سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ویدئو/ تصاویر تکاندهنده از کشتار امروز مسلمانان سوریه...

ویدئو/ تصاویر تکاندهنده از کشتار امروز مسلمانان سوریه

چکیده :ویدئو/ تصاویر تکاندهنده از کشتار امروز مسلمانان سوریه ...29 پاسخ به “ویدئو/ تصاویر تکاندهنده از کشتار امروز مسلمانان سوریه”

 1. ناشناس گفت:

  لطفا براي دانلود بگذارد. كساني كه از فيلتر شكن استفاده مي كنند،‌امكان مشاهده آنلاين را ندارند. لطفا امكان داونلود گزيده تصاوير و فيلمهاي سوريه را فراهم كنيد. تا هم مراجعه كنندگان سايت ببينند،‌هم امكان انتقال آنها فراهم باشد.

 2. ناشناس گفت:

  قلب هر انساني درد مي گيره از اين تصاوير…
  كاش فريادرسي بود
  در آستانه ماه رمضان، چنين سبعيتي از يك دولت به اصطلاح مسلمان
  واي بر انسانها و بخصوص سلماناني كه در قبال چنين جناياتي توجيه مي آورند و حتي سكوت مي كنند

 3. سبزآئین گفت:

  بازم وضعشون از ما بهتره که نه کشته ها رو به خانواده هاشون تحویل میدن و نه زخمی ها رو به بیمارستان میرسونن تا نجات پیدا کنن…اگر ایران بود این آقای فیلم بردار هم فی الفور به جمع شهدا پیوسته بود یا در زندان مورد شکنجه و تجاوز و در نهایت قتل واقع میشد

 4. محمد گفت:

  قابل توجه مراجعی که برای مردم بحرین خود را خفه می کردند و الان خفه شده اند.

 5. مانی افشار گفت:

  من نمی دونم باید چی بگم! متاسفم از اینکه در کشوری دارم زندگی می کنم که حاکمانش از ظلم و ستم حمایت می کنند و نیز اسم اسلام رو هم به راحتی یدک می کشند!
  این آقایون در اصل هم نظام رو به انحراف کشاندند و هم آبرو خودشون رو با چنین رفتارهای متناقض به راحتی بردند که دیگر این آبرو برگشتنی نخواهد بود!
  این ایام باید یاد شهید مظلوم، بهشتی افتاد که چگونه در برابر ظلم ایستادگی می کرد و از حقوق ملت نگذشت و همیشه از مظلومین دفاع می کرد
  حیف از اینکه بهشتی ها نیستند.

 6. ناشناس گفت:

  مرگ بر دیکتاتور

 7. ت.س گفت:

  حكومت هاي قاتل ننگتان باد

 8. مادر سبز گفت:

  ای وای من که نتونستم تا اخر ببینم !! شنیده بودم که وقتی حضرت مهدی ظهور میکنه و اسلام رو تبلیغ میکنه انگار دین تازه ای رو داره معرفی میکنه و حالا بادیدن این صحنه های دلخراش که دل هر انسان آزاده ای رو به درد میاره میشه فهمید که حاکمین ظالم ما چقدر از دین فاصله گرفتند خدایا کمکمون کن تا بتونیم راهمون رو درست انتخاب کنیمو عاقبت بخیر بشیم.

 9. سبز عملگرا گفت:

  اعلامیه های یک جمله ای جهت عوام جامعه:۱——-تازمانی که سپاه پاسداران دارد نفت کشور را میخورد در انتخابات شرکت نمی کنیم ۲——–تا زمانی که برادر ان بی گناهم در زندان است در انتخابات شرکت نمیکنیم۳——تازمانی که بی عدالتی حاکم است در انتخابات شرکت نمیکنیم ۴—-تازمانیکه پولمان را به چین روسیه ولبنان میدهند در….۵—-تازمانی که برای وام دادن پارتی بازی میشود وادعای عدالت علی میکنید در انتخابات…۶—-تازمانی که باسوادان جامعه توسط بسیجیان کتک میخورند در انتخابات….[همراه با یک کاریکاتور الاغ ویک صندوق انتخابات ویک تیتر مادیگر گول نمی خوریم ] سوال از سایت کلمه چرا آموزش نوشتن وریز کارهای آن ونظر خواهی در مورد اسکناس نویسی ویا شعارنویسی با مازیک در دستشویی مساجد ،ادارات ،مدارس،دانشگاهها و….داده نمیشود [مقاله ای با عنوان حلقه گمشده زنجیر ارتباط با مردم کوچه وب

