سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رد درخواست نوشتن تعهد نامه در ازای مرخصی، از سوی هاله سحابی...

رد درخواست نوشتن تعهد نامه در ازای مرخصی، از سوی هاله سحابی

چکیده :مسئولین مربوطه با هاله دیدار کرده و از وی می خواهند با نوشتن تعهد نامه ای به مرخصی برود و از پدر عیادت کند؛ اما وی خودداری کرده و می گوید که مرخصی نمی...


هاله سحابی با پیشنهاد مقامات جهت ارائه تعهد نامه و اعزام به مرخصی برای عیادت پدرش عزت الله سحابی موافقت نکرده است.

به گزارش جرس، پس از تشدید بیماری و بستری شدن عزت الله سحابی و تقاضاهای مکرر خانواده هاله سحابی برای گرفتن ملاقات برای هاله جهت عیادت از پدر که به شدت بیمار و بدحال بود و در بیمارستان در انتظار عمل جراحی قرار داشت، و از آنجا که مهندس سحابی مرتبا با درد و ناله هاله را صدا می کرد، مسئولین مربوطه با هاله دیدار کرده و از وی می خواهند با نوشتن تعهد نامه ای به مرخصی برود و از پدر عیادت کند؛ اما وی خودداری کرده و می گوید که مرخصی نمی خواهد.

این منابع می افزایند، متعاقب این امر، پدر نیز مورد عمل جراحی قرار گرفته و حالش بهبود پیدا می کند و این امر سبب خوشحالی همه اعضای خانواده شده که خودداری هاله سحابی از امضای تعهد نامه سرانجام خوبی داشته است و حال پدر نیز برخلاف روندی که پزشکان را به تردید از عمل جراحی انداخته بود بهبود پیدا می کند.

هاله سحابی، از دستگیر شدگان حوادث بعد از انتخابات، به دوسال حبس تعزیری و جریمه نقدی محکوم شده بود، که این حکم در دادگاه تجدید نظر تایید و وی در حال گذراندن محکومیت خود می باشد.


2 پاسخ به “رد درخواست نوشتن تعهد نامه در ازای مرخصی، از سوی هاله سحابی”

  1. خس وخاشاك گفت:

    درود برشرف اين شيرزن.درود بر
    بدر و جدش.

  2. ناشناس گفت:

    خواهش می کنم شان مهندس سحابی رو حفظ کنید. کجا مهندس با “درد” و “ناله” دخترش رو صدا می کنه؟ امثال مهندس سحابی آنقدر محکم و پایدارند که با عظیم ترین دردها هم خم به ابرو نمی آورند. اگر مهندس سحابی می خواست ناله کنه، دوازده سال پیش از انقلاب و چند سال بعد از انتخاب در زندان نمی بود.