سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اجرای طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه یزد...

اجرای طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه یزد

چکیده :طبق کلاس بندی اعلام شده در سیستم گلستان دانشگاه یزد در ترم آینده، درس های عمومی دانشکده معارف و بعضی از درس های دانشکده ریاضی تفکیک جنسیتی شده اند....


در پی انتشار خبری مبنی بر از سرگیری اجرای طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه فردوسی مشهد، که با وجود دستور ظاهری ماهِ گذشتۀ محمود احمدی نژاد، مبنی بر توقف این طرح، انجامِ آن صورت پذیرفته، دانشگاه یزد نیز مشمول اجرای این طرح شده است.

به گزارش جرس از صفحۀ فیسبوکِ فعالان دانشجویی دانشگاه یزد، طبق کلاس بندی اعلام شده در سیستم گلستان دانشگاه یزد در ترم آینده، درس های عمومی دانشکده معارف و بعضی از درس های دانشکده ریاضی تفکیک جنسیتی شده اند.

طی روزهای گذشته نیز خبر رسیده بود که علی رغم دستور محمود احمدی نژاد مبنی بر توقف طرح جداسازی جنسیتی، این طرح کماکان در دانشگاه های ایران پی گیری می شود و دانشجویان دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد در هنگام انتخاب واحد با تفکیک جنسیتی اکثر درس ها مواجه شدند که امکان انتخاب واحد و تنظیم برنامه درسیشان را بیش از پیش مختل می کرد.

دانشجو نیوز گزارش داده بود که شورای صنفی دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد، با ارسال نامه ای با پانصد امضا به محمود احمدی نژاد، خواستار توقف اجرای طرح تفکیک جنسیتی در کلاس های این دانشکده شد.


14 پاسخ به “اجرای طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه یزد”

 1. کاوه سبز گفت:

  متحجرینی که اقای خمینی از انها میترسید و جلوی انها ایستاده بود .حالا دارند عقده گشائی میکنند و تا نا بودی خودشان وانقلاب به پیش خواهند رفت .برخلاف دید گاه امام خمینی در مدارس امو زش میدهند شطرنج حرام است .در دانشگاه که امام با تفکیک جنسیتی به صورت صریح
  مخا لفت کرده بود .واپسگرا یان دارند با زور تفکیک جنسیتی میکنند ..فساد در دیگر عرصه های اجتماعی دارد بیداد میکند به دانشگاه که عرصه علم است و فساد در ان تقریبا صفر است پیله کرده اند .خشک مغزان حکو متی توان مدیریت جامعه را ندارند .جز ارا ئه جهل و نابودی کشور .
  مرگتان باد که جوان ها را از انقلاب و اسلام وایران متنفر کرده اید

 2. ناشناس گفت:

  اينكارهاونشاندهنده انست كه اينها چقدر از انقلاب 57 گينه دارند.و همچنين از ملت ايران .چون اقلاب دستاوردهاي زيادي دارد و اينها هم ضد انقلاب و ضد انساني هستند و نمي خواهند دستاوردهاي انقلاب را بمردم كه صاحب انقلاب هستند بدهند.

 3. طلبه سبز گفت:

  امام حسین (علیه السلام) فرمودند:و علی الاسلام السلام هنگامی که اسلام به حاکمی چون یزید مبتلا شود
  یاحسین میر حسین

 4. ناشناس گفت:

  هر كسي كو دور ماند از اصل خويش ….باز جويد روزگار وصل خويش….

 5. علی گفت:

  احسنت به این دولت پایبند به احکام شرعی تا کی شاهد اختلات فساد انگیز دختران وپسران باشیم انشاالله در ذل توجهات بفیه الله اعظم باقدرت بیشتر به کار خود ادامه دهند وموجب خوشنودی اما م عصر(عج)شوند

 6. ناشناس گفت:

  دانشگاه علمی کاربردی هم تفکیک جنسیتی کرده و اگر الان دفترچه ترمی آنرا از سایت سنجش دانلود کنین میبینین که در هرمرکزآن یا پسر پذیرش میکنند و یا دختر و پذیرش مختلط ندارن

 7. حمید گفت:

  اقای احمدی نژاد هم موافقه . چون عادت به خلاف واقع گویی کرده.

 8. دانشجو گفت:

  دانشگاه آزاد مشهد هم تفکیک جنسیتی شد

 9. تفکر سبز گفت:

  دانشگاه آزاد واحد رودهن هم تفکیک جنسیتی شد.

 10. ناشناس گفت:

  همه دانشگاه های مختلط کشور در حال سقوط در چاه فساده.باید جلوی این اختلاط ها گرفته بشه.تفکیک جنسیتی کار بسیار مناسبه.حتی لازمه تا از سالهای بعد دانشگاههایی جدا برای دختران و پسران تعیید بشه.دقیقا مثل مدارش ما.ارزوی موفقیت دارم برای همه ی دوستان در دولت دهم.شما سبزی ها هم بدونید دیگه حامی ندارید.شما به زباله دان تاریخ منتقل شدید….

 11. ناشناس گفت:

  مرگ بر واپسگرایان که تا نابودی کشور وخودشان از پا نخواهند نشست !!!!!!!!!!1

 12. یزدی گفت:

  چرا باید توی این یزد خراب شده همه این مزخرفات اجرا بشه؟

 13. ناشناس گفت:

  خدایا عقیده مرا از دست عقده ام مصئون بدار_(دکتر علی شریعتی)

 14. ناشناس گفت:

  فکر کردید که کار راحتیه که دانشگاها رو تفکیک جنسیتی کنند.یه کلاس 300 تا 400 نفری می گذارند تو واحدای عمومی تازه بازم تو تنظیمش مشکل دارند بعدشم اگه به دفترچه انتخاب رشته ریاضی نگاه کنید نسبت 70 به 30 پسر به دخترو تو همه دانشگاها می بینید اینجوری فکر می کنید می شه دختر و پسرو جدا کرد؟