سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » درخواست سایت های سبز از زندانیان سیاسی رجایی شهر:به اعتصاب غذای خود پایان دهید...

درخواست سایت های سبز از زندانیان سیاسی رجایی شهر:به اعتصاب غذای خود پایان دهید

چکیده :ما بعنوان رسانه‌های حامی جنبش سبز مردم ایران گواهی می‌دهیم که صدای مظلومیت و آزادی‌خواهی شما یاران راست قامت به گوش همگان رسیده است و بر همین اساس برای حفظ سلامتی و جلوگیری از آسیب دیدگی بیشتر همه از شما عزیزان تقاضا می‌کنیم به اعتصاب غذای نامحدود خود پایان دهید....


تعدای از سایت های جنبش سبز در اطلاعیه مشترکی از زندانیان سیاسی ای که در  زندان رجایی شهر اعتصاب غذا کرده اند خواستند تا این اعتصاب را بشکنند.

به گزارش کلمه، متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

برادران عزیزمان آقایان منصور اسانلو، رسول بداقی، عیسی سحر خیز، حشمت طبرزدی، مهدی محمودیان، کیوان صمیمی، رضا رفیعی، جعفر اقدمی، علی عجمی، مجید توکلی، بهروز جاوید تهرانی، رضا شریفی بوکانی و خالد حردانی و همراهان سبزشان در زندان گوهردشت سلام.

همراهان و یاران شما در جنبش سبز مردم ایران از ابتدای خردادماه نظاره‌گر اعتصاب غذای شجاعانه و نامحدود شما برای دستیابی به حقوق اولیه و انسانی بوده‌اند و همگان در برابر این ایستادگی ستودنی و مقاومت شما عزیزان در برابر دیکتاتوری سرتعظیم فرود آورده و ما بعنوان رسانه‌های حامی جنبش سبز مردم ایران گواهی می‌دهیم که صدای مظلومیت و آزادی‌خواهی شما یاران راست قامت به گوش همگان رسیده است و بر همین اساس برای حفظ سلامتی و جلوگیری از آسیب دیدگی بیشتر همه از شما عزیزان تقاضا می‌کنیم به اعتصاب غذای نامحدود خود پایان دهید.

سربلند باشید و سرافزار

رسانه‌های جنبش سبز مردم ایران

کلمه – سحام نیوز – رسا – نوروز – جرس – ندای سبز آزادی – تغییر – میزان خبر – تحول سبز – امروز – ندای آزادی – رای ما کجاست – کمپین نامه نویسی به موسوی و رهنورد – ادوار نیوز – روزنامه نگاران زندانی


4 پاسخ به “درخواست سایت های سبز از زندانیان سیاسی رجایی شهر:به اعتصاب غذای خود پایان دهید”

 1. ... گفت:

  ننگ بر این دیکتاتوری و دیکتاتور که اوضاعی رو بوجود آوردند که حتی از نوجوانی هم انتظار شنیدن جمله چهزیبا و گواراست زندگی که چه عرض کنم انتظار امیداری به آینده رو هم نمی شود داشت…..
  وای وای وای که اگر می تونستم و دستم به احمق های قدرت طلب و شیطان پرست و خائن و بد زات می رسید…

 2. ناشناس گفت:

  اعتصاب آنان در ابتدای خرداد، درخواست آنان از مردم برای ادامه دادن راه و پرهیز از خفتگی و فراموشی است!

 3. ناشناس گفت:

  دوستان سبزم. وقتی شما اعتصاب غذا می کنید ما دچار غم می شویم و میزان تدبیرمان در مواجهه با مسائل پیرامون به شدت کاهش پیدا می کند. ما می دانیم که تحت فشار طاقت فرسا هستید ولی ما همیشه به یاد شما هستیم و من دلم می خواست که مرا می گرفتند و یکی از شما را آزاد می کردند. به هر سو باید صبر کرد و با تدبیر بزرگان راه آزادی شما را هموار نمود. امیدوارم که به اعتصاب غذای خود پایان دهید.

 4. کوهدشتی گفت:

  مادر رسول بداق زندانی سیاسی رجایی شهر امروز مرد . مرگش به خاطر سکته بوده است. به رسول خبر دهید خواهش میکنم .ما نمی توانیم خبر دهیم.به نظر شما بهش مرخصی میدهند