سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فراخوان راه سبز امید: 22 خرداد ولی عصر – ونک...
» راهپیمایی سکوت در پیاده روهای خیابان ولی عصر

فراخوان راه سبز امید: 22 خرداد ولی عصر – ونک

چکیده :شورای هماهنگی در این بیانیه ضمن دعوت مردم به پیوستن در راهپیمایی سکوت در پیاده روهای خیابان ولی عصر حد فاصل میدان ولی عصر تا میدان ونک ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر روز 22 خرداد، تاکید کرده است: سکوت مطلق در طول برگزاری راهپیمائی حاکم خواهد بود. به هیچ شعاری پاسخ داده نشود و از هر گونه اقدامی که به خشونت طلبان بهانه برای انجام اقدامات غیر قانونی و ضد انسانی می دهد خود داری شود و رأس ساعت 8 همه متفرق...


شورای هماهنگی راه سبز امید بیانیه ای در پاسداشت خاطره زنجیره سبز انسانی و روزهای فراموش نشدنی خرداد ماه صادر کرد.

شورای هماهنگی در این بیانیه ضمن دعوت مردم به پیوستن در راهپیمایی سکوت در پیاده روهای خیابان ولی عصر حد فاصل میدان ولی عصر تا میدان ونک ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر روز 22 خرداد، تاکید کرده است: سکوت مطلق در طول برگزاری راهپیمائی حاکم خواهد بود. به هیچ شعاری پاسخ داده نشود و از هر گونه اقدامی که به خشونت طلبان بهانه برای انجام اقدامات غیر قانونی و ضد انسانی می دهد خود داری شود و رأس ساعت 8 همه متفرق شوند.

بر اساس این بیانیه، راهپیمایان با لبان بسته، آزادی رهبران جنبش و زندانیان سیاسی، برگزاری انتخابات آزاد و اقدام موثر و فوری برای حل مسئله گرانی و بیکاری را فریاد خواهند زد.

متن کامل این بیانیه که در اختیار کلمه قرار گرفته به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه شورای هماهنگی راه سبز امید برای پاسداشت خاطره زنجیره سبز انسانی

ماه خرداد روزهای بس حماسی و بیادماندنی را در دل خود جای داده است و 22 خرداد سال 1388 یکی از آن روزهای فراموش نشدنی است. در این روز مردم ما با شور و امید وصف ناشدنی به پای صندوق های رای آمدند تا از حق تعیین سرنوشت خویش استفاده کرده و با انتخاب رئیس جمهور شعار «تغییر سازنده» را تحقق بخشند. تلاش کنند تا با تغییر روند ها و روش ها به سمت دمکراتیزه شدن نظام حرکت شود, اخلاق به سیاست باز گردد, همبستگی ملی را با حذف مرزهای نامشروع خودی و غیر خودی تقویت کنند, حکومت قانون را جایگزین گریز از قانون نمایند, قاطیت خود بر لزوم پاسداری از کرامت انسان و حقوق بشر را به حکمرانان کشور یاد آور شوند, نظام اداری و اجرایی کشور را از گرفتاری در دام ناکارآمدی و دروغ و توسل به رمالی و جن گیری و…نجات بخشند و کارگران و کشاورزان و محرومان جامعه را از ترس نیاز های اولیه خود رها نمایند. اما آنانی که سواری بر مرکب قدرت را به هر قیمتی راهنمای عمل خود قرار داده بودند با مهندسی انتخابات و تقلب در آرای مردم نامزد مورد نظر خود را از صندوق ها در آورند و آنگاه که با صدای اعتراض میلیونی مردم مواجه شدند به جای پاسخگویی و اقناع به سرکوب و داغ و درفش و زندان متوسل شدند و جنبش سبز از دل این رخداد و در امتداد مطالبات تاریخی مردم ایران برای آزادی و توسعه سر برآورد و سروقامت و استوار همچنان هدف «تغییر سازنده»، تحقق حقوق بشر و امنیت انسانی برای همه ایرانیان را دنبال می کند.

