سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » استقبال گسترده مردم اردکان از سیدمحمد خاتمی...

استقبال گسترده مردم اردکان از سیدمحمد خاتمی

چکیده :این گزارش افزود "گویا مقامات امنیتی اجازه نداده بودند خاتمی از اتومبیل پیاده شود و دستور بودند که سریعا به خانه برود اما خیل استقبال به حدی بود که اتومبیل امکان حرکت نداشت ... بطوری که مسیر میدان تا منزل مادر ایشان که حداکثر سه دقیقه است در طول نیم ساعت طی شد و و تا درون خانه نیز مردم با شعار و صلوات از ایشان استقبال...


بنا به گزارش منابع خبری، محمد خاتمی شامگاه چهارشنبه ٢۵اسفند – در حالیکه از سوی مقامات دولت دستور به بایکوت خبری داده شده بود- در میان استقبال گسترده و چشمگیر مردم اردکان، وارد آن شهر شد.

به گزارش جرس منابع خبری گزارش داده اند که از غروب چهارشنبه در اطراف میدان اصلی شهر قابل مشاهده بود، که با تاریک شدن هوا به جمعیت اضافه شد و همزمان اکثر رانندگان عبوری – از جمله اتومبیل های شخصی و تریلرها و اتوبوس ها – با دیدن این جمعیت زیاد که تصاویر خاتمی را در دست گرفته و شعار می دادند، تصاویر خاتمی را به شیشه ماشینها نصب کرده و با بوقهای ممتد خود همراهی خود را اعلام می کردند.

این گزارش از حضور گسترده جوانان و بانوان در کاروان خودجوشِ استقبال از خاتمی خبر داده و با اشاره به شعارهای آنان خاطرنشان ساخت “مردم با شعارهای ممتد درود بر خاتمی … صل علی محمد بوی خمینی آمد … سلام بر خاتمی درود بر خمینی و … تا خون در رگ ماست خاتمی سرور ماست و دیگری خاتمی خاتمی خدا نگهدار تو بمیرد بمیر دشن خونخوار تو و همچنین الله اکبر، از محمد خاتمی استقبال بعمل آوردند که رئیس جمهور سابق، با لبخند همیشگی از مردم تشکر کرده و فقط تقاضا می کرد که را باز کنند تا به خانه برسند.”

این گزارش افزود “گویا مقامات امنیتی اجازه نداده بودند خاتمی از اتومبیل پیاده شود و دستور بودند که سریعا به خانه برود اما خیل استقبال به حدی بود که اتومبیل امکان حرکت نداشت … بطوری که مسیر میدان تا منزل مادر ایشان که حداکثر سه دقیقه است در طول نیم ساعت طی شد و و تا درون خانه نیز مردم با شعار و صلوات از ایشان استقبال کردند.”


74 پاسخ به “استقبال گسترده مردم اردکان از سیدمحمد خاتمی”

 1. عرفان گفت:

  فتنه گران اصلی کودتاچیان هستند نه کسانی که حرف ملت را میزنند ، به جای اینکه مثل طوطی شعارهای کذب این حکومت رو تکرار کنی به این ملت بپیوند/درود بر جنبش سبز

 2. ناشناس گفت:

  درود بر سید مهربان و همیشه خندان. خوش به حال اردکانی ها

 3. ناشناس گفت:

  جانم فدای خاتمی

 4. اردکانی گفت:

  ای ناشناس مزدور که مردم اردکان رافتنه گر و جاسوس معرفی کردی امیدواریم ازاستقبال گرم مردم شریف اردکان از آقای خاتمی عصبانی باشی و از این عصبانیت بمیری. انشاالله

 5. تبریز گفت:

  درود بر خاتمی فیلسوف ودانشمند ونماد ومظهر تمدن اسلامی

 6. ناشناس گفت:

  من خودم بچه اردکانم واقعا شلوغ شده بود خیلی

 7. سبز گفت:

  اي كاش از ظر فيت محبو بيت خود اقاي خا تمي استفاده ميكردند .

 8. ناشناس گفت:

  ایول کورش! الحق که درست گفتی. دلیل این مسئله هم همونه که خاتمی عزیز در دل مردم جای داره.
  هیچ گاه دوران طلایی اصلاحات (دوران خوش زندگی ما و رفاه نسبی که دولت محترم اصلاحات برایمان بوجود آورده بود، حفظ حرمتمان بویژه در جوامع بین المللی و ارتقای شعور و فرهنگ مردم و حتی نحوه برخورد مردم با یکدیگر و …. و هزاران مزیت دیگر….) را از یاد نمی بریم.
  افسوس و صد افسوس که قدرش را ندانستیم و حال که به گذشته نگاه می کنیم باید با نگاهی حسرت آمیز به آن بنگریم…
  آن دوران زیبای اصلاحات و احترام و حرمت کجا!!!!!!! و این دوران وحشی گری، خشونت، هتاکی و پرده دری، نظامی گری و مشاهده ی هر روزه ی قیافه نحس نظامیان کجا!!!!!!!!!!!!

