سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دستگیری در کلاس درس / علی صابری، فعال دانشجویی دانشگاه بهار مشهد، بازداشت شد...

دستگیری در کلاس درس / علی صابری، فعال دانشجویی دانشگاه بهار مشهد، بازداشت شد

چکیده :دوستان اين فعال دانشجويي كه از اعضاي نهضت آزادي هم محسوب مي شود بعد از دو روز بي خبري كامل از او، امروز متوجه شدند كه همكلاسي شان به زنداني در مشهد منتقل شده و پرونده اش نيز به دادگاه انقلاب ارسال شده...


علي صابري، فعال دانشجويي دانشگاه غیرانتفاعی بهار مشهد، روز يكشنبه در حالي كه در كلاس درس بود، توسط ماموران وزارت اطلاعات بازداشت شد.

به گزارش خبرنگار كلمه، دوستان اين فعال دانشجويي كه از اعضاي نهضت آزادي هم محسوب مي شود، بعد از دو روز بي خبري كامل از او، امروز متوجه شدند كه همكلاسي شان به زنداني در مشهد منتقل شده و پرونده اش نيز به دادگاه انقلاب ارسال شده است.

خانواده علي صابري با اعلام بی خبری از وضعيت فرزندنشان، اطلاعات خود را بر پايه خبري كه همكلاسي هاي علي از دادگاه انقلاب مشهد دريافت كرده اند دانسته، دریافت کرده و خواهان آن شدند كه پسرشان حداقل در تماسي تلفني با منزل سلامتش را اعلام كند.

همكلاسي هاي علي مي گويند: وقتي ماموران وزارت اطلاعات علي را از كلاس درس خارج كردند، قصد داشتند در دفتر آموزش به او دستبند بزنند كه با ممانعت مسوولان دانشگاه از اين كار خودداري كرده و سپس در مقابل در دانشگاه او را با دستبند و دو خودروي زانتيا كه منتظرش بودند به مكاني نامعلوم مي برند. آنها هنوز هم نمي دانند كه او در كدام زندان مشهد به سر مي برد.

به گزارش کلمه، پیش از این هم دو مورد از بازداشت دانشجویان در محوطه‌ی دانشگاه از سوی منابع دانشجویی گزارش شده بود که به نظر می‌رسد روال خطرناکی است که از سوی نهادهای امنیتی آغاز شده و به حرمت‌شکنی بیش از پیش نهاد دانشگاه انجامیده است.


3 پاسخ به “دستگیری در کلاس درس / علی صابری، فعال دانشجویی دانشگاه بهار مشهد، بازداشت شد”

 1. دانش جو گفت:

  يكي از همكلاسيها .دانشجويان واستادها همه باهم اعتصاب كنيم .ادم دزدي از دانشكاه واي خداي من چرا ما ساكت نشسته ايم

 2. احسان گفت:

  پروردگارا رهايي اسيران از چنگال حاكمان ظالم را تعجيل فرما
  آمين يا رب العالمين

 3. ناشناس گفت:

  کسی می تونه یه مقدار بیشتر از این اقای علی صابری اطلاعات بده.
  چه رشته ای تو چه مقطعی می خونه
  اگه فوق لیسانس بوده ، لیسانس رو کجا خونده.
  یکی از دوستان من اسمش علی صابری هست.
  مرسی