سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » لغو پروانه وکالتِ وکیل دانشجویان در اصفهان...

لغو پروانه وکالتِ وکیل دانشجویان در اصفهان

چکیده : این وکیل 45 ساله مدتی پیش وکالت پرونده برخی دانشجویان بازداشتی را قبول می کند و به دفاع از آنها می پردازد، که در جریان برگزاری جلسات دادگاه، یکی از ماموران امنیتی که همراه دانشجویان به دادگاه می آمد، رفتار خشن و اهانت آمیزی با دانشجویان داشت، که این وکیل از آنجا که وظیفه خود می دانست، در مقابل این رفتار می ایستد و بعد از مدتی از مامور خشن شکایت می کند....


یک وکیل پایه یک دادگستری به نام علیرضا صفرزاده که اهل کردستان و سنی مذهب می باشد، در شهرستان زرین شهر اصفهان از وکالت منع و پروانه وکالتش هم باطل شد.

به گزارش كانون حمایت از خانواده جان باختگان وبازداشتی ها، این وکیل 45 ساله مدتی پیش وکالت پرونده برخی دانشجویان بازداشتی را قبول می کند و به دفاع از آنها می پردازد، که در جریان برگزاری جلسات دادگاه، یکی از ماموران امنیتی که همراه دانشجویان به دادگاه می آمد، رفتار خشن و اهانت آمیزی با دانشجویان داشت، که این وکیل از آنجا که وظیفه خود می دانست، در مقابل این رفتار می ایستد و بعد از مدتی از مامور خشن شکایت می کند .

بر اساس گزارش مذکور، این شکایت از مامور دستگاه امنیتی استان اصفهان، نتیجه عکس داده و باعث می شود تا بر علیه این وکیل، پرونده ای در دادگاه انقلاب اصفهان در جریان قرار گیرد، تا درنهایت به چند اتهام از جمله “تبلیغ مذهب تسنن در استان”، سرانجام دادگاه رای به لغو پروانه وکالت وی می دهد.


4 پاسخ به “لغو پروانه وکالتِ وکیل دانشجویان در اصفهان”

 1. ناشناس گفت:

  واقعن آدم میمونه چی بگه. آخه بی قانونی ، خودخواهی ، هرجومرج تا چه حد. کی میگه تو این کشور قانونی هست. واقن که قانون شده ابزار دست ارازل و اوباش.
  کجا هستن ان بچه بسیجی ها که به این نظام اعتقاد دارند. و فکر میکنند واقعن داران به این کشور و اسلام خدمات میکند. پس چرا این بسیجیها چشمشون رو باز نمیکند و این حق کشی ها را نمیبیند.

 2. RAHE SABZE OMID TANHA RAHE NEJATE IRAN گفت:

  Va be vaghe
  joz KHODA,,, panaho panahghahi nist
  va hich hokoomati ba mellate khod chenin nakarde
  DIN O EDALAT, ba tanabe ESTEBDAD edam shode

 3. ناشناس گفت:

  خوب گفتی ارازل اوباش. مملکتی که به دست ارازل اوباش بیفته قانون برنمیداره.

 4. Nash گفت:

  So true. Hotnesy and everything recognized.