سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بازداشت پنج نفر در اردبیل به اتهام پخش اعلامیه درباره وضعیت دریاچه ارومیه...

بازداشت پنج نفر در اردبیل به اتهام پخش اعلامیه درباره وضعیت دریاچه ارومیه

چکیده :ماموران امنیتی روز یکشنبه پنج نفر را در اردبیل به اتهام پخش اعلامیه درباره وضعیت دریاچه ارومیه بازداشت کردند. روز شنبه هم دهها نفر در تظاهرات اعتراضی به خشک شدن دریاچه ارومیه بازداشت شدند....


ماموران امنیتی روز یکشنبه پنج نفر را در اردبیل به اتهام پخش اعلامیه درباره وضعیت دریاچه ارومیه بازداشت کرده اند.

به گزارش رادیو فردا، این بازداشت ها پس از پخش وسیع اعلامیه هایی در اردبیل در اعتراض به خشک شدن تدریجی دریاچه ارومیه صورت گرفته است. اسامی بازداشت شدگان، رحیم غلامی، محمد بدلی، طاها هاشم پور، حسین عبادالهی و حمید واثق اعلام شده است.

در روزهای اخیر نیز بازداشت های گسترده ای در استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی صورت گرفته بود. از جمله، روز شنبه دهها نفر در تظاهرات اعتراضی به خشک شدن دریاچه ارومیه بازداشت شدند.


6 پاسخ به “بازداشت پنج نفر در اردبیل به اتهام پخش اعلامیه درباره وضعیت دریاچه ارومیه”

 1. کاوه سبز گفت:

  با درود بر اردبیلی های عزیز .درایران امروز همه گرفتار یک حکومت دیکتا توری و واپسگرا هستیم .امید وار هستم همه برای ایرانی اباد و ازاد
  بکوشیم قطعا ما پیروز هستیم که حافظ میفر ماید .بر اثر صبر نوبت ظفر اید

 2. جواد گفت:

  به این میگویند ازادی مطلق

 3. مملکته؟ گفت:

  شما هم واقعا شورش را درآورده اید. بابا صد رحمت به آن رژیم قبلی. آخه مرد حسابی پخش اعلامیه در مورد خشک شدن آب دریاچه ارومیه هم شد جرم که شما پنج نفر را به خاطر آن بگیری و زندانی کنی؟ والله این ملت هر بلایی سرت درآورند حقته. آخر مردم انقلاب کردند که به سبب پخش اعلامیه خشک شدن آب دریاچه ارومیه، اونهم ارومیه نه رضاییه بگیرند و ببرندشون زندان واقعا که شما هم دیگه شورش را درآوردید راستی مملکته؟

 4. صادق گفت:

  وای به حالتون اگر شمال غرب به پا خیزد

 5. ناشناس گفت:

  زنده باد ملت همیشه بیدار آذر بایجان

 6. ساسان گفت:

  لابد فردا در بوق و كرنا خواهند انداخت كه اين نفرات بزادشت شده از عوامل جريان پان تركيسم هستند. اتهاماتي بدون اساس و خود فريبنده.