 9. کاوه(همان ناشناس) گفت:

  به نام خداوندی که سانسور را آفرید.
  تاسفی فراوان…………. و اندوهی بی کران ………..
  برای آنانکه خود را منجی آزادی ایران زمین میدانند. اما افسوس و دریغا که بر لبانتان واژه های زیباست و در دستانتان سانسورهای بی کران
  دریغا دریغا که این تنها زاده تفکرتان است و بس.
  وقتی نوشتم جانم فدای خاتمی با لبخندی که میدانم بر لب داشتید تایید تفکرم را با وجدانی آسوده مقبول به دیدن دانسته.حال که در گامی پیشتر
  وقتی آرام و متین گفتم:خاتمی را دوست دارم اما نه برای شجاعتش چون که هرگز شجاع نبود با تکبیری الله گونه قیچی سانسور را بر پیکر واژه هاییم فرود آوردید .حال تو بگو فرق قیچی تو با باطوم چیست؟
  هر چند میدانم که باز سانسور خواهم شد اما اگر دین نداری آزاده باش که همین بیشترین است.
  هموطن تو آنکه تو را دوست داشت اما شاید اشتباه میکرد
  مانا باشید

 10. ناشناس گفت:

  درود بر سه سید فاطمی
  خمینی و موسوی و خاتمی و درود بر شیخ شجاع کروبی

 11. ناشناس گفت:

  خاتمی یک مومن اندیشمند و دلسوز ملت است او می تواند رهبری ملت را بر عهده بگیرد

 12. علي...احمدي گفت:

  خاتمي الگو و نمادي از چهره ي اسلام رحماني است

 13. ناشناس گفت:

  ابوالفضل علمدار ـــ خاتمی را نگهدار

 14. mohammad گفت:

  omidvaram harkas ba ooni ke doost dare mahshoor beshe

  hamin

 15. بسیجی ملت گفت:

  خاتمی ایدئولوگ جنبش سبز و جریان اصلاحات است و این جماعت حق دارند از او بیش از دیگران بترسند … تا کور شود هر آنکس که نتواند دید !

 16. بی شماران گفت:

  درود بر اصلاحات

 17. یار خاتم گفت:

  سلام به همه ی دوستان
  من در 50کیلومتری اردکان زندگی می کنم.حرکت روز چهار شنبه کاملا خودجوش بود .خبر استقبال به دست من هم رسیده بود و قرار بود به همراه دوستان و اشنایان شر کت کنیم ولی به علت خودجوش بودن واین که این خبر فقط به وسیله ی اس ام اس پخش می شد نتونستیم از صحت بودن خبر مطمئن شویم به همین دلیل متاسفانه چشم ما به جمال خندان ونورانی اقای خاتمی روشن نشد.و مطمئن باشید اگر در مورد این استقبال تبلیغات شفاف تری می شد جمعیت چند برار می شد.بدانید مردم استان یزد عاشق و پشتیبان اقای خاتمی هستند.

 18. محمد گفت:

  درود بر خاتمی!
  سلام بر موسوی و کروبی!

 19. همیشه سبز گفت:

  سلام بر خاتمی
  درود بر مردم دیندار و انقلابی اردکان
  دل ما که واسه دیدن یار 1 ذره شده

 20. ايراني گفت:

  با سلام
  با تشكر از تمامي اردكاني ها ،ميبدي ها و يزدي هايي كه در مراسم استقبال به صورت خودجوش حاضر شدند و بدون هيچ گونه واهمه اي و فقط براي تجديد بيعت با سيد محمد خاتمي او را مورد استقبال خود قرار دادن

 21. ایرانی گفت:

  درود بر خاتمی کبیر
  درود بر موسوی و کروبی عزیز
  دوستتان داریم و دنباله روی راهتان تا آخرین قطره خون مان

 22. فدایی گفت:

  دیگه همه می دونن تو اردکان واسه سید جون میدن. من 5 سال اونجا بودم الان که تهرانم واسش جون می دم. خواهشا چرت و پرت ننویسید. سید و از نزدیک ببین می فهمین آدم نورانی به کی میگن.
  ابوالفضل علمدار خاتمی و نگهدار

 23. ناشناس گفت:

  ضمن سلام و دردود به آقای خاتمی امید است که خداوند ایشان جزو صابرین قرار بدهد

 24. ناشناس گفت:

  gonah kardid