سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اعلام رسمی رقم پروژه‌های نفتی سپاه: تاکنون 25 میلیارد دلار...

اعلام رسمی رقم پروژه‌های نفتی سپاه: تاکنون 25 میلیارد دلار

چکیده :معاون وزير نفت خبر داد که تاکنون 25 ميليارد دلار پروژ‌ه ي نفتي به قرارگاه خاتم‌الانبيای سپاه سپرده شده است. وی از در دست بررسی بودن 100 میلیارد دلار پروژه ی نفتی در دولت خبر داد که پیش بینی می‌شود با حضور فرمانده قرارگاه خاتم الانبیای سپاه در دولت، میزان بیشتری از این پروژه‌های نفتی در اختیار سپاه پاسداران قرار گیرد....


معاون وزير نفت خبر داد که تاکنون 25 ميليارد دلار پروژ‌ه ي نفتي به قرارگاه خاتم‌الانبيای سپاه سپرده شده است.

به گزارش ايرنا، احمد قلعه باني، مدير عامل شركت ملي نفت ايران که روز شنبه در نشست تخصصي وزير پيشنهادي براي وزارت نفت با معاونين و مديران عامل شركت‌هاي توليدي و عملياتي صنعت نفت سخن می‌گفت، همچنین افزود: همكاري وزارت نفت و قرارگاه خاتم‌الانبيا الگويي مناسب براي ساير شركت هاي پيمانكاري است و اين الگو در تمام بخش هاي اين صنعت اجرايي مي‌شود.

وی همچنین برخي از مقررات و دستورالعمل هاي صنعت نفت را قديمي و دست و پاگير دانست و خواستار اصلاح آنها شد. قلعه باني ادامه داد: 50 درصد پروژه‌هاي صنعت نفت در برنامه پنجم توسعه به ارزش 120 ميليارد دلار به تصويب رسيده و نيمي ديگر به ارزش 100 ميليارد دلار در حال بررسي در هيات دولت است.

معاون وزیر نفت در حالی از در دست بررسی بودن 100 میلیارد دلار پروژه ی نفتی در دولت خبر داد که احمدی نژاد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیای سپاه را برای تصدی وزارت نفت معرفی کرده است و پیش بینی می‌شود که با حضور او در دولت، میزان بیشتری از پروژه‌های نفتی در اختیار سپاه پاسداران قرار گیرد.


6 پاسخ به “اعلام رسمی رقم پروژه‌های نفتی سپاه: تاکنون 25 میلیارد دلار”

 1. هر ایرانی، یک رسانه سبز گفت:

  معامله‌ی سیاسی نظامی انتخاباتی

 2. ناشناس گفت:

  ویران کردید ایرانمان را ویران گردید ایران ستیزان ویران

 3. ناشناس گفت:

  برداران كه 25 مييارد دلار پروژه نفتي ، سهام مخابرات ، قوه قضائيه ، اكثريت قوه مقننه ، بيشتر وزرا در دولت ، بيشتر پروژه هاي عمراني و سيستم اطلاعاتي – امنيتي – انتظامي كشور را دراختيار دارند ، چرا ديگر از اسكله هاي غير مجاز چشم پوشي نميكنند؟

 4. alireza گفت:

  بهتر از افتخار آفرینان سپاه پاسدارن ایران زمین به خود ندیده

 5. جوان سر خورده گفت:

  باسلام
  به هر حال سفره اي اين وسط پهن شده ،مردم هم راضي،برادران افتخار آفرين(دزدوقاچاقچي)هم اين وسط فقط سهمشان را به عنوان حق سركوب(آدمكشي و زيرآبزني) برميدارن

 6. ناشناس گفت:

  سپاه کاملا از مسیر منحرف شده است