شورای هماهنگی راه سبز امید برای پاسداشت همه آنانی که در این روز به پای صندوق های رای آمدند تا کشور را از بلیه دروغ و خودکامکی رهایی بخشند و در دوسال گذشته در پی رای گمشده خویش هر هزینه ای را بجان خریده اند وهم چنین قدردانی ازمقام عزیزانی که در این مسیر به شهادت رسیدند، از راهیان سبز امید دعوت می کند در این روز بیاد زنجیره سبز امیدی که میدان راه آهن را به میدان تجریش پیوند داد در سکوت مطلق وبا رعایت موارد زیر دست به راهپیمایی در پیاده روهای خیابان ولی عصر حد فاصل میدان ولی عصر تا میدان ونک بزنند و در ساعت ده همان شب بر روی بامها ندای الله اکبر سر دهند.

از همراهان جنبش سبز خواهانیم که برای این دعوت دست به اطلاع رسانی گسترده زده و همه همت خود را برای هرچه پرشور برگزار شدن این راهپیمایی انجام دهند.

این شورا به اقتدارگرایان حاکم قویا هشدار می دهد که برگزاری راهپیمایی مسالمت آمیز حقی بشری و منطبق با اصل 27 قانون اساسی است و دولت مکلف به تضمین امنیت شهروندان شرکت کننده در آن می باشد و اعمال هرگونه محدودیت و یا مقابله با آن از جانب مامورین اطلاعاتی و امنیتی و نیروهای سرکوبگری که وابستگی آنها به اقتدارگرایان مسلم است جز مسئولیت و بی آبرویی بیشتر در سطح داخلی و بین المللی و افشای عدم صداقت آنها و سیاست دوگانه شان در مورد جنبش های دموکراسی خواهی در منطقه به دنبال نخواهد داشت.

شورای هماهنگی راه سبز امید برنامه های دیگر خرداد ماه را با همفکری با هم میهنان عزیز در بیانیه های دیگر بزودی اعلام خواهد کرد.

شورای هماهنگی راه سبز امید.

8. 03. 1390

1. محل: پیاده روهای خیابان ولی عصر حد فاصل میدان ولی عصر تا میدان ونک (به بالا از سمت شرق، به پایین از سمت غرب)

2. زمان: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر. راهپیمایی رأس ساعت 8 تمام شده و همه متفرق شوند.

3. راهپیمایان با لبان بسته سه خواسته زیر را فریاد خواهند زد:

-آزادی رهبران جنبش و زندانیان سیاسی

– برگزاری انتخابات آزاد

-اقدام موثر و فوری برای حل مسئله گرانی و بیکاری

4. فعالان جنبش سبزدر شهرستانها هم می توانند برنامه ای مشابه تهران را در این روز برنامه ریزی و اجرا نمایند.

5. سکوت مطلق در طول برگزاری راهپیمائی حاکم خواهد بود. به هیچ شعاری پاسخ داده نشود و از هر گونه اقدامی که به خشونت طلبان بهانه برای انجام اقدامات غیر قانونی و ضد انسانی می دهد خود داری شود.


195 پاسخ به “فراخوان راه سبز امید: 22 خرداد ولی عصر – ونک”

 1. حسین گفت:

  با سلام
  به نظر من هرگونه اجتماع یا راهپیمایی در شرایط کنونی به نفع حاکمیت تمام میشود . زیرا راهپیمایی هایی از این دست و پرداختن به آن توسط حاکمیت تنها مجالی خواهد بود برای سرپوش گذاشتن به اختلافات درون حاکمیت و لبه تیغ انتقادات و حمله ها از دولت به سمت جنبش سبز خواهد آمد و دولت در سایه این تظاهرات ها خنک خواهد شد و چند مدتی را استراحت خواهد کرد. از اینرو به نظرم سکوت بدون هیچ گونه اجتماع موثر تر است اگر چه بسیار سخت است. اینها (حاکمیت)همیشه تلاش می کنند که جنبش سبز را عصبانی کرده و به خیابانها بکشند . در خیابان هم که امکان مدیریت تظاهرات برای جنبش وجود ندارد از اینرو نتیجه ای جز دستگیری و ضرب و شتم مردم در پی نخواهد داشت. و لی برای حاکمیت بسیار فایده دارد.

