سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » از وبلاگ‌ها / از امام موسی صدر تا میرحسین موسوی و شیخ مهدی کروبی...

از وبلاگ‌ها / از امام موسی صدر تا میرحسین موسوی و شیخ مهدی کروبی

چکیده :سخنگوی قوه‌ی قضائیه از اعمال محدودیت و قطع ارتباط میرحسین موسوی و شیخ مهدی کروبی خبر داده است، اما منایع موتق و اخبار مردمی از ناپدید شدن آنها می‌گویند. شاید از شدت جور حاکمان و مشابهت رفتارهاست که با شنیدن سخنان دادستان کل آقای محسنی اژه‌ای، ناخودآگاه به یاد ماجرای ناپدید شدن امام موسی صدر افتادم. به خودم می‌گویم آیا حاکمان ما الگویی بهتر از سرهنگ قذافی برای برخورد با مخالفان خود سراغ ندارند؛ آن هم در وضعیتی که طشت رسوایی او این روزها بدجوری از بام افتاده و در هر کوی برزن صدا می‌کند؟...


وبلاگ‌نویسان به خبر ناپدید شدن میرحسین موسوی و مهدی کروبی واکنش‌های متفاوتی داشته‌اند. در یکی از واکنش‌ها، نویسنده‌ی وبلاگ «زبان سبز» در این باره به شباهتی تکان‌دهنده اشاره کرده و نوشته است:

علی‌رغم آنکه سخنگوی قوه‌ی قضائیه از اعمال محدودیت و قطع ارتباط میرحسین موسوی و شیخ مهدی کروبی خبر داده است، اما منایع موتق و اخبار مردمی از ناپدید شدن آنها می‌گویند.

شاید از شدت جور حاکمان و مشابهت رفتارهاست که با شنیدن سخنان دادستان کل آقای محسنی اژه‌ای، ناخودآگاه به یاد ماجرای ناپدید شدن امام موسی صدر افتادم. به خودم می‌گویم آیا حاکمان ما الگویی بهتر از سرهنگ قذافی برای برخورد با مخالفان خود سراغ ندارند؛ آن هم در وضعیتی که طشت رسوایی او این روزها بدجوری از بام افتاده و در هر کوی برزن صدا می‌کند؟

امام و میر و شیخ صد سال زنده باشند. دلم روشن است که به زودی آنها را در کنار هم خواهیم دید. حقیقت را که نمی‌شود پنهان کرد، می‌شود؟


یک پاسخ به “از وبلاگ‌ها / از امام موسی صدر تا میرحسین موسوی و شیخ مهدی کروبی”

  1. mohammad گفت:

    Axse imam mossa va mir hossien va shaikh mehdi ro chap konid baraye tazahorat lotfan