سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دستگیری 17 نفر در تجمع 25 بهمن کرمان...

دستگیری 17 نفر در تجمع 25 بهمن کرمان

چکیده :در حالی که از تجمع معترضان در کرمان در روز 25 بهمن خبر قابل توجهی به سایت‌های سبز نرسیده، دادستان عمومي و انقلاب کرمان اعلام کرد که در این شهر هم در روز 25 بهمن تجمع اعتراضی صورت گرفته است. وی از دستگيري و بازداشت تعدادي از شرکت‌کنندگان در تجمع غير قانوني روز 25 بهمن در شهر کرمان خبر...


در حالی که از تجمع معترضان در کرمان در روز 25 بهمن خبر قابل توجهی به سایت‌های سبز نرسیده، دادستان عمومي و انقلاب کرمان اعلام کرد که در این شهر هم در روز 25 بهمن تجمع اعتراضی صورت گرفته، و از دستگيري و بازداشت تعدادي از شرکت‌کنندگان در تجمع غير قانوني روز 25 بهمن در شهر کرمان خبر داد.

به گزارش ايسنا، يدالله موحد با اشاره به برگزاري تجمع غيرقانوني روز 25 بهمن در يکي از ميادين شهر کرمان گفت: هفده نفر در اين تجمع دستگير و براي هشت نفر از آنان قرار بازداشت موقت صادر و مابقي با قرار التزام آزاد شدند.

به گزارش دادگستري كرمان، وي افزود: پرونده اين هشت نفر به اتهام اخلال در نظم عمومي از طريق ايجاد جنجال و هياهو، اقدام عليه امنيت داخلي کشور، تبليغ عليه نظام، برپايي تجمعات غير قانوني و توهين به مقدسات و مسوولان نظام در دست بررسي و انجام تحقيقات تکميلي است.


4 پاسخ به “دستگیری 17 نفر در تجمع 25 بهمن کرمان”

 1. پدر پیر تاریخ گفت:

  اگر روزی ایران آزاد گردد، باز هم انقلاب به مسیر درست باز خواهد گشت و نمی‏دانم این مدعیان عدالت و دین و ادب، چه خواهند داشت.
  ای ایران، امید آنکه روزی آزاد و آباد باشی و میرحسین محبوب نیز با مدیریت و درایت خویش؛ در این آبادانی سهمی بزرگ و ماندنی داشته‏باشد.

 2. رسول از کرمان گفت:

  باز داشتها خیلی جالب بود دوتا از خانمها که ساعت 4 تازه داشتند به سمت میدان آزادی میومدند نیروهای اطلاعاتی دشتگیرشون کردند وقتی اونها اعتراض کردند که چرا ما رو دشتگسرز میکنید ما که فقط داشتیم راه میرفتیم
  گفتند چون شما لباس زیر چادرتون و عینک آفتابیتون با چادر پوشیدنتون نمیخونه معلومه که اومدین واسه اغتشاش جتالب اینجا است که این سربازان گمانم که همگی مرد بودند آنقدر در چشمچرانی خبره شده اند که از زیر چادر هم لباس دختر ها رو میبینند نتیجه گیری هم میکنند

 3. ناشناس گفت:

  در مشهد 300نفر را بازداشت كردند.بررسي كنيد .كجا برده اند .به هيچ كس جواب نميدهند

 4. کرمانی گفت:

  ان روز در کرمان شاهد تجمع مردم در خیابان 20 متری نادر و میدان ازادی بودم
  هر کس از انج رد می شد مورد ضرب و شتم مامورین قرار می گرفت و اقدام به دستگیری در ان روز شدید بود.
  یادم میاد 25 خرداد در کرمان نیز بسیار شلوغ شد. و مطمئنان جنبش سبز در کرمان مانند سایر شهرها زنده است و هر روز در حال رشد است.