 2. شیرازی گفت:

  استراتژی هم بلد نیستید ، یه ضرب المثل می گه اگه نمی تونی دشمنتو شکست بدی باهاش دوست بشو ، به نظرم بچه های سبز بیان تو خیابون شعار ارزشی و در دفاع از ولایت فقیه بدن ، ببینن اگه تظاهرات میلیونی نشد ، بعد از ظرفیت ایجاد شده در خانواده ی نظام در جهت اصلاح نظام بر بیایم بابا دیگه بسمونه ، اینجوری پیروز نمی شید ، اگر به درون اینا رخنه کنیم زود تر به زانو در می یان …

 3. ناشناس گفت:

  اگه داری به جنبش سبز توهین میکنی باید بگم شما بسیجی ها هم همتون از دم اون کاره این و اگر خودم ندیده بودم میگفتم ندیدم ولی به اون الله که قبول داری هرکی طرفداره حکومته یه عیبی داره به جان مادرم قسم میخورم شماها حالتون خرابه و فقط دنبال پول و****هستید.(این قسمت خودم سانسور کردم)

 4. سید حیدر گفت:

  برای شرکت در راهپیمایی 22خردادهمه بیانیه بدهند و حضور خود را برای شرکت در راهپیمایی اعلام کنندازآیات عظام دستغیب و صانعی،جوادی و….گرفته تا مهاجرانی و ….خارج نشینان اعلام کنند به رغم دستگیری و احتمال اعدام به ایران میایند و در راهپیمایی شرکت می کنند.مانند انقلاب 57 که روحانیان و بزرگان ملی مذهبی در صدر راهپیمایان بودند اصلا چرا ما طبقه متوسط و پایین جامعه باید تاوان بدهیم تا شما پس از پیروزی قدرت را بدست بگیرییدوباز خانواده شهدا و مبارزان اصیل به فراموشی سپرده شوند از کجا معلوم شما انقلابیان سال 57پس از پیروزی کشور را دوباره به مستبدان و منحرفان واگذار نمی کنید؟

 5. علی گفت:

  عالیه عالیه …..
  انبوه اومدن مهمه نه شعار …

  حالا وقتشه …. باید جمعیت نه تنها این فاصله رو پر کنه که اطرافم گسترش پیدا کنه
  این چند روزه همه جا راجع بهش حرف بزنیم … بحثشو پیش بکشیم … همه باید بدونن …

  وقت وقتشه … راهشم همینه …فقط باید بود …
  وقتی حضورمون بیشمار شد .. همه چی خودش چندروزه پیش می ره …

  درضمن پیشنهادا خوبه ولی عمل طبق بیانیه … یادتون باشه آدمای اونا چه تو سایت و کامنتا
  چه تو عمل می خوان برنامه رو به سمتی که می خوان ببرن.. پس پیشنهاد آری ..واسه برنامه های بعدی
  اما عمل طبق بیانیه … وحدت عمل ..

 6. شقایق گفت:

  من باز خواهش می کنم درباره ی خواسته ها که باید با خواسته های اکثریت مردم همخوان باشد فکر کنید.
  درخواست برگزاری انتخابات آزاد و درخواست حل معضل بیکاری و گرانی یعنی به رسمیت شناختن دولت …یعنی یک عقب نشینی غیرعاقلانه که نه استراتژیک است نه تاکتیکی………..

  از همه ی عزیزان می خواهم خشم خود را شبها با فریاد الله اکبر بر بامها خالی کنند و روز 22 خرداد را روز حماسه ی شعور ملت ایران قرار دهند. راهپیمایی با سکوت و بدون خشم و بدون شعار در حال حاضر بسیار عالیست.

  از مردان و زنان آزاده ی قمی می خواهم اگر امکان راهپیمایی ندارند حداقل از الله اکبر بر بامها دریغ نکنند.

 7. طاهره گفت:

  سلام.من موافق این راه پیمایی نیستم.وضیعت کشور با توجه به تحولات اخیر و جریان فرقه مشایی و اتفاقاتی که قرار رخ بده،این راه پیمایی فقط اوضاع رو متشنج میکنه که دولت و مشایی ودارو دستش کارایی رو که میخوان انجام بدن.این راه پیمایی اصلا به صلاح جنبش نیست.اونا میخوان که ما بریزیم تو خیابون.فضا متشنج باشه.مطمين باشید که با کشتن هاله سحابی دنبال این قضیه بودن.پس خواهشا تجدید نظر کنید.

 8. ناشناس گفت:

  من کاملا موافق وحدت عملم…
  باید متحد بود ..
  بهترین کار هم حضور انبوه بدون شعار… براساس استقبال ملت گام بعدی …

  اما:1-چرا نماینده آقای کروبی در این شورا حضور ندارند؟ باید حرکتها یک کاسه وبا نظر ایشان هم باشد..
  2.اعضا مشخص و شفاف و محدود باشند..

