سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » استقرار ماموران امنیتی در بند ۳۵۰ اوین بعد از نصب دوربین و شنود...

استقرار ماموران امنیتی در بند ۳۵۰ اوین بعد از نصب دوربین و شنود

چکیده :دو تن از ماموران امنیتی وزارت اطلاعات در اتاقی در فاصله ی کمی از اتاق های زندانیان سیاسی مستقر شده و دائم در حال کنترل و مراقبت از رفتارهای آنان هستند. تا آنجا که کوچکترین جمعی و صحبت های جدی و گروهی حساسیت آنان را بر می...


دو مامور اطلاعات در یکی از اتاق های بند 350 اوین مستقر شده اند.

به گزارش خبرنگار کلمه، دو تن از ماموران امنیتی وزارت اطلاعات که بر اساس خبرها از مدتی قبل اتاقی برایشان مهیا شده بود، در بند 350 زندان اوین که محل نگهداری زندانیان سیاسی است استقرار یافته اند.

این اتاق در فاصله ی کمی از اتاق های زندانیان سیاسی واقع شده است و نیروهای امنیتی دائم در حال کنترل و مراقبت از رفتارهای آنان هستند. تا آنجا که کوچکترین جمعی و صحبت های جدی و گروهی حساسیت آنان را بر می انگیزد.

گفتنی ست این اقدام مدتی پس از نصب دوربین و شنود های مجهز در این بند عملی شده است.

لازم به ذکر است که از نیمه ی شعبان امسال تلفن های این بند قطع شده، ملاقات های حضوری بسیار کم می باشد و در ملاقات های کابینی افراد بر اساس شماره در کابین های خود می نشینند. گفته می شود کنترل ارتباطات که بسیار جدی تر از قانون موجود می باشد ناشی از تحرک و خاموش نماندن زندانیان در این بند است.


4 پاسخ به “استقرار ماموران امنیتی در بند ۳۵۰ اوین بعد از نصب دوربین و شنود”

 1. ناشناس گفت:

  <<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 2. ناشناس گفت:

  اين بگيرو ببندهارا رژيم شاه كرد وسرنگون شد وماموران اطلا عات هم به سزاي خودشان رسيدند .نوبت اين مزدوران هم فرا ميرسد. زنده باد جنبش سبز .10 اسفند شب الله اكبر وساعت 5 راه پيماي

 3. یسنا گفت:

  زندانی اوج فریاد نابود باد دیکتاتور

 4. ناشناس گفت:

  شما الان این را از توی بند نوشتی که اینقدر دقیق می گی؟