سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده تاکستان: فتنه‌گر کسی است که قانون‌شکنی می‌کند، دروغ می‌گوید و تهمت می‌ز...

نماینده تاکستان: فتنه‌گر کسی است که قانون‌شکنی می‌کند، دروغ می‌گوید و تهمت می‌زند

چکیده :جریانی در قزوین که فاقد پایگاه مردمی است و خود را پایبند به هیچگونه قانونی نمی‌داند، به دروغ چهره ارزشی به خود گرفته است اما عملکرد آنها نشان می‌دهد که هیچ دغدغه‌ای در برابر مشکلات نظام ندارند. این افراد برای مشروعیت بخشیدن به رفتار نا بهنجارشان، مخالفان خود را به آمریکا می‌چسبانند و آنها را آمریکایی خطاب...


امیرطاهرخانی، نماینده مردم تاکستان در یادداشتی که در هفته نامه ولایت منتشر شده است، عبور و نقض قانون از ناحیه هرکس را محکوم دانسته است.

جریانی در قزوین که فاقد پایگاه مردمی است و خود را پایبند به هیچگونه قانونی نمی‌داند، به دروغ چهره ارزشی به خود گرفته است اما عملکرد آنها نشان می‌دهد که هیچ دغدغه‌ای در برابر مشکلات نظام ندارند.

این افراد تنها به دنبال منافع و مطامع خودشان هستند. ما دقیقا این افراد را می‌شناسیم مردم هم آنان را می‌شناسند.

این افراد برای مشروعیت بخشیدن به رفتار نا بهنجارشان، مخالفان خود را به آمریکا می‌چسبانند و آنها را آمریکایی خطاب می‌کنند، نمونه اخیر آن جمعه چند هفته پیش بود که در اجتماعی غیر مجاز و غیر قانونی پس از نمازجمعه قزوین، برخی از نمایندگان مردم استان را آمریکایی خواندند. حال سؤال من این است؛ چه کسی عملاً در خط آمریکا حمایت می‌کند؟

آیا کسی که به قانون احترام می‌گذارد آمریکایی است یا کسی که قانون را زیر پا می‌گذارد و قانون شکنی می‌کند؟

آیا کسی که جامعه را نا امن می‌کند آمریکایی است یا کسی که به دنبال حفظ امنیت جامعه است؟

در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، برخی از ویژگی‌های یک وکیل آمریکایی را برشمردم و باز عرض می‌کنم؛ وکیل آمریکایی و فتنه گر کسی است که بر خلاف قانون و خواست مردم حرکت کرده و قانون شکنی کند. وکیل آمریکایی غیر از شخصیتی است که می‌نمایاند و از غیر حق به ثروت‌های بادآورده دست یافته است. وکیل آمریکایی کسی است که از مفسدان و رشوه خواران و افراد نالایق حمایت کند و برای افراد لایق و نخبگان پرونده‌سازی کند. وکیل آمریکایی کسی است که به مردم دروغ بگوید و تهمت بزند و مانع استیفای حقوق شهروندی شود.

حامی وکیل آمریکایی هم کسی است که منافقانه ارزش‌ها و قوانین را زیر پا گذارد و حقوق مردم را پایمال کند و مقدسات را ابزار نان خوری سیاسی خود سازد.

مردم ما در سراسر کشور با راهپیمایی قانونی، قانون شکنی 25 بهمن را محکوم کردند. اما این‌ها به دست خود رسوا شدند. ما چقدر باید تلاش می‌کردیم که قانون شکن را معرفی کنیم. این‌ها که ادعای ولایت مداری دارند، چگونه به راحتی قانون جامعه اسلامی را که ولایت در رأس آن قرار دارد زیر پا می‌گذارند، تنها به صرف این که فلان نماینده را قبول ندارند.

قانون شکنی فرقی ندارد و محکوم است، چه در 25 بهمن چه در روز دیگری، هر حرکت خلاف قانون و خلاف خواست مردم محکوم است.

تعدای از سایت‌ها و وبلاگ‌های وابسته به گروه‌های معلوم‌الحال، برای قانون‌شکنی فراخوان می‌دهند و بعد اسم این تظاهرات غیر قانونی را حرکت خود جوش مردمی می‌گذارند. در روز جمعه که مردم متدین و انقلابی قزوین در نماز جمعه شرکت کرده‌اند، تعدادی افراد قانون شکن در بین مردم شعار می‌دهند تا جمع نمازگزاران را جزو خود به شمار در آورند. در عین حال باز هم نتوانستند ظاهری مردمی به رفتار نابهنجار خود بدهند و باعث رسوایی آنان شد. در همین جا لازم است از مردم هشیار استان قزوین صمیمانه تشکر کنم به خصوص مردم عزیز تاکستان که همواره با هشیاری در صحنه‌های دفاع از ارزش‌ها حضور داشته‌اند.

اما علت بغض این افراد از نمایندگان مردم چیست؟ طبیعی است نماینده‌ای که در انجام وظایف خود در مجلس، جلوی منافع غیر قانونی این افراد را بگیرد از سوی آنان وکیل آمریکایی خوانده می‌شود.