 9. bale!! گفت:

  ای بابا …. 100 نفر میان 40 نفرشون از ترس بر می گردن 10 نفرو میگرن..همین کارارو می کنید می گن خس و خاشاک :))……..فکر کردید همه به اینترنت دسترسی دارن؟ 70% مردم شهر ها هنوز نمی دونن هاله کیه!چجوری مرده ! بشینید تو خونه صلوات بفرستید خوn خدا کاری کنه…

 10. سبز گفت:

  پیشنهاد می کنم با توجه به حمایت رژیم از حکومت سرکوبگر بشار اسد، جنبش سبز در حرکت های اعتراضی خود حمایت از مردم مبارز و آزادیخواه سوریه را هم بگنجاند و یکی از حرکت های اعتراضی خود را حمایت از مردم سوریه اعلام کند

 11. داریوش گفت:

  من پیشنهاد سحابی رو پسندیدم.
  به نظرم بهترین کار برای تجمع بدون ترس مردم شرکت در نماز جمعه و تحصن سبزی ها بعد از نمازه که میتونه منجر به جمعه خشم ایرانی بشه….

 12. ناشناس گفت:

  از سکوت تا ازادی

 13. green boy گفت:

  سکوت من فریادیست در دل دشمنان!
  یاحسین میرحسین

 14. ناشناس گفت:

  2sal sab kardid 2sal dige ham sabr konin entekhabat mishe !!

 15. امیر گفت:

  جواب به بسیجی دیروز و امروز
  دوستی شما را در کهریزک و کشتار جوانان الله اکبر گویان دیده ایم
  ولی دوستی ما با کسانی است که فقط خدا را می پرستند و فقط از او یاری می طلبند
  جایی که خدای شما ولی فقیه مطلقه است و خامنه ای را به جای الله می پرستید ما را با شما چه دوستی.
  من فقط از خدا در این روزها یک طلب دارم و آن این است که خدایا کسانی را که نا آگاهانه بت پرستی می کنند و به جای خداپرستی اکنون نوع بتشان را عوض کرده و شخصی مثل خودشان را پرستش می کنند به راه راست هدایت بکن
  من برای کسانی که آگاهانه و صرفا برای روزی دنیا خامنه ای را همچون بت برای دیگران جلوه داده اند هیچ دعایی ندارم

 16. ناشناس گفت:

  دلم برای صدای میرحسین وبیانیه هاش تنگ شده

 17. دانشجوی ارسنجان گفت:

  باسلام ودرود به روح شهدای ازادی ایران عزیز
  بیانیه جمعی از دانشجویان ارسنجان…
  به نام خدایی که ازاد است ودوستدار ازادی
  اکنون در استانه دوین سالگرد انتخابات ÷راز شبهه 22خرداد 88 قرار گرفته ایم در این مدت چه عزیزانی که برای احقاق حق خود جان نداده اند وچه عزیزانی که در زندانها برای ازادی و دموکراسی رنج نمیکشند و حال در استانه دومین سالگرد دست خونین دیکتاتورها یکبار دیگر خون به بار اورد و هاله این دخت ازاد را از ماربود ما جمعی از دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی واحد ارسنجان(استان فارس)به این مناسبت اعتراض خود را ابراز میکنیم در این فضای خفقان و علا رغم جو دانشگاه و دانشجویان تا به این وسیله سهم کمی در ازادی خواهی این ملک داشته باشیم،از تمام دانشجویان خواستاریم که مارا مورد حمایتشان قرار بدهند…به امید ایرانی اباد ازاد سربلند و با شکوه تا ابد
  ………………………………………………………………………..جمعی از دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی واحد ارسنجان

 18. بسيجي هميشه سبز گفت:

  به نام خداوند سبحان ، فقط به عنوان شاهد خاطره اي تلخ خواستم بگويم اگر اين حركت هماهنگ ومنسجم نباشد آسيب هاي احتمالي آن شديد است در حالي كه ممكن است نتيجه ي مطلوب هم نداشته باشد . به اميد پيروزي

 19. متعجب گفت:

  آقایان هنوز نفهمیدید که باید راهپیماییهارو سمت خیابانهای شوش و مولوی برگزار کنید نه ونک و تجریش؟!!!

