سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت مصطفی معین به مناسبت شهادت هدی صابر...

پیام تسلیت مصطفی معین به مناسبت شهادت هدی صابر

چکیده :به يقين رنج او و صبر شما خاندان عزيز و خدوم نيز نزد پروردگار مهربان و عالم به سرّ و آشكار جهان مأجور است. براي آن خدمتگزار صابر علّو درجات و براي شما و همه بازماندگان محترم از خداوند متعال اجر افزون‌تر مسئلت...


دکتر مصطفی معین، وزیر علوم دوره ی اصلاحات در پیام تسلیتی خطاب به خانواده ی شهید هدی صابر گفته است: فقدان برادر انديشمند و در بند شما كه نمونه والاي حساسّيت در برابر ظلم و صبر در برابر دشواري‌ها بود، نه تنها براي شما و همسر ارجمند و فرزندان عزيز و خاندان هدي صابر، كه براي همه وجدان‌هاي پاك و درد آشناي ايران ضايعه‌اي سنگين است. تفكّر، تديّن، تعهّد و ثبات قدم او براي هر كس كه در انديشه اعتلاي نام اسلام و ايران است مثال زدني و از ياد نرفتني است.:

متن کامل این پیام به گزارش کلمه به شرح زیر است:

به نام خدا

سركار خانم فيروزه صابر

فقدان برادر انديشمند و در بند شما كه نمونه والاي حساسّيت در برابر ظلم و صبر در برابر دشواري‌ها بود، نه تنها براي شما و همسر ارجمند و فرزندان عزيز و خاندان هدي صابر، كه براي همه وجدان‌هاي پاك و درد آشناي ايران ضايعه‌اي سنگين است. تفكّر، تديّن، تعهّد و ثبات قدم او براي هر كس كه در انديشه اعتلاي نام اسلام و ايران است مثال زدني و از ياد نرفتني است.

به يقين رنج او و صبر شما خاندان عزيز و خدوم نيز نزد پروردگار مهربان و عالم به سرّ و آشكار جهان مأجور است. براي آن خدمتگزار صابر علّو درجات و براي شما و همه بازماندگان محترم از خداوند متعال اجر افزون‌تر مسئلت دارم.

دکتر مصطفی معین


یک پاسخ به “پیام تسلیت مصطفی معین به مناسبت شهادت هدی صابر”

  1. ناشناس گفت:

    کاش خطاب به همسرشون میدادند پیام رو