 10. امیر گفت:

  امروز اخبار سیما بیشتر وقتش را به تحلیل ورشکستی عنقریب دولت اوباما اختصاص داده بود. بماند که در حال حاضر کل مملکت به لطف سیاست های احمدی نژاد و حامیانش به ورطه ی نابودی و ورشکستی کشانده شده اما این سکوت عجیب رسانه های جمهوری اسلامی در قبال قتل عام فجیعی که دوست احمدی نژاد (بشار اسد) در سوریه براه انداخته واقعاً مشمئز کننده است.
  ای کاش این علما و روحانیونی که ادعایشان گوش فلک را کر کرده لااقل در مورد وضعیت اسفناک مردم مسلمان سوریه اظهار نظر می کردند.

 11. درود بر موسوی گفت:

  این اخبار در مورد سوریه کاملا درست است ولی نمی دانم چرا در مورد بحرین و یمن هیچوت خبری درج نمیکنید دلیلی دارد
  درود بر موسوی

 12. کلمه گفت:

  عزیزان کلمه. جان عزیزانتون یه فیلمی بزارین که بتونیم ما ببینیم ……….!!!!!!!
  بابا این چیه گذاشتین حالمون رو بد کرد بخدا….بابا همینجوری مشکلات روحی تو جامعه خودمون داریم با این فیلم های وحشتناک حالمون رو بدتر کردی….!!!!

 13. علی45 گفت:

  لطفا به حاکمان و مراجع یاد آوری کنید ظلم ذاتا قبیح است از هر مرتکبی که باشد تا چه رسد به اینکه ظلمی شنیع و جنایتی وحشتناک باشد . خداوند همه مراجع و رهبران دینی و بویژه رهبر انقلاب را در بوته آزمایشی دقیق قرار داده است .

 14. ممل گفت:

  خددا یا تورو به گلوی بریده حسین صاحب اصلی برسون دیگه از هیچ کار این دنیا سر در نمیارم

 15. ناشناس گفت:

  قوم ظالمین مانند همندو هیچ فرقی نمی کند چه زبان و دینی داشته باشند انسان ها را می توان بر اساس اخلاق و رفتارشان گروه بندی کرد

 16. امیر حسین گفت:

  کجایند علما و مراجع ؟؟ ای دین به دنیا فروختگان شب زده..بدا به حال شما که چنین است وعده الهی
  و لقد أهلکنا القرون من قبلکم لمّا ظلموا
  (فرآن کریم، سوره یونس،
  13)

 17. ب. ع گفت:

  ای امیر حسین جان .این علما با این مسایل کاری ندارند هرچه نظام به انها دیکته کرد ان می شود حق واز ان دفا ع می کنند.

 18. جواني از افغانستان گفت:

  اين كشتارها توسط همان رژيمي صورت مي گيرد كه آقاي خامنه اي قيام بر حق مردم آن كشور را پروژه صهيونيستي امريكايي ناميد، يعني عملاً طرف ظالم را گرفت و به مردم متدين سوريه با بر چسب زدن به آنها توهين كرد، بخشي از گناهان رژيمباشر بر عهده رهبر ايران هم است. خداوند ظالمان را دوست ندارد، و مردم نيز به تبعيت از فرمان الهي ولايت جابرين را هرگز نمي پذيرد. الله اكبر، زنده و جاويد باد خونهاي پاكي كه از تهران تا التحرير و بحرين و سوريه و ليبي و … براي رهايي أمت إسلامي از چنگال ديكتاتوران مسلمان نما ريخته شده است.