 20. ناشناس گفت:

  سلام
  لطفا بگوئید مردم این همه هزینه را برای چی میدهند ؟ به نظر من خیلی ها سرد شده اند. دلیلش هم اینست که حرف دلشان را از شما و راه سبز امید نمیشنوند.
  اکثریت خواستار حذف ولی فقیه هستند. حکومت بت پرستی را نمیخواهند. این را در تمام راهپیماییهای دو سال اخیر دیدیم.
  اکثریت بدنبال آزادی هستند. نگویید که اینطور نیست، که در این صورت شما هم مثل احمدی نژاد و ولی فقیه دروغ میگوئید.
  یک بار برای همیشه، حرف دل ملت را بزنید. مطمعن باشید با عمل به آن مردم در هر راهپیمایی برای رسیدن به اهدافشان شرکت خواهند کرد و در این راه هر هزینه ای را هم قبول میکنند.

 21. ناشناس گفت:

  داریوش گفت :
  ۱۳۹۰/۰۳/۱۶ ۱۰:۱۴ ق.ظ | پاسخ

  من پیشنهاد سحابی رو پسندیدم.
  به نظرم بهترین کار برای تجمع بدون ترس مردم شرکت در نماز جمعه و تحصن سبزی ها بعد از نمازه که میتونه منجر به جمعه خشم ایرانی بشه….

  موافقم

 22. khkhkh گفت:

  واقعآ احمقید .

 23. ناشناس گفت:

  موفق باشيد

 24. ناشناس گفت:

  یا حسین

 25. ناشناس گفت:

  به نظرم سکوت فایده نداره
  هرچقدر جلوی اینا کوتاه بیایم بدتره
  سلام جواب داره
  گلوله جواب داره
  آدم کشی قصاص داره
  نباید بزنن تو سرمون و هیچی نگیم. باید مقابل به مثل کنیم.
  ما خیلی بیشتریم.
  ما بیشماریم.

 26. لبیک یا خامنه ای گفت:

  همتون بیاین ببینم چه میکنید ؛باولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم

 27. mostafa گفت:

  مطمن باشید ظلم رفتنیه هموطن فقط وحدتو باید حفظ کرد و روخاسته های جنبش ایستادگی تا تحقق کامل خاسته ها باید باز تفرقه و چند نظر وهر چیزی کی باعث تظهیف جنبش میشه دوری کرد لطفا در چهارچوب فراخوان ها عمل بشه تا در صحنه دوچار چند دستگی نشیم هموطنای عزیز همراه شدید به خدا باید جنبش پویا بموونه .

 28. ناشناس گفت:

  داریوش گفت :
  ۱۳۹۰/۰۳/۱۶ ۱۰:۱۴ ق.ظ | پاسخ

  من پیشنهاد سحابی رو پسندیدم.
  به نظرم بهترین کار برای تجمع بدون ترس مردم شرکت در نماز جمعه و تحصن سبزی ها بعد از نمازه که میتونه منجر به جمعه خشم ایرانی بشه….

  موافقم

  منم موافقم ولی 22خرداد هم باید بیایم اما به هر حال سکوت هیچ فایده ای نداره اگه به اطرافمون نگاه کنید اون روسیه ی خائن رو میبینید که مردمش سکوت کردن،چین،کوبا،کشورهای بدبخت آفریقایی،ونزوئلا،چی به دست آوردن؟تازه اوضاعشون هم صد مرتبه بهتر از ایرانه!!!
  اما در مقابل مردم خروشان رو میبینیم که شاید اوضاعشون بهتر از ایران باشه اما بازم میان و روز به روز حکومت هاشون عقب نشینی میکنن
  طونس:حکومتش نابود شد.مصر:حکومتش نابود شد.سوریه و عراق و یمن و بحرین و عربستان:حکومت ها عقب نشینی کردن،باج دادن و ترسیدن و در مرز نابودی اند.به خود بیاین تو مترو و اینور اونور ببینین کدوممون شبیه ولی فقیهیم؟کدوممون لیاقتمون کمتر از لیاقت طونسی هاست؟
  به نظر من شعار استمرار قیام تا پیروزی شعار درستیه نه سکوت.سکوت یعنی اوضاع من خوبه و راضی ام و یا هیچ قدرتی ندارم آقا!
  مرگ بر دیکتاتور مرگ بر دیکتاتور همه متحد بشیم روزی را میبینم که همه ملت ایران آزادانه و خوشبخت همچون ملل اروپایی و…کنار هم زندگی میکنند و دیگر به نمیگویند مرگ بر……! همه آزادند و انشاالله روزی رسد که راهپیمایی های ما فقط بخاطر مسائل جزئی مثل کمی حقوق و کیفیت کم کالا ها و…این بهونه هایی که مردم کشورهای آزاد واسه تظاهرات میگیرن و یا جشن ها و کارنوال ها باشه!

