سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی: یاران دربند جنبش سبز اسوه استقامت و ایستادگی را با ع...

سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی: یاران دربند جنبش سبز اسوه استقامت و ایستادگی را با عمل خود معنی کرده اند

چکیده :یاران دربند جنبش سبز که هرکدام اسوه استقامت و ایستادگی را با عمل خود معنی کرده اند، در اعتراض به شهادت دویار جنبش هدی صابر وهاله سحابی و برای گرامیداشت یاد همه شهدای راه میهن و آزادی اعلام اعتصاب غذا کرده اند. بی شک صدای اعتراض مظلومانه ی آنها و شرایط سخت و تنگناهای زندانیان سیاسی بر کسی پوشیده نیست و این ندای اعتراضی یاران جنبش نیز آن را مجددا به گوش همگان رسانده است. اما متاسفانه کارنامه حاکمیت مستبد نشان می دهد که آنها مسولیت این فجایع انسانی در شکنجه گاههای خود را نمی پذیرند و با نیرنگ و فریب در لاپوشانی این مصیبت ها خواهند...


سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن ابراز نگرانی از وضعیت زندانیان سیاسی، از دوازده زندانی اعتصاب کننده دعوت کرد تا با توجه به شنیده شدن صدای اعتراض آن ها و شهدای جنبش به گوش آزادیخواهان رسیده و بیشتر نیز خواهد رسید، به اعتصاب غذای خود پایان دهند.

در این بیانیه آمده است: امروز بیش از هر زمانی ندای مظلومیت جنبش سبز و ملت تحت حاکمیت استبدادطلبان شنیده می شود. یاد و خاطره اسطوره مردانی چون هدی صابر و شیرزنانی چون هاله سحابی که تحت سبعانه ترین شرایط توسط ماموران حکومتی خون خود را تقدیم راه آزادی و استقلال ملت کردند هرگز از ذهن ایران و ایرانی بیرون نخواهد رفت.

به گزارش تارنمای «امروز»، ارگان مجاهدین انقلاب، متن این بیانیه که از زندانیان خواستار آن شده است تا “برای جلوگیری از آسیب های بیشتر به سرمایه های گرانقدر جنبش سبز ایران نسبت به شکستن اعتصاب غذای خود اقدام نمایند”، به شرح زیر است:

 

امروز بیش از هرزمانی ندای مظلومیت جنبش سبز و ملت تحت حاکمیت استبدادطلبان شنیده می شود. یاد و خاطره اسطوره مردانی چون هدی صابر و شیرزنانی چون هاله سحابی که تحت سبعانه ترین شرایط توسط ماموران حکومتی خون خود را تقدیم راه آزادی و استقلال ملت کردند هرگز از ذهن ایران و ایرانی بیرون نخواهد رفت.

 

یاران دربند جنبش سبز که هرکدام اسوه استقامت و ایستادگی را با عمل خود معنی کرده اند، در اعتراض به شهادت دویار جنبش هدی صابر وهاله سحابی و برای گرامیداشت یاد همه شهدای راه میهن و آزادی اعلام اعتصاب غذا کرده اند. بی شک صدای اعتراض مظلومانه ی آنها و شرایط سخت و تنگناهای زندانیان سیاسی بر کسی پوشیده نیست و این ندای اعتراضی یاران جنبش نیز آن را مجددا به گوش همگان رسانده است. اما متاسفانه کارنامه حاکمیت مستبد نشان می دهد که آنها مسولیت این فجایع انسانی در شکنجه گاههای خود را نمی پذیرند و با نیرنگ و فریب در لاپوشانی این مصیبت ها خواهند کوشید.

 

سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی بار دیگر ضمن یادآوری و هشدار نسبت به شرایط سخت و تنگناهای اسرای جنبش سبز، ظلم های رفته به زندانیان سیاسی و همچنین قدردانی از تظلم خواهی سرافرازانه ی دوازده یار در اعتصاب غذا، اعلام می دارد؛ اکنون صدای اعتراض شما و شهدای جنبش به گوش آزادیخواهان رسیده و بیشتر نیز خواهد رسید، لذا تقاضا داریم تا برای جلوگیری از آسیب های بیشتر به سرمایه های گرانقدر جنبش سبز ایران نسبت به شکستن اعتصاب غذای خود اقدام نمایید.

