سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتقال عبدالله رمضان زاده به بند دو الف سپاه...

انتقال عبدالله رمضان زاده به بند دو الف سپاه

چکیده :این استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران که ششمین عضو از گروه هفت نفره ی شاکیان پرونده ی مشفق بود بر خلاف پنج نفر دیگر که در ماه های گذشته و به دلایل مختلف برای اجرای احکام خود احضار شده بودند به بند 350 که محل نگهداری زندانیان سیاسی است نرفته و به بند دو_الف که متعلق به سپاه و در واقع بند غیر قانونی این نهاد است فرستاده شده...


عبدالله رمضان زاده به بند دو الف که متعلق به سپاه است منتقل شده است.

به گزارش خبرنگار  کلمه، عبدالله رمضان زاده سخنگوی دولت اصلاحات و عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت ایران اسلامی که روز شنبه به علت عدم تکذیب بیانیه های جبهه مشارکت به اوین بازگردانده شده بود به بند دوالف این زندان منتقل شده است.

این استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران که ششمین عضو از گروه هفت نفره ی شاکیان پرونده ی مشفق بود بر خلاف پنج نفر دیگر که در ماه های گذشته و به دلایل مختلف برای اجرای احکام خود احضار شده بودند به بند 350 که محل نگهداری زندانیان سیاسی است نرفته و به بند دوالف که متعلق به سپاه و در واقع بند غیر قانونی این نهاد است فرستاده شده است.

گفتنی ست رمضان زاده قبل از بازداشت مختار بود به انتخاب بین تکذیب بیانیه های جبهه مشارکت و عدم هرگونه فعالیت سیاسی و بازگشت به زندان که وی تهدیدها را نادیده گرفت و دو روز قبل به زندان بازگشت.


2 پاسخ به “انتقال عبدالله رمضان زاده به بند دو الف سپاه”

 1. ناشناس گفت:

  درود تر مردان سبز از همه اقوام ايراني

 2. فرزند شهيد گفت:

  دفعه پيش نيز اين بنده خدا زير شديدترين شكنجه ها قرار گرفت .شاهدي از بند دو الف مي گفت روز هاي متمادي به او حتي اجازه خواب هم نمي دادند. دنده هايش را شكستند و …
  خدايا خودت به فرياد مسلمانان مبارز برس
  10 اسفند فرياد تظلم خواهي مردم ايران