 29. ساره سبز گفت:

  ما شرکت میکنیم اما اگه کلمه به این فراخوان های آبکی ادامه بده خودمون میایم بدون فراخوان حالا واسه27خرداد:جمعه خشم و یا همین22خرداد وقت دارین که فراخوان درست حسابی بدین ما می آییم و به پیروزی میرسیم قانون کائنات را در نظر بگیرید و سعی کنید تمرکزخود را روی آن کس و آنچه میخواهید بگزارید پس دیگر شعار مرگ ندهید و فقط بگویید یا حسین میرحسین یا پیروزی نزدیک است
  قانون کائنات:به هرچه بیشتر توجه کنی و انرژی برایش صرف کنی بیشتر قدرت میگیرد پس دیگر از و… فقیه حرف نزنید و از خواسته های مثبت خود بگید

 30. رسا گفت:

  ما شرکت میکنیم اما اگه کلمه به این فراخوان های آبکی ادامه بده خودمون میایم بدون فراخوان حالا واسه27خرداد:جمعه خشم و یا همین22خرداد وقت دارین که فراخوان درست حسابی بدین ما می آییم و به پیروزی میرسیم قانون کائنات را در نظر بگیرید و سعی کنید تمرکزخود را روی آن کس و آنچه میخواهید بگزارید پس دیگر شعار مرگ ندهید و فقط بگویید یا حسین میرحسین یا پیروزی نزدیک است
  قانون کائنات:به هرچه بیشتر توجه کنی و انرژی برایش صرف کنی بیشتر قدرت میگیرد پس دیگر از و… فقیه حرف نزنید و از خواسته های مثبت خود بگید
  موافقم

 31. ناشناس گفت:

  سبز خواهیم شد…

 32. ناشناس گفت:

  مشهد سه راه راهنمایی ساعت 6 در روز 22 خرداد

 33. آفرین رسا گفت:

  انون کائنات:به هرچه بیشتر توجه کنی و انرژی برایش صرف کنی بیشتر قدرت میگیرد پس دیگر از و… فقیه حرف نزنید و از خواسته های مثبت خود بگید

  راست می گه..من نمی دونم این کلمه با این برنامه ریزیش چیو می خواد ثابت کنه….بابا محکم…اه

 34. ناشناس گفت:

  مسیر راطولانی کنید تا گیج شوند چون اگر کوتاه باشد همه نیروها یکجا جمع میشوند

 35. آینده سبز گفت:

  جانم فدای میرحسین….ما همه باهم هستیم…..زنده باد ایران و ایرانیت…زنده باد جنبش سبز

 36. یاالنثارات حسین گفت:

  خطاب به اون بسیجی که حتما همه راه حق دست شمای …. عزیزم ما در عصر بستمدرن زندگی میکنیم دیگه این روایتهای کلی {همه حق با ماست}جواب نمیده …بعدش هم من 12 امامی هستم نه بیشتر

 37. مسعود گفت:

  با این طرفند هرکس را که در ساعات اعلام شده در محدوده اعلام شده قرار می گیرد جنبش سبزی قلمداد می کنیم و این نوعی فریبکاری است.

 38. مهسا گفت:

  راه پیمایی این طوری چه فایده ای داره باید هر روز اومد تا نتیجه بگیریم مثل یمن و مصر و….

 39. رضا گفت:

  یا حسین میرحسین . من که هستم تا آخر

 40. امیر گفت:

  دوست دارم همه بیاید. چون اگه نیاید بهانه دست اینها دادید.مثلا میگن جنبش سبز از بین رفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 41. علی گفت:

  باید مردونه اومد..
  حقیقت تلخ اینه که ما از موسوی و کروبی عزیز عقب افتادیم..
  22خرداد روز اثبات وزنمون در جامعه تا با روحیه و قدرت اهداف خود را دنبال کنیم..
  عمل عمل عمل … بعد طرح خواسته ها…

