سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » راهپیمایی سکوت/ حضور آرام و پرشمار مردم در خیابان ولی عصر همچنان ادامه دارد...

راهپیمایی سکوت/ حضور آرام و پرشمار مردم در خیابان ولی عصر همچنان ادامه دارد

چکیده :حضور مردم در حد فاصل خیابان شهید بهشتی تا زرتشت تهران، پرشمار گزارش می شود.مردم همچنان در آرامش و سکوت کامل راهپیمایی می کنند.در دیگر نقاط خیابان ولی عصر نیز حضور مردم زیاد و کاملا با آرامش و سکوت...


حضور مردم در حد فاصل خیابان شهید بهشتی تا زرتشت تهران، پرشمار گزارش می شود.مردم همچنان در آرامش و سکوت کامل راهپیمایی می کنند.در دیگر نقاط خیابان ولی عصر نیز حضور مردم زیاد و کاملا با آرامش و سکوت است.پیاده روهای میدان ولی عصر تا میدان ونک مملو از جمعیت است و اغلب مغازه ها نیز تعطیل است.

براساس گزارش های رسیده به کلمه، بسیاری از مغازه های مسیر راهپیمایی به دستور نیروهای امنیتی بسته شده اند.سینما آفریقا و فلسطین نیز با همین دستور تعطیل شده اند.

حضور نیروهای بسیجی ها که بسیار کم سن و سال به نظر می رسند، در برخی از نقاط خیابان ولی عصر پر رنگ است. در مسیر راهپیمایی خودروهای پلیس مستقر هستند.


27 پاسخ به “راهپیمایی سکوت/ حضور آرام و پرشمار مردم در خیابان ولی عصر همچنان ادامه دارد”

 1. jkkk گفت:

  عده ی زیادی در شهرستان بهشهر تظاهرات کردند

  درود بر جنبش

 2. ناشناس گفت:

  edame edame ta sarneguniye diktator

 3. GHJHJ گفت:

  تظاهرات عده ایی زیادی در شهرستان بهشهر

  یا حسین یاحسین

 4. محمد گفت:

  همیت الان از میدان ونک اومدم. تقریبا هر روز از میدان ونک رد می شوم. ولی امروز حضور مردم چشم گیر بود.خیلی هم سعی کردند که مردم را تحریک کنند ولی مردم کاملا در سکوت آرامش به راه خودشون ادامه می دادند. سلام و درود خداوند بر شهیدان راه آزادی و رهبران در بندمان.

 5. سورنا گفت:

  استقامت تا پیروزی
  یا حسین میر حسین

 6. سبز گفت:

  همچنان سبز میمانیم

 7. ناشناس گفت:

  امروز خيابان شهداي ورامين ترافيک سنگيني بود .چندين نفر را به داخل ون ها بردند ، البته علت برايم مشخص نبود.تعدادي از خودروهاي شخصي مردم در ميدان امام توقيف شده بود و ماموران درون آنها نشسته بودند.صداي بوق هاي ممتد خودرو ها هم شنيده مي شد در کل وضعيت با روزهاي عادي کاملا متفاوت بود.

 8. ناشناس گفت:

  هر روز را روز سکوت و راهپیمائی بگذارید و مردم به نیروهای انتظامی رسیدن به انها خسته نباشید بگویند مطمئنا انها بزودی به مردم می پیوندند
  درود بر خاتمی

 9. دانشجو گفت:

  دانشکده عمزان دانشگاه خواجه نصیر الئین طوسی که در مسیر راهپیمایی بود ساعت 15 به دستور نیروهای امنیتی تخلیه شد.

 10. ناشناس گفت:

  کاش درها برای پیوستن باز بود
  V

 11. ناشناس گفت:

  تعداد مردم خیلی زیاده من الان از میدان ولیعصر تا میدان ونک پیاده امدم.

 12. تقی گفت:

  عصیان مدنی نیاز به دو عنصر اساسی دارد:عقلانیت وصبر.

 13. titi گفت:

  hokumate vahshat nabud ast

  yek ghadam ta piruzi

 14. farhad گفت:

  درود برهمه آزادیخواهان
  تحلیل و تعیین روش صحیح باعث شد که مزدوران نتوانند به مردم حمله کنند. فکر می کنم اگر چند روز دیگر با همین روش ادامه بدهیم ترس مردم می ریزد و شاهد حضور میلیونی خواهیم بود.
  خط بطلانی بر همه اعتراضهای خارج نشینانی که به سکوت ایراد می گرفتند و از مردم زیر سایه باتوم و گلوله انتظار دارند همه چیز را بجان بخرند.

 15. ناشناس گفت:

  غیرت .حمایت جمعی.تعصب .بی تفاوت نبودن…….

 16. ناشناس گفت:

  درود بر جنبش سبز مردم ایران.به امیدپیروزی

 17. پدرام گفت:

  حالا فردا فرمانده نیروی انتظامی در اظهارات خودشان بیان می دارند که خیابان ولیعصر مثل همیشه بود و مردمی که برای خرید شب عید سال آینده آمده بودند کمی جلب توجه می کرد که ما هم برای اینکه حال مردم رو بگیریم ، تصمیم گرفتیم مغازه ها رو تعطیل کنیم تا مردم دیگه هوس نکنند ، بیان بیرون و لباس و مانتو و شلوار وکفش و …. بخرن .
  هر کی بگه مردم برای چیز دیگه ای اومده ، یه دروغگو ، یه خالی بنده ، اصلا خیلی نامرده ، تازه بعضی از مردم هم که دیدند مغازه ها بستن تصمیم گرفتن شادی کنند و شعار ، درود بر دیکتاتور سر دادند و فضا ، فضای عرفانی و اسلامی شده بود .

 18. هامون گفت:

  اصفهان حدفاصل میدان انقلاب و دروازه دولت نسبت به روزهای قبل از ازدحام نسبی برخوردار بود اما به دلیل ترس مردم از نیروهای امنیتی ونیروی انتظامی مسلح به باتوم و اسپری و…….متاسفانه جمعیت قابل توجه ای شکل نگرفت اخبار تهران هم هنوز تائید شده نیست اما بنظر بسیار بهتردیگر شهرستان ها ست .روش تجمع و اعتراض یا اصل آن در این شرایط بشدت قابل نقد است.

 19. ناشناس گفت:

  ما بیشماریم م م م م م م م

 20. ناشناس گفت:

  درود بر موسوی و کروبی

 21. شعار من هم ... گفت:

  درود بر جنبش سبز آزادی ایران زمین که در«راهپيمايي سكوت۲۲ خرداد» شركت كرده و با عزم فولادین و با دست خالی پوزه نیروهای تا به دندان مسلح دروغگو، شكنجه‌گر و متجاوز جنسی را بخاك مالیدند..

 22. ناشناس گفت:

  انسان وقتی شرایط موجود رو میبینه بیشتر به ارزش عمل حسین ابن علی ویارانش پی میبره .در اون شرایط اختناق یزیدی بدون یاور درست و حسابی با زن و دختر و بچه یکدفعه درست وسط یکی از مهمترین فریضه های واجب دوران شروع میکنه به مخالفت علنی و با نیمه تمام گذاشتن حج علنا با حکومت جبار زمان خودش به رویارویی میپردازه به نظر من این یکی از زیباترین و جذابترین جلوه های شیعه است که آزادی عقیده و رای و استقامت و پایداری بر آن حتی از فریضه حج هم واجب تره ولی افسوس که مبلغین ما فقط زنجیر زنی و سینه زنی و مرثیه خوانی و گریه کردن را از این واقعه عظیم تاریخ دایما به ما که شیعه زاده ایم یاداوری میکنند . واقعا باید این سوال رو دایما از خودمون بپرسیم که اگر ما اون موقع بودیم به ندای هل من ناصر ینصرنی حسین چه پاسخی میدادیم ؟ و باز باید به خودمون یاداوری کنیم که حسینهای زمان ما عزتها و هاله ها و هدی ها و همچنین آن بیستو چند نفر زندانی هستند که در عین محبوس بودن باز شرف آزادگیشان را با شکایت از اطلاعات و سپاه به رخ ظالمین میکشند همچون حسین. یا حسین میرحسین.

 23. بي سواد گفت:

  درود بر مردم فهيم ايران
  من موندم اين لباس شخصي ها كه با جنبش سبز مشكل دارن ، چرا توي اين وبلاگها سرك ميكشن و بار منفي ميدن .

 24. حمید گفت:

  درود بر دمکراسِی و آزادی

 25. حمید گفت:

  من دیروز تو خیابون ولی عصر بودم دست همه اونایی که اومده بودن درد نکنه .
  یه چیزیم بگم ماشالا چقدر لباس شخصی و نیرو انتظامی بود که همش می خواستن مردمو تحریک کنن

  اگه من برخیزمو تو بر خیزی همه برمیخیزند اگه من بنشینمو تو بنشینی چه کسی برمیخیزد

 26. ناشناس گفت:

  من که مطمئنم این راهپیمایی ها کار به جایی نمیبره و باید تا سال 92 و انتخاباتی 2باره صبر کنیم!

 27. ناشناس گفت:

  یاران دل قوی دارید سحر نزدیک است