترش نیابد. »
  این آقا میتونن بگن سرمایه های ملی ( میلی ) کجا هستند؟ اصلا سرمایه‌ای مونده که بخواد عادلانه یا نا عادلانه پخش بشه ؟
  ضمنا فساد اقتصادی کل دولت رو گرفته.دیگه جایی واسه گسترش نیافتنش نمونده …

 2. ناشناس گفت:

  همین نماینده مجلس یادش رفته دو سال پیش که مردم در خیابان کشته میشدند چطور از احمدی نژاد در سیمای میلی دفاع میکرد
  مگر مردم غیر از این حرفها میزدند که حالا این آقا وامثال اینها این رامیگویند

 3. ناشناس گفت:

  پدر بزرگوارم!!! دفعه دیگه یادت باشه که هرکی هرچی گفت باور نکنی. اول کمی تحقیق کن و بعد هم بیندیش و آخر تصمیم بگیر که به این دولت رای بدهی!!!!

 4. ناشناس گفت:

  اولا اين رفيق بازي نيست .بلكه برادر سازي است . دوم اينكار از بمب اتم هم بدتر است .حالا ضد انقلاب كيست .وجدان خودت را قاضي كن موقيكه ثروت يكجا جمع شود .انهم دست ضد انقلاب .ايمان از در ديگر بيرون ميرود.

 5. کیان گفت:

  حالمون دیگه از این حرف ها و این به ظاهر نماینده ها دیگه بهم می خوره بابا یکی نمیگه که این یارو کی که این همه وام گرفته یکی جرات نمیکنه ! پس شما نماینده ی عزیز دست در دست دیگر مختلسین میهن خویش میکنید آباد!!!!!!!!!!

 6. ابراهیم گفت:

  دولت خودش با رفیق بازی سر کار آمده است، آقای بهارستانی!

 7. ناشناس گفت:

  آقاي باصطلاح نماينده !! مثل اينكه تازه ازخواب بيدار شده اند.
  مملكتو آب ميبره
  خيليارو خواب ميبره

 8. ابراهیم خلیلی گفت:

  شکر خدا ما یک ولی فقیه ویک رهبر عالم بالا سرمون هست که نگذاره حقی از ما ضایع بشه این ها هم که تلاش میکنند نظرشون یه نظر رهبرمون نزدیک پس نگران نیستیم .خدا رحم کنه به کشورهایی که از این دو نعمت محرومند