 

سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی

شاخه خارج کشور – ۳۰ خرداد ۱۳۹۰


2 پاسخ به “سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی: یاران دربند جنبش سبز اسوه استقامت و ایستادگی را با عمل خود معنی کرده اند”

 1. مسعود دیپلمات گفت:

  سئوال :هدف از تاسیس شاخه خارج کشور چیست ؟ آیا صدور چند بیانیه در سال آنهم در رسانه های مجازی ممنوعه ( فیلتر شده ) اهداف آن سازمان را تامین می کند ؟! در اینصورت همین کار را میشد در داخل مملکت نیز انجام داد . انتظار ما این است که حرکتی فاعلانه از طرف آن سازمان بوقوع پیوندد ونه حرکتی منفعلانه ، برای این کار نیز باید برنامه مدون و روشنی را اعلام و دنبال نمود والا از خارج نشینی و صدور اعلامیه کاری بر نمی آید و سئوال دیگری را نیز بر میانگیزد که هزینه این تغییر مکان از کجا تامین می شود ؟

 2. جعفر گفت:

  جان. سه حرف بیش نیست و اما بزرگترین هدیه خداوند با مخلوقات خویش است. نابترین ان در وجود ادمیست. هر مخلوقی در حد مسولیتی که خداوند لر عهده اش نهاد به همان اندازه هم از گوهر جان عطایش فرمود و آدمی را که اشرف مخلوقاتش بود جان جانان را به او داد تا خلیفه او در زمین باشد . شگفتا در میانه این ادمیان چه بسیار که برای الوده کردن این امانت خدایی آستین بر ریختن خون دیگر آدمیان بالا زده و از هیچ جنایتی دریغ ننموده تا پاسخ اعتراض ملائک را داده باشند که ( یسفک فیها الدماء ) زندانها ساخته قفلها بر دهانها زده و شلاق ستم بر گرده ازادگان خدا هر لحظه فرود می اورند . از دیگر سو انان که جان خویش را آخرین سپر آخرین سنگر برا دفاع از ارزش خلیفه اللهی خویش قرار داده اند
  و در مقابل جانشینان ناخلف خداوند در گرمای جان ستان تموز جور و جنایت جان خویش را به آسمان پرتاب کرده گه خدایا تو شاهد باش که دیگر چیزی جز جان خویش برای دفاع از ارزشهایت نداریم . بستان و شاهد باش که تا اخرین سنگر با دشمنانت با برباد دهندگان ارزشهایت مقابله کردیم. اینک تویی و جانی که دادی بگیر اما شاهد باش که بار سنگین مسولیتی را که بر قرعه فال به بنی ادم دادی و بر دوش ما نهادی اکنون به سر مقصد مقصود رساندیم . تو شاهد باش که چگونه بنام تو و بنام آیین تو تسمه از گرده خلایقت کشیده اند.خدایا . خالقا
  کای کمینه بخششت ملک جهان من چه گویم چون تو میدانی نهان
  اری اکنون مردان مردی که عصاره شرف ادمیانند در پستوی تنگ زندان خلیفه مسلمین آنجا که تنها آسمان در پس دیوار های بلندش پیداست . جان خویش را به اسمان پرتاب کرده اند. ومن در ورای حقارتم جز تمنایی نتوانم .تا به ایشان بگویم هنوزت خدا با شما کار ها دارد
  .اینک نه وقت جان دادن که گاه جان ستاندن از اهریمنان است.وعده خدا را که باور دارید ( لیستخلفنهم فی الارض ). باشید تا انجام وعده خدا را با هم .به شادی بنشینیم
  ای مردان مرد . وفای به عهدتان جهان را به تحسین وا داشته . از شما قولی میخوام که تا ندهید نخواهم رفت (.ما را تنها مگذارید .)
  در این شب تاریک و بیم موج و گردابی چنین هائل . نه هنگامه تنها گذاشتن ماست.