 19. ناشناس گفت:

  به خدا پناه می بریم از موقعی که ایران اینجوری بشه، البنه شده بود، اینها که هیچ ابایی ندارن از به خاک و خون کشوندن مردم

 20. سجاد.مر گفت:

  دیروزحوادث راازشبکه الجزیره دنبال میکردم گریه م گرفته بود درماه مبارک رمضان بشاراسداین قتل عام رابه راه انداخته متعجبم ازدولت ایران که هیچ چیزی نمیگویندپیامبرفرموده :کونالظالم خصماوللمظلوم عونا…دشمن ظالم ویاورمظلوم باشید… کجایید مراجع کجایید سران ام القری…
  دنیاسکوت کرده وسران کشورهای عربی واسلامی هم درخواب خرگوشی هستند… بازهم خدایاشکرچهارتاکشورمسیحی وغربی بیانیه صادرمیکنند واعلام انزجارمیکنند وگرنه حاکمان کشورهای اسلامی به فکرخودشون هستند….
  عزیزان من نیروزدرحماه حدود167نفرکشته شده امادران گیروودارحملات جملات زیبای جوانان سوری برایم قابل تامل بودکه شبکه الجزیره پخش کرد”: گفتند بشاربداندماجزدربرابرخدادربرابرهیچ کس وهیچ قدرتی زانونخواهیم زد..این شجاعت است ومطمئن باشید درماه مبارک رمضان شربشاراسدازسرمسلمانان کوتاه خواهدشد..
  پیام جوانان حماه سوری:::::

  گفتند بشاربداندماجزدربرابرخدادربرابرهیچ کس وهیچ قدرتی زانونخواهیم زد

  گفتند بشاربداندماجزدربرابرخدادربرابرهیچ کس وهیچ قدرتی زانونخواهیم زد
  گفتند بشاربداندماجزدربرابرخدادربرابرهیچ کس وهیچ قدرتی زانونخواهیم زد

  گفتند بشاربداندماجزدربرابرخدادربرابرهیچ کس وهیچ قدرتی زانونخواهیم زد

 21. علی گفت:

  بیش از 100 نفر در یک روز کشته شدن یعنی حدود 2.5 برابر کل تلفات مردم بحرین پس کجان اون آقایونی که دم از حمایت از مردم انقلابی اعراب سر می دادن؟ پس کجان اون آقایونی که از کشتار دانه ای مردم بحرین خونشون به جوش می آمد؟ از این فجایع حتی یه کلمه هم در صدا و سیمای میلی گفته نشد انشاااله نوبت همین آقایون هم می رسه

 22. اشکان گفت:

  ننگ ابدی بر اسد و مزدورانش

 23. علی گفت:

  کاش آنقدر که خودشان ما را از مرگ وگناه می ترسانند خودشان هم به آن فکر میکردند.خداوند به اعمال ما آگاه است و چراغ راه ما.

 24. سارا گفت:

  آفرين بر ب. ع

 25. در حسرت ایرانی آزاد گفت:

  ای کاش…
  ای کاش…
  ای کاش…
  ایرانمون آزاد بود……..
  ای کاش ایرانمون ایران بود………..

 26. ناشناس گفت:

  بای ذنب قتلت

 27. سبز سبزم,ریشه دارم گفت:

  آقایون تیتر خبری میزنن که,اوباما غرق در آستانه ورشکستگی(تو اوضاعی که کم مونده خودمون گوشت همو بخوریم),بعد از اینایی که غرق خونن هیچی نمیگه با ایییییییییییییییییییین همه ادعای دفاع از مظلوم.متاسفم برای…
  درد جگر سوز مرا جز تو دوایی نبود پرده عشاق مرا جز تو نوایی نبود…………میرحسینم

 28. ناشناس گفت:

  مرگ بر دیکتاتورهای خاورمیانه

 29. ناشناس گفت:

  دیگه نفسهای آخرشه اندکی صبر سحر نزدیک است