سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رئیس سازمان بازرسی کل کشور: با رویه‌ای که دولت در پیش گرفته، هدفمندی یارانه‌ها با ...

رئیس سازمان بازرسی کل کشور: با رویه‌ای که دولت در پیش گرفته، هدفمندی یارانه‌ها با مشکل مواجه می‌شود

چکیده :سازمان بازرسی کل کشور یکی از طرفداران اجرا شدن قانون هدفمند کردن یارانه ها است، ولی به نظر می رسد با رویه‌ای که دولت در اجرای آن در پیش گرفته با مشکلاتی مواجه شود. / سه ماه است که از موعد تشکیل وزارت ورزش می گذرد؛ کلیه اقداماتی که سازمان ورزش و سازمان جوانان انجام می‌دهند غیرقانونی است و در صورت ادامه این وضعیت تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت....


رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: صنعت نفت کشور برای اجرای پروژه های نفتی نیازمند بودجه است بنابراین با کاهش بودجه نفت در لایحه بودجه سال 90 نمی‌توان به اهداف از پیش تعیین شده دست یافت.

مصطفی پور محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان سال جهاد اقتصادی گفت: اهداف سال جهاد اقتصادی محقق نمی شود مگر با رشد و توسعه صنعت نفت؛ زیرا که این صنعت، مادر تمام صنایع در ایران است و ما نسبت به دیگر کشورها در آن مزیت داریم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ادامه با تاکید براینکه رشد صنعت نفت کشور نیازمند بودجه است، گفت: دولت در لایحه بودجه سال 90 بودجه صنعت نفت را به شدت کاهش داده است و به نظر نمی رسد با این وضعیت بتوان به اهدافی که از پیش تعیین کرده‌ایم دست یابیم.

پور محمدی خاطرنشان کرد: اولین سازمانی که به شدت بر روی قرارداد کرسنت نظارت داشت سازمان بازرسی کل کشور بود و خوشبختانه در حال حاضر اقدامات خوبی در این زمینه از سوی دولت صورت گرفته است و به نظر می رسد در آینده این قرار داد اجرایی شود.

وی با اشاره به بحث هدفمند کردن یارانه ها گفت: سازمان بازرسی کل کشور یکی از طرفداران اجرا شدن این قانون است ولی به نظر می رسد با رویه‌ای که دولت در اجرای آن در پیش گرفته با مشکلاتی مواجه شود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بخش دیگری از این گفت‌و‌گو درباره وزارت ورزش تصریح کرد: سه ماه است که از موعد تشکیل وزارت ورزش می گذرد؛ بنابراین کلیه اقداماتی که سازمان ورزش و سازمان جوانان انجام می‌دهند غیرقانونی است و در صورت ادامه این وضعیت تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.


2 پاسخ به “رئیس سازمان بازرسی کل کشور: با رویه‌ای که دولت در پیش گرفته، هدفمندی یارانه‌ها با مشکل مواجه می‌شود”

  1. محمد گفت:

    اونوقت”اوشون” بهتون اجازه میده که “ایشون” رو تحت پیگرد قرار بدین؟؟!

  2. سرباز راه سبز گفت:

    خوب به اين حرفها نگاه كنين شما رو ياد چه چيزي مي اندازه
    تماماً اين ايده ها همون ايده هاي مهندس موسويه يادتون مياد اين جمله “نفت موتور محرك صنعت” اين استراتژي دولت سبز اميد بود كه الان آقايان دارن به نام خودشون ثبش مي كنن