اما مسئولان امنیتی وظیفه سنگینی به عهده دارند و برای اجرای قانون باید با قانون شکنان برخورد کنند وگرنه منتظر هرج و مرج باشند که زاییده آزادی عمل قانون شکنان است. در عین حال مخالفت فرماندار محترم با رفتار قانون شکنان جای قدردانی دارد.

من به محرکان این هرج و مرج طلبان هشدار می‌دهم عوامل خود را از کف خیابان‌ها جمع کنند. مردم استان هم هشیار باشند که جریان قانون شکن هیچ اعتقادی به مقدسات ندارد.

قطعاً مردم تاکستان به کسی اجازه نمی‌دهند که برای آنها تصمیم‌گیری کند. مردم تاکستان زنده هستند. همواره خودشان تصمیم گیر امور خودشان هستند و به دیگران اجازه دخالت نمی‌دهند.

اینجانب برای چندمین بار تکرار می‌کنم قبلا هم در سخنرانی‌ها و مصاحبه‌ها گفته ام؛ معتقد و مؤمن به ارزش‌های اسلامی و الهی بوده و به حکم وظیفه دینی مطیع رهنمودهای راهگشای امام راحل(ره) و مقام ولایت رهبری معظم انقلاب بوده و بر اساس فرمایشات معظم‌له انتقاد منصفانه را با پرهیز از بی‌انصافی حق قانونی خود(مردم) می‌دانم و تقدیر و تشکر از عملکرد مثبت و مناسب مسئولان خدوم در هر رده مسئولیتی در جهت حل مشکلات مردم را وظیفه و قانون را خط قرمز تمامی مواضع و عملکردها می‌دانم. عبور و نقض قانون را از ناحیه هرکس باشد محکوم کرده و بر مطالبات و خواسته‌های بحق مردم تأکید و پافشاری کرده و در جهت رشد و توسعه و تعالی کشور عزیز و استان شهید پرور و شهرستان تاکستان تلاش می‌کنم.


8 پاسخ به “نماینده تاکستان: فتنه‌گر کسی است که قانون‌شکنی می‌کند، دروغ می‌گوید و تهمت می‌زند”

 1. ناشناس گفت:

  امکان دارد جهت تنویر افکار عمومی بفرمایید تجمع و راهپیمایی 25 بهمن با کدام بند قانون اساسی منافات دارد؟

 2. سبز گفت:

  تجمعات اگر باب میل آقایان باشد مشروع و قانونی است و گرنه به هر دلیلی هم که باشد،غیر قانونی است.واقعا باید به این آقایان دیت مریزاد گفت که با این اعتماد به نفس دم از قانونمداری میزنند.شما غیر قانونی هستید که در مقابل خواسته های موکلان خود چشم خود را بسته اید و به دهان بچه های بالا نگاه میکنید.ننگ بر ملت ما که نمایندگانی چون شما دارند

 3. ناشناس گفت:

  چه نماینده دلسوزی!! انتخابات نزدیکه شما هم دهنتون باز شده نه!؟ وقتی بچه های مردم رو توی خیابونا جلوی هزاران چشم کشتن شماها کجا بودین؟ برای پرونده کهریزک و کوی دانشگاه چه کردین؟ خون این جوونا و اه پدر و مادرشون گریبانگیر شما خواهد شد به زودی.

 4. mehdi گفت:

  بین خودشونم دعوا شده. طفلکی ها نمی تونن این غنیمتی که از کودتا بهشون رسیده بین خودشون به مساوات تقسیم کنن!!!!!!

 5. ناشناس گفت:

  اقا شما هم یکی به نعل میزنی یکی به میخ.اینها که در 25 بهمن به صحنه آمدند بر اساس اصل ..قانون اساسی بود ولی شما و امثال شما هنوز هم صدای آنان بگوشتان نرسیده است چرا که برایتان صرف نمیکند این صدا ها را که صدای ملت است بشنوید آما زمانی بخود خواهید آمد که دیر خواهد بود.خوش بخواب

 6. majid گفت:

  عجب داستانی شده این فتنه و فتنه گر ؛ کلا” فرهنگ لغت جالبی داره این حاکمیت : فتنه ، سران فتنه ، خواص بی بصیرت ، دشمن ، انقلاب مخملی ، جنگ نرم ،پلیس سایبری ، افراد خودسر ولایت مدار ،حصر خانگی ، شورای نگهبان ، مجلس خبرگان ، مجمع تشخیص مصلحت نظام ، آقا ، آقازاده ، جمهوری اسلامی ، مکتب ایرانی ، ولی فقیه و ….. جالب تر اینکه هر کس برداشت خاص خودش رو از این همه واژه بی معنی و ضدونقیض داره، و همه دنیا در حیرت از این غنای فرهنگی حکومت اسلامی ایران …..

 7. پیاده نظام سبز گفت:

  با نظرات و ارسال فایلهای تصویری و صوتی خود شبکه مردمی رسا را غنی کنیم shahrvand@rasatv.net

 8. ایرانی گفت:

  بهترین تعریف برای فتنه گر.