سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

قیمت طلا باز هم رکورد شکست

چکیده :بر اساس دستور بانک مرکزی، هم اکنون 300 شعبه بانک ملی از ساعت 8 صبح الی 13 بعداز ظهر نسبت به عرضه سکه‌ها طبق نرخهای اعلامی بانک مرکزی عمل می‌کنند، این در حالی است که هنوز صفهای طولانی در مقابل باجه‌ها و شعبات بانک ملی برای خرید سکه‌ها مشاهده می‌شود....


رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر از افزایش قیمت طلا در بازار داخلی و رسیدن هر گرم آن به 42 هزار و 150 تومان خبرداد و گفـت: قیمت سکه‌ها مطابق با نرخ طلا در بازارهای جهانی شد.

محمد کشتی آرای با بیان اینکه قیمت سکه‌ها در بازار کاملا شفاف نیست، افزود: با این وجود هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم اکنون 425 هزار تومان، نیم سکه 215 هزار تومان و ربع سکه 125 هزار تومان در بازار فروخته می‌شود.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر از افزایش نرخ طلا در بازارهای جهانی به میزان 58 دلار در هر اونس خبرداد و گفت: بر این اساس، نرخ طلا در بازارهای جهانی هم اکنون 1566 دلار شده است.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی به میزان 58 دلار، قیمت سکه‌ها در بازار داخلی مطابق با قیمت جهانی طلا است.

کشتی آرای همچنین از افزایش نرخ طلا در بازار داخلی خبرداد و افزود: قیمت هر گرم طلای زرد 18 عیار امروز در بازار با 1600 تومان افزایش نسبت به روز پنج شنبه گذشته به 42 هزار و 150 تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه تقاضا در بازار سکه کمتر شده است، گفت: وضعیت بازار سکه نسبت به هفته گذشته به تعادل رسیده است.

به گزارش مهر، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم در بازار 46 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 61 هزار تومان به فروش می رسد.

امروز نرخ هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید در بانک ملی بر اساس نرخ اعلام شده توسط بانک مرکزی 415 هزار و 500 تومان، نیم سکه 209 هزار و 500 تومان و ربع سکه 115 هزار تومان است.

بر اساس دستور بانک مرکزی، هم اکنون 300 شعبه بانک ملی از ساعت 8 صبح الی 13 بعداز ظهر نسبت به عرضه سکه‌ها طبق نرخهای اعلامی بانک مرکزی عمل می‌کنند، این در حالی است که هنوز صفهای طولانی در مقابل باجه‌ها و شعبات بانک ملی برای خرید سکه‌ها مشاهده می‌شود.

صرفان بازار هم قیمت هر دلار در بازار آزاد را 1128 تومان و هر یورو را 1670 تومان اعلام کردند.


3 پاسخ به “قیمت طلا باز هم رکورد شکست”

  1. یک ایرونی گفت:

    قیمت طلا هم که اینجوری . یارانه هم یک وضعی دارد باید دیگر برویم گدایی جوانانی که می خواند ازدواج کنند چه کار کنن . خرید عقد چی سرویس طلا چی چه کار می کنی احمدی نژاد پدر ملت را در آوردی

  2. ناشناس گفت:

    دیگه این دولت کنترل همه چیز از دستش خارج شده

  3. ناشناس گفت:

    هيچ كسي هم صداش درنمياد