  مصاحبه های امیرارجمند در عمل جز آنچه می خواهیم و در این مرحله باید گفته شود نیست
  اگه این گام محکم برداشته بشه می تونه آغاز گامهای موثر بعدی باشه
  به شرط اینکه تصمیم گیران هم بر اساس خواست دل ملت و با توجه به شرایط گامهای بعدی را
  سریع و پیوسته و با تمرکز و بیشترین حد هوشیاری بردارن

  نکته آخر: به عقیده من آقای امیرارجمند در کنار یک نفر از کادر آقای کروبی باید دونفره با داشتن
  اختیار کامل و پذیرفتن مسوولیت و عواقب(گرچه با مشورت با نخبگان و شنیدن حرف آحاد ملت) کلیه تصمیمات
  را بگیرند تا اعتماد ملت جلب و حرف این و آن هم باعث شکست وحدت مردم نشود..

  خواهش می کنم درج شود…

 42. كميته مبارزان سبز ايران گفت:

  درود
  آخرين اخبار از تدابير نظام:
  1- بستن ورودي هاي اصلي از ساعت 5
  2-سازماندهي نيروهاي بسيج كه در طول 6 ماه گذشته دچار ريزش شده جهت تامين نيروي انساني لازم براي اشغال مسيرها قبل از تجمع مردم
  3-اختصاص بودجه ويژه از سوي سپاه جهت انتقال نيرو هاي بسيج از خارج از تهران.
  4-تجهيز مسير راهپيمايي به لوازم الكترونيك و دوربين هاي جديد از 20 خرداد ( تجهيزات جديد از چين واردشده و قسمتي اهدايي روسيه مي باشد)
  5- فرمان رهبري سپاه را كنترل كننده مديريت بهران قرار داده.
  6-آماده باش نيروي هوايي سپاه و تجهيز هليكوپترهاي ويژه به سلاح سنگين و مخازن اسيد
  7-دستور محرمانه جهت احضار و بازداشت افرادي كه در 2 سال گذشته در اعتراضات بازداشت و در حال حاضر آزاد يا در مرخصي بسر مي برند.

  با توجه به وحشت نظام از تمام ايرانيان دعوت مي گردد در اين حركت مدني شركت نموده و يكبار ديگر در حركتي متمدنانه حكومت ظلم و فساد را در جهان آزاد محكوم نمايند.
  پاينده ايران .

 43. leila گفت:

  sahar nazdik hast
  azadi nazdik hast
  zendegi nazdik hast
  agar man va to bekhahim

 44. ناشناس گفت:

  باید برای هسته اولیه هم فکری میکردن. تنها رمز موفقیت عاشورای 88 تشکیل همین هسته اولیه بود که منجر به اون تظاهرات عظیم شد…
  به هر حال، به نظر من مردم باید تا قبل از 6 دور و بر میدون ولیعصر به صورت پراکنده در رفت و آمد باشن و راس ساعت 6 همگی از پیاده روها به سمت بالا حرکت کنن تا هسته اولیه شکل بگیره. با راهپیمایی سکوت موافقم ولی خواسته ها دز وحله اول باید آزادی موسوی و کروبی باشه. مثل همه راهپیمایی ها که آخرش قطعنامه صادر میکنن تاکید بشه که در صورت عدم آزادی این دو عزیز روزهای بعد یا هر هفته به خیابونها میایم.
  موفق باشید

 45. مهدی گفت:

  هستم

 46. ناشناس گفت:

  توکل به خدا ….به امید شهادت …ما بچه های جنگیم

 47. آیهان گفت:

  هستم

 48. دانشجوی ارسنجان گفت:

  همه بیاین همه همه

 49. SaaBZ گفت:

  اين بيگانگان آمدند و خوردند و بردند و كشتند و دست درازي كردند آيا سكوت كافي است؟
  آيا نبايد شجاعانه تر برخورد كرد؟
  آيا نبايد جواب خون پايمال شده هاله ها و ندا ها و … را با بياني محكم و قاطع داد؟
  سالي 1 بار اعلاميه مي دهيد كه راهپيمايي كنيم آنهم كم و كوتاه و ساكت…
  آيا اين است شجاعت بزرگمردان و شيرزنان ايران؟
  با اين نوع بيان اعتراض پيروزي قطعا نزديك است!!!
  اين اعلاميه مزاحي بيش نيست…

 50. kaleme گفت:

  فقط شرکت مداوم در نماز جمعه ها تنها راه منطقی است.