سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » شریعتمداری از مناظره با شکوری راد شانه خالی کرد...

شریعتمداری از مناظره با شکوری راد شانه خالی کرد

چکیده :جلسه مناظره علی شکوری راد، استاد دانشگاه و عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت با حسین شریعتمداری، نماینده ولی فقیه در موسسه کیهان، به دلیل انصراف آقای شریعتمداری لغو...


جلسه مناظره علی شکوری راد، استاد دانشگاه و عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت با حسین شریعتمداری، نماینده ولی فقیه در موسسه کیهان، به دلیل انصراف آقای شریعتمداری لغو شد.

به گزارش نوروز، این مناظره توسط ستاد کرسی های آزاد اندیشی که تحت پوشش نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب قرار دارد و با عنوان ” آزادی در رسانه” برنامه ریزی و از طرفین دعوت شده بود و قرار بود بعد از ظهر دوشنبه 9/12/89 در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی مهندسی واقع در بلوار ابوذر برگزار شود.

علت انصراف شریعتمداری اعلام نشده است. در عین حال اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده فنی مهندسی که واسطه دعوت از شکوری راد بوده اند توسط نهادهای امنیتی تهدید به بازداشت شده اند.

این گزارش می افزاید: گفته می شود شریعتمداری به دلیل دروغ های آشکار، به خصوص دروغی که در مورد شهید صانع ژاله، دانشجوی دانشگاه هنر در برنامه گفتگوی تلویزیونی “دیروز، امروز، فردا” گفت و وی را عامل اطلاعاتی خود خواند، از حضور در جمع های دانشجویی و در معرض سوال قرار گرفتن بیمناک است.

بر اساس این گزارش، وی ابتدا سید حسین علوی خواهر زاده خود را که دارای فعالیت مطبوعاتی است، برای شرکت در این منظره جایگزین خود کرد، ولی بیم از ناتوانی وی در برابر شکوری راد که در یک سال گذشته مناظره های متعددی با فعالین سیاسی اصولگرا و حامی احمدی نژاد از جمله ترقی، کوچک زاده، سلیمی نمین، وحید جلیلی، نظام الدین موسوی و داوری داشته است، موجب شد که اصل برگزاری مناظره منتفی اعلام شود.


یک پاسخ به “شریعتمداری از مناظره با شکوری راد شانه خالی کرد”

 1. احسان گفت:

  خدايا شكر كه دشمنانمان را از بزدلان قرار دادي
  نصر من الله وفتح قريب…
  ويا به عبارتي
  به اميد خدا سحر نزديك است…