سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مسجد امام جعفر صادق(ع) هم به تصرّف لباس شخصی ها در آمد...

مسجد امام جعفر صادق(ع) هم به تصرّف لباس شخصی ها در آمد

چکیده :حجّة الاسلام و المسلمین دكتر رسول منتجب‌نیا و حجّة الاسلام و المسلمین مزاری امام جماعت موقّت مسجد امام جعفر صادق(ع)، توسّط نیروهای ... از ورود به مسجد و ادامه امامت و مدیریت این مركز بزرگ اسلامی ممنوع گردیدند و فردی گمنام امامت مسجد را بدون طیّ مراحل شرعی و قانونی به عهده گرفت و همه شب سخنرانی‌های تند و افراطی به توهین، تخریب و... رقبای خود و تحریک مردم...


مسجد امام جعفر صادق به تصرف نیروهای حزب اللهی و لباس شخصی ها در آمد.

رسول منتجب نیا در سایت شخصیش نوشته است:

پس از زمینه سازی چند ماهه توسّط چند تن از افراد معلوم‌الحال غیر مسجدی و اجرای برنامه‌های تخریبی و توهین آمیز علیه اصلاح‌طلبان از جمله امام جماعت مسجد امام جعفر صادق(ع) بدون هماهنگی و به صورت تحمیلی بوسیله … و در پی حمله دو تن از نیروهای … به آقای رسول منتجب‌نیا و مجروح ساختن فرزندش روح‌الله، سرانجام در چهارشنبه گذشته 27 بهمن‌ماه با فراخوانی … و نیروهای به‌اصطلاح حزب‌اللّهی، این مسجد به تصرّف … و همان چند نفر تفرقه‌انگیز درآمد و پس از سی سال امامت مسجد كه مورد علاقه و استقبال اكثر مردم منطقه بود، حجّة الاسلام و المسلمین دكتر رسول منتجب‌نیا و حجّة الاسلام و المسلمین مزاری امام جماعت موقّت مسجد امام جعفر صادق(ع)، توسّط نیروهای … از ورود به مسجد و ادامه امامت و مدیریت این مركز بزرگ اسلامی ممنوع گردیدند و فردی گمنام امامت مسجد را بدون طیّ مراحل شرعی و قانونی به عهده گرفت و همه شب سخنرانی‌های تند و افراطی به توهین، تخریب و… رقبای خود و تحریک مردم می‌پردازند و برغم محكوم و تقبیح كردن این اقدام … توسّط مركز رسیدگی به امور مساجد و دادستانی، تاكنون هیچ‌گونه اقدامی در جهت بازپس‌گیری مسجد از اشغال‌گران صورت نگرفته است و مجریان و گویندگان اعلام كرده‌اند كه این حركت تا تصرّف بسیاری از مساجد تهران ادامه خواهد یافت.


8 پاسخ به “مسجد امام جعفر صادق(ع) هم به تصرّف لباس شخصی ها در آمد”

 1. زهرا گفت:

  ابن چه طرز خبر نوشتنه “دون هماهنگی و به صورت تحمیلی بوسیله … و در پی حمله دو تن از نیروهای … به آقای رسول منتجب‌نیا ” این یعنی چه؟؟؟؟ ایجا هم باید سانسور بشه.

 2. بسیجی گفت:

  مسجد ما را هم به همین شکل چند سال پیش اشغال کردند

  زنده باد میرحسین
  امشب الله اکبر
  فردا راهبیمایی

 3. lord گفت:

  جالبه که یه عده اراذل و اوباش طرفدار شما مردم حساب میشن ولی اکثر مردم ایران لباس شخصی هستن.

 4. منتقم گفت:

  دستشان درد نکنه یک مسجد هم از دست خوارج زمان نجات یافت

 5. سروش گفت:

  بدبختهای ساندیس خور شهید دزد مزدور چقدر میگیرید که این خزعبلات را بنویسید

 6. aria گفت:

  khalayegh har che layegh

 7. فتنه کشم گفت:

  ببینید من نمی دونم فتنه را که لولو خورده بود چی شده دوباره سر درآورد؟

 8. بسیجی گفت:

  بابا مردم هم زمان معاوبه فکر می کردند حق با معاوبه است . بعد فهمیدن که